Idle Eleven v1.17.10 Para Hileli MOD APK

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Idle Eleven v1.17.10 Para Hileli MOD APK 1 Idle Eleven v1.17.10 Para Hileli MOD APK 2 Idle Eleven v1.17.10 Para Hileli MOD APK 3 Idle Eleven v1.17.10 Para Hileli MOD APK 4 Idle Eleven v1.17.10 Para Hileli MOD APK 5 Idle Eleven v1.17.10 Para Hileli MOD APK 6

Idle Eleven - Be a millionaire football tycoon v1.17.10 MOD APK, Bir futbol uzmanı mısınız ve oyunu farklı bir açıdan mı deneyimlemek istiyorsunuz? Idle Eleven'da kendi takımınızın spor menajeri olun

Idle Eleven - Be a millionaire football tycoon v1.17.10 AÇIKLAMASI


Futbol hakkında ne kadar bilgin var? Gaminho stüdyosundaki bu spor oyununda kendi takımımızın yönetmeni / yöneticisi / koçu / başkanı / spor teknisyeni olarak oynayacağız. Oyuncular, takımınız için en iyi taktikleri seçin ve evrensel kadronuzla milyoner olun.

Dünyanın en iyi futbol takımını oluşturun
Idle Eleven'da yapmanız gereken ilk şey, oluşturmak istediğiniz takımın ülkesini seçmektir. Bu bittiğinde, kariyerinize bir avuç bilet ve büyük bir hevesle bir spor koçu olarak başlayacaksınız.


Idle Eleven 1.17.10 Para Hile ApkBir sonraki adım, ilk oyuncunuzu imzalamaktır. Elbette daha düşük oyuncularla başlamanız gerekecek. İlk oyuncunuzu imzaladıktan sonra otomatik olarak para kazanmaya başlayacaktır. Bu parayı yeni oyunculara veya oyuncularınızın özelliklerini iyileştirmeye yatırabilirsiniz; bu, kaleci veya başka bir oyuncu türüne bağlı olarak farklılık gösterecektir. Yıldızlarınızın becerilerini ne kadar geliştirirseniz, saniye başına o kadar çok para kazanacaksınız. 

Beceriler şunlardan oluşur:

Fiziksel.
Savunma.
Geçen.
Atış.
Top sürme.
Hız.

Idle Eleven 1.17.10 Vip Hile ApkOyuncuların kazançlarını toplamak için parmağımızı ekranın üzerinde kaydırmalıyız (oynamadığınızda bile para üretirler). Promosyon etkinliklerine ve özel etkinliklere katılarak da ekstra kazanabiliriz. Daha fazla para kazandıkça takımımızı tamamlayabileceğiz, oyuncularımızı transfer edebileceğiz ve daha iyi sporcularla sözleşme imzalayabileceğiz. 11 oyuncumuz olduğunda ve takımımızın değeri belli bir değeri aştığında maç oynamaya ve liglere katılmaya başlayabiliriz.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar