Candy Crush Friends Saga Can Hileli MOD APK [v1.97.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
GIF
Candy Crush Friends Saga Can Hileli MOD APK [v1.97.3] 1 Candy Crush Friends Saga Can Hileli MOD APK [v1.97.3] 2 Candy Crush Friends Saga Can Hileli MOD APK [v1.97.3] 3 Candy Crush Friends Saga Can Hileli MOD APK [v1.97.3] 4 Candy Crush Friends Saga Can Hileli MOD APK [v1.97.3] 5 Candy Crush Friends Saga Can Hileli MOD APK [v1.97.3] 6

Candy Crush Friends Saga Hamle Hileli MOD APK [1.97.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şekerlerin dünyasına hoşgeldiniz.


Candy Crush Friends Saga 1.97.3 APK AÇIKLAMASI


ÖNEMLİ NOT : Oyunu çalıştırın ve İnternet olmadan oynayın!


Candy Crush Friends Saga -  Diamond oyun türü her zaman ofis türünün ayırt edici özelliğidir. Ancak, diğer birçok sınıf da bu türü sever. Aynı renkten üç renkten oluşan bir oyun, artı göz alıcı grafikler, güzel efektler ve eğlence ile dinlenme saatlerinde azizlerin ofisine bağımlılık yapan elmaslar götürmek zor değil. Ve King, elmas türünden büyüdü ve onu daha sevimli, sevimli şekere dönüştürdü. Candy Crush serisinden bahsetmiyorum bile. Kardeşleri Jelly Saga ve Soda Saga'nın başarısıyla King, Candy Crush Friends Saga ile devam etti . Lansman uzun sürmemiş olsa da, selefinin oyuncuları çektiği çekicilik oyuncuları Friends Saga'ya çekmiş ve bu sürümdeki yeni noktalar sayesinde birçok olumlu yorumlar almıştır.


Candy Crush Friends Saga v1.97.3 MOD APK


Candy Crush Jelly Saga gibi, Friends Saga da oynaması çok kolaydır, kombinasyonlar güçlüdür, sadece aynı sıra veya sırada 3-4-5 tablet oluşturacak şekilde düzenlersiniz. Yatay, ipliğin uzunluğuna bağlı olarak farklı kuvvetler oluşturacaktır. Ne kadar çok puan alırsanız, yıldızlarınız o kadar yüksek olur, çevrimiçi oynarsanız, diğerleriyle karşılaştırmak için de sıralanırsınız. 


Candy Crush Friends Saga Para Hilesi


Daha yüksek seviyelerde, özel şekerleri toplamak için jöle veya pastayı kırmanız gerekecek, Çok sınırlı olduğunda maksimum güce sahip şekere sahip olmak için kendinize mükemmel bir düzenleme yapmanız gerekir. Hedefi tamamlamaya yakınsanız, ancak kalan dönüşler çözmeniz için yeterli değilse, aşağıda önerilen ek seçenekleri kullanın veya daha fazla satın almak için altını kullanabilirsiniz.


Candy Crush Friends Saga Can Hilesi


Altını almak için facebook veya sosyal ağ hesabınızda oturum açmanız gerekir, bu da cihazı değiştirmeniz gerektiğinde veya bazı durumlarda gerçekleşmezse oynama sürecini kaydetmenize yardımcı olur. Her gün tekrar oynayabileceğiniz 5 tane var, aşılırsa oyuna geri dönmek için beklemelisiniz. Ancak oyun boyunca arkadaşlarınızla etkileşim kurabilirsiniz, onlar sayesinde oyunu ve daha iyi oynamanıza yardımcı olacak bazı küçük hediyeler verin.


Candy Crush Friends Saga Hamle Hilesi


Friends Saga için özel olan şey diğerlerinden farklıdır, bu nedenle bir seferde dört seviyeye kadar karakter oynayabilirsiniz. Her karakterin, her seviyenin farklı özellikleri vardır. 10 seviyeden sonra, oyundaki her karakterin seviyesini yükseltmek için deneyimli bir hediye kutusu içinde bir hediye kutusu alacaksınız. Lolipop şeker en yıkıcı tabletlerden biridir, eğer başka haplarınız varsa, diğer haplar için lolipop kullanmak, seviyeyi bitirmenize ve daha yüksek puanlar almanıza yardımcı olacaktır. Daha sonra, yıldızın seviyesi ne kadar yüksek olursa, sahip olduğunuz daha fazla puan, sadece görevi tamamlayın, bu yüzden şekeri düzenlerken dikkatli olun ve uygun şekilde kullanın.


Candy Crush Saga Altın Hilesi APK


King'in oyunlarının çekici grafiklerle, güzel ve eğlenceli tasarlanmıştır. Oyunun bitirme detayları çok yüksek, efektler, görüntüler çok güzel. Büyük boy şekerleri düzenlerken çok güzel etkiler yaratacağından, kendinizi sıkıcı hissettirmeyin. m bar da çok akılda kalıcı ve deneyiminizi teşvik ediyor. İşlem arayüzünün anlaşılması kolay, güzel ve sezgisel.


Candy Crush Friends Saga APK indir


King'in oyunlarından biri olan Candy Crush Friends Saga, tıpkı selefleri gibi özenle hazırlanmıştır. Elmas oyunlarının hayranıysanız, Candy Crush Friends Saga'yı görmezden gelemezsiniz. Gerçekten denemeye değer… dikkatli "bağımlılık" yapabilir!


Candy Crush Friends Saga'yı İndir (MOD, Sınırsız Can / Hamle)


Bir önceki Android oyun olan Bomber Friends APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar