Merge Archers Kahraman Hileli MOD APK [v1.0.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Merge Archers Kahraman Hileli MOD APK [v1.0.0] 1 Merge Archers Kahraman Hileli MOD APK [v1.0.0] 2 Merge Archers Kahraman Hileli MOD APK [v1.0.0] 3 Merge Archers Kahraman Hileli MOD APK [v1.0.0] 4 Merge Archers Kahraman Hileli MOD APK [v1.0.0] 5 Merge Archers Kahraman Hileli MOD APK [v1.0.0] 6 Merge Archers Kahraman Hileli MOD APK [v1.0.0] 7

Merge Archers Kahraman Hileli MOD APK [1.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kalenin savunmasını daha iyi yönetmek için yay ustalarını birleştirin! Güçlü okçuluk savaşını fethedin!


Merge Archers 1.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Kahramanlar Satın Alındı

Merge Archers, kralın için hayatını ortaya koymaya hazır mısın? Oklarınızı hazırlayın ve kaleyi savunmaya yardım etmeye hazırlanın! Yay ve oklarla en heyecan verici oyunlardan birini oynayın, birleştirme ustası rütbesine yükselin ve ok savaşında galip gelin!


Merge Archers v1.0.0 MOD APK


Merge Archers, sırayla oynanan bu 3 boyutlu çöp adam okçuluk oyununun amacı, karşı orduyu yenmek ve onların kalesini ele geçirmektir. Yayınızı diğer oyunculara yöneltmek ve onlara ok atmak için ekrana dokunun! Bu ok savaşının kaybeden tarafında olmak istemiyorsanız, her turdan en iyi şekilde yararlanın ve elinizden geldiğince kaçırmaktan kaçının.


Merge Archers Para Hilesi


Şu anda okçularla dolu bir kuleye erişiminiz var. Seviye atlamak için aynı türden çöp adam okçularını bir araya getirin. Daha gelişmiş okçu kahramanları toplayabilirseniz, düşmanlarınızı daha çabuk yenebilirsiniz.


Merge Archers Kahraman Hilesi


Ok savaşında zafere ulaşmak için yay, top ve diğer silahları kullanmalısınız. Yay ve ok içeren en büyük oyunlardan biri olan bu oyunda, kendi takımınızdan bile daha fazla olan düşman okçularını yok etmeniz gerekiyor.


Merge Archers Hile Apk


Tam olarak ne için tutuyorsun? Okçular birleştirilmeli, yay ustalarıyla savaşılmalı ve düşman kaleleri alınmalı! Mümkün olan en iyi birleştirme ustası olun ve ilk denemede okçu ordularını yok etmekte başarılı olun. Yay ve oklarla en popüler oyunlardan birinin ücretsiz turunun tadını çıkarın!


Merge Archers Apk Dayı


Bu sıra tabanlı 3D çöp adam okçuluk oyununda amacınız düşman ordusunu yenmek ve kalelerini ele geçirmek! Rakiplere nişan almak ve ok atmak için ekrana dokunun! Her dönüşü akıllıca kullanın ve bu ok savaşını kaybetmek istemiyorsanız kaçırmamaya çalışın.


Merge Archers Apk indir


Emrinde bir okçu kulesi var. Yükseltmek için benzer çöp adam okçularını birleştirin! Ne kadar gelişmiş okçu kahramanlar alırsan, düşmanlarını o kadar hızlı yenebilirsin. Ok savaşını kazanmak için yay, top ve diğer silahları kullanın. Bu en iyi ok ve yay oyunlarından birinde, sayı olarak takımınızdan bile fazla olan düşman okçularını yok etmelisiniz!


Merge Archers indir (MOD, Kahraman Hilesi)


Bir önceki android oyun Ninja Star Shuriken APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar