Viking Kingdom Ragnarok Age Hasar Hileli MOD APK [v0.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Viking Kingdom Ragnarok Age Hasar Hileli MOD APK [v0.8] 1 Viking Kingdom Ragnarok Age Hasar Hileli MOD APK [v0.8] 2 Viking Kingdom Ragnarok Age Hasar Hileli MOD APK [v0.8] 3 Viking Kingdom Ragnarok Age Hasar Hileli MOD APK [v0.8] 4 Viking Kingdom Ragnarok Age Hasar Hileli MOD APK [v0.8] 5 Viking Kingdom Ragnarok Age Hasar Hileli MOD APK [v0.8] 6

Viking Kingdom Ragnarok Age Hasar Hileli MOD APK [0.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Açık bir evrende geçen ve izometrik perspektif ve kule savunma mekaniği içeren destansı bir aksiyon slasher rol yapma oyunudur!


Viking Kingdom Ragnarok Age 0.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Tek atışta öldürme hilesi
  3. Tanrı modu
  4. Hareket hızı

Viking Kingdom Ragnarok Age oyununda aksiyon slasher kule savunma izometrik oyunları oynayarak içinizdeki Viking'i kanalize edebilirsiniz. Ragnarok Çağı, Viking Krallığı Kutsal ağaçlar Yggdrasil'in kökleri olduğundan, her birini korumak Vikinglere kalmıştır. 


Viking Kingdom Ragnarok Age v0.8 MOD APK


Viking Kingdom Ragnarok Age oyununda köyünüzü klanınız tarafından saygı duyulan kutsal bir ağacın etrafında inşa etmek için kaynakları toplayın, kahraman becerilerinizi geliştirin ve çeşitli silahlar ve zırhlar toplayın ve dövün. Kutsal Ağacı ve Yggdrasil'i korurken canavar sürülerini öldürmek için sahip olduğun her şeyi kullan. Ragnarok'tan kurtulabileceğiniz en güçlü köyü ve Vikingleri yapın.


Viking Kingdom Ragnarok Age Para Hilesi


Düşmanlarınız Kutsal ağacınızı yok etmeye çalışmaktan asla vazgeçmeyecek. Yggdrasil'i korumak için Viking'inizi geliştirin ve savunma kulelerinin yanı sıra köyünüzü de inşa edin. Her bitmeyen saldırı dalgasıyla hayatta kalın ve güçlenin. Deneyim ve kaynak kazanmak için çeşitli büyülü ve fantastik yaratıklarla savaşın. İlerledikçe, köyünüzü ve Viking'inizi geliştirmek için kullanın.


Viking Kingdom Ragnarok Age Silah Hilesi


Düşmanları daha hızlı öldürmek için güçlü Viking becerilerinizi ve güçlü bir kurda benzer sadık müttefiklerinizi kullanın. Gelecekteki güncellemelerde yeni beceriler öğrenebilmesi için Viking'inizi eğitin. Köyünüzü geliştirmek ve korumak için kazandığınız para ve malzemeleri kullanın. Simyacılar, demirciler ve diğer binalar size yeni silahlar, zırhlar, yiyecekler ve iksirler sağlayabilir. Viking'iniz için en iyi ekipmanı alın.


Viking Kingdom Ragnarok Age Hasar Hilesi


Hayatta kalırken güçlü ganimet elde etmek için açık dünyadaki canavarlarla savaşın. Sizin için en iyi silahı ve zırhı seçin. Kutsal Ağacı korumanıza yardımcı olmak için çeşitli yeteneklere sahip kuleler inşa edin. Tüm düşmanlarınızı yok etmek için ateş veya buz kullanın. Savunmanızı güçlendirmek için yapılarınızı yükseltin.


Viking Kingdom Ragnarok Age Hile Apk


En iyi ücretsiz izometrik kule savunma aksiyon oyunlarından biri, tuhaf yaratıklar, güzel manzaralar ve bol aksiyonla dolu türünün tek örneği bir dünyaya sahiptir. 2022'nin açık dünya RPG oyunu sürekli olarak güncellemeler ve yeni içerik sağlayacak.


Viking Kingdom Ragnarok Age Apk indir


Düşmanlar, onları ne kadar durdurmaya çalışırsanız çalışın, kutsal ağacınızı kesmeye çalışmaktan asla vazgeçmeyeceklerdir. Yggdrasil'in güvenliğini sağlamak için Vikinglerinizi eğitmeniz, yerleşiminizi geliştirmeniz ve savunma yapıları inşa etmeniz gerekiyor. Sınırsız saldırı dalgalarında hayatta kalın ve öğrendiklerinizi savunmanızı geliştirmek için kullanın.


Viking Kingdom Ragnarok Age Elmas Hilesi


Kaynakları ve deneyimi biriktirmek için çok çeşitli büyülü ve fantastik canavarlarla savaşa katılın. Yol boyunca köyünüzü ve vikinginizi güçlendirmek için kullanabilirsiniz. Muazzam Viking yeteneklerini kullanarak ve vahşi bir kurt gibi sadık müttefiklerin yardımını alarak düşmanları daha hızlı öldürün. Viking'inizin gelecek sürümlerde diğer yetenekleri alabilmesi için eğitime ihtiyacı olacak.


Viking Kingdom Ragnarok Age Apk Son Sürüm


Topluluğunuzu geliştirmek ve savunmak için elde etmek için çok çalıştığınız kaynaklara yatırım yapın. Yeni ateşli silahlar, zırhlar, yiyecekler veya iksirler almak için demirciyi, simyacıyı ve diğer ilgili yapıları kullanın. Viking'inizin mümkün olan en büyük donanıma sahip olduğundan emin olun!


Viking Kingdom Ragnarok Age indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Truck World Brasil Simulador APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar