Idle Museum Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.11.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Museum Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.11.8] 1 Idle Museum Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.11.8] 2 Idle Museum Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.11.8] 3 Idle Museum Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.11.8] 4 Idle Museum Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.11.8] 5 Idle Museum Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.11.8] 6

Idle Museum Tycoon Para Hileli MOD APK [1.11.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. işletmenizi büyüttükçe, boyutu da artacak ve onu yönetmek için daha fazla zaman harcayacaksınız.


Idle Museum Tycoon 1.11.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Elmas Hilesi
  3. Ücretsiz elmas satın alın
Idle Museum Tycoon, oyuncuların birçok farklı heyecan verici şeyi görebileceği güzel grafiklere sahiptir. Karakterlerin nihayetinde göründüğünü görebildiğiniz için kontrolünüz altına alınmış bir mini dünya gibi. Aynı zamanda oyuncular yavaş yavaş dünyayı sevecekler ve kendilerini yavaş yavaş içine çekecekler. Ayrıca, bu oyunda iş imparatorluğunuzu yaratmak artık sizin için çok uzakta değil.


Idle Museum Tycoon v1.11.8 MOD APK


Oyuncular sahada neler olduğunu üçüncü bir bakış açısıyla gözlemlemek için çok zaman harcayacaklar. Özellikle bu bakış açısı ile çok çeşitli şeyleri de görebilir ve gelişme arzunuzu yavaş yavaş şekillendirirsiniz. Ayrıca, bölgeler arasında hareket etmek tamamen basittir ve orada neler olup bittiğini anlamak kolaydır. Bu nedenle, sıra dışı olanı tanıyabileceğiniz ve isteklerinize kolayca uyum sağlayabileceğiniz söylenebilir.


Idle Museum Tycoon Para Hilesi


Idle Museum Tycoon Sanat ve Tarih İmparatorluğu, adını gören herkesin tanıyabileceği bir oyun tarzına sahiptir. Oyuncular kendi başlarına bir müze inşa edecek ve içine daha fazla benzersiz unsur ekleyerek ve ölçekleyerek yavaş yavaş geliştirecekler. Aynı zamanda, daha fazla insanı ziyaret etmeye çekmek için stratejilere sahip olmanız ve paranızı makul bir şekilde yatırmanız gerekecek.


Idle Museum Tycoon Elmas Hilesi


Oyundaki işiniz işi müzede tutmaya çalışmaktır ve oyunu yakaladığınız zaman oyuncu belirli alanları açıp belli bir miktar kar elde edebilecektir. Ama onlara bakın, bu karların elde edilmesi zaman alır ve yeterli paranız olduğunda, yeni öğeler satın almak ve yükseltmek için dikkatlice düşünmeniz gerekecektir. Ayrıca, oyuncunun oyun deneyiminin hızını engelleyen faktör de budur.


Idle Museum Tycoon apk Hile


Kendinize geniş bir yere sahip olmak için 2-3 gün geçiremeyeceksiniz. İşler yavaş olduğunda erken dönem oldukça sıkıcı olacak, ancak oyun ortasına gelince oyuncular oyun için birikmiş belirli bir miktarda sermayeye sahip olacak. Büyük miktarda paraya sahip olmanın kolay bir şey olmadığı ve artan karlara katkıda bulunmak için uygun şekilde kullanılması gerekeceği söylenebilir. Bu nedenle, bunu yapmanıza yardımcı olacak birçok faktör vardır.


Idle museum tycoon Android oyun CLUB


Idle Museum Tycoon Sanat ve Tarih İmparatorluğu'ndaki her şey otomatik olarak gerçekleşir ve ziyaretçiler gözlem turunuzu tamamladığında para alabileceksiniz. Bu yüzden gözlerinizi olup bitenlerden ayırmak ve müzenize getirecek yeni şeyler bulmaya çalışmak zor. Bu oyun, bu oyunda beğendiğiniz şeyleri satın alabileceğiniz zaman kesinlikle size istediklerinizin bir çoğunu verebilir.


Idle museum Tycoon Apk Oyun İndir Club


Biraz para biriktirdikten sonra, evren veya dinozor iskeletleri gibi insanların gerçek hayatta ilgilendiği etkileyici şeylere yatırım yapabileceksiniz. Yani bunları başarmak için tesisinizi büyütmek için taktikler olacak. Belli bir başarı seviyesine ulaştığınızda, müzedeki tüm boş alanların doldurulduğunu göreceksiniz ve daha fazla gezi görünecektir. Elbette herhangi bir oyuncu bu başarıya ulaşmak ister.


Idle Museum Hile


İşletmenizi büyüttükçe, boyutu da artacak ve onu yönetmek için daha fazla zaman harcayacaksınız. Ancak bazen, paranızın arttığını görmek sizi yorgun hissettiren şeydir. Müzeyi yönetmenize ve istikrarlı bir şekilde çalışmasını sağlamanıza yardımcı olmak için belirli bir miktar parayla personel kiralayabileceğiniz zaman bu oyunun size yardımcı olmasına izin verin. Ayrıca, diğer işleri yapmak için çıkabilirsiniz.


Idle museum Tycoon APK Son Sürüm indir


Oyundan çıksanız bile oyun durmayacaktır. Başka bir deyişle, kârınız zamanla artmaya devam edecek ve yeniden girdiğinizde, zaten büyük miktarda para depolanmış durumda ve onu almanız gerekiyor. Zaman size para kazandıran şeydir ve bedeniniz büyüdükçe, belirli bir zamandaki getirileriniz de daha büyük hale gelecektir. Başarılı bir yatırımcı olun. Strateji oyunlarının basit bir yaklaşımı vardır, ancak tamamen oyuncuya bağlı olarak karlı bir oynama şekli vardır. Oyun mekaniklerini benimseyecekler ve oyundaki her şeyi kendi yönlerine göre yavaş yavaş geliştirecekler ve belirli bir bakım gerektirmesine yardımcı olacaklar. Aynı zamanda, bunu başarmak için, hedeflerine ulaşmak için çok zamana ve çabaya ihtiyaçları olacak. Yani, genel olarak, oyuncular hala iyi vakit geçiriyor. Bu türün oyunlarını seviyorsanız, Idle Museum Tycoon'u kaçıramazsınız.


Idle Museum Tycoon İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Darkfire Heroes APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar