Groovepad - Müzik Oluşturucu Premium MOD APK [v1.10.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Groovepad - Müzik Oluşturucu Premium MOD APK [v1.10.0] 1 Groovepad - Müzik Oluşturucu Premium MOD APK [v1.10.0] 2 Groovepad - Müzik Oluşturucu Premium MOD APK [v1.10.0] 3 Groovepad - Müzik Oluşturucu Premium MOD APK [v1.10.0] 4 Groovepad - Müzik Oluşturucu Premium MOD APK [v1.10.0] 5 Groovepad - Müzik Oluşturucu Premium MOD APK [v1.10.0] 6

Groovepad - Müzik Oluşturucu Premium MOD APK [1.10.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kullanıcılar ritmi, en sevdikleri müzikleri yaratmak için uygulamanın sunduğu birçok eşlik eden sesle birleştirebilirler.


Groovepad - Müzik Oluşturucu 1.10.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Premium Özellik Kilidi açıldı
  2. Reklamlar Kaldırıldı / Reklamsız
Bir şarkı yaratırken, bir sanatçının birçok şey yapması ve bunu yapmak için birçok farklı enstrümanla birleştirmesi gerekir. Ancak yeteneğin yanı sıra enstrümanlarda ustalaşmak da çaba gerektirir. Yani hiç kimse denemeden ve öğrenmeden DJ olamaz, ancak bu, oyuncular Groovepad uygulamasına gelmediği zamandır . Kullanıcılar bu uygulamaya geldiğinde, kullanıcılara profesyonel bir DJ olmak için birçok araç sağlanacaktır.


Groovepad - Müzik Oluşturucu v1.10.0 MOD APK


Groovepad, kullanıcıların uygulamanın sahip olduğu şeylerle kendi müziklerini oluşturmalarına olanak tanıyan şeydir. Kullanıcılar, uygulamanın ekranında çok sayıda uygulama görecekler, ancak kullanıcıların kullanması için çok sayıda sanal anahtar görecekler. Kullanıcı bu düğmelere dokunursa, kullanıcının ayarlarına göre, müziği oluşturmak için kullanılan ses olan bir ses üretilecektir. Bu uygulamanın çalışması Drum Pad'e biraz benzer, bu nedenle bunu daha önce bir yerde görmüş olan kullanıcılar bu uygulamaya hızlı bir şekilde alışabilirler.


Groovepad Premium Apk indir


Uygulamaya gelen kişilerin müziğe ortak bir ilgisi yoktur, bazıları Hip-hop'u sever, bazıları ise EDM'yi sever. Dolayısıyla bu uygulama, kullanıcılara yaratıcılığın tadını çıkarabilmeleri için birçok farklı tür sunar. Uygulamanın kullanıcılara sunduğu Dubstep, Davul ve Bas, Trap, EDM ve aralarından seçim yapabileceğiniz diğer birçok şey gibi kategoriler. Her kategorinin kendine özgü bir rengi vardır ve kullanıcı ne isterse sevsin, uygulama kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacaktır.


Groovepad premium apk son sürüm


Her türün farklı bir müzik tarzı olacaktır, bu nedenle sesleri aynı olmayacaktır. Her şeyden önce, türlerin vuruşları, her kategori, kullanıcıların seçim yapabileceği çok sayıda farklı vuruş getirmek için uygulanacaktır. Eşlik eden seslere gelince, kullanıcılar başka birçok harika şey de deneyimleyecek ve türe bağlı olarak farklı sesler olacaktır. Kullanıcılar ritmi, en sevdikleri müzikleri yaratmak için uygulamanın sunduğu birçok eşlik eden sesle birleştirebilirler. Orada durmadan, kullanıcılar yeni bir şey yaratmak için aynı türden olmayan sesleri birleştirebilirler.


Groovepad 1.5. 1 APK


Bu uygulamanın kullanımı çok zor değil; kullanıcıların uygulamayı sorunsuz bir şekilde kullanabilmek için yalnızca birkaç küçük adıma ihtiyacı vardır. Kullanıcıların bu uygulamaya geldiklerinde ihtiyaç duydukları şey yaratıcılıktır; onun sayesinde birçok iyi müzik yayını var. Kullanıcıların, etkinleştirilebilmeleri için parmaklarını kullanmaları ve beğendikleri seslere dokunmaları yeterlidir.


Groovepad - Müzik Oluşturucu nasıl indirilir?


Bir kullanıcı bir Drum Pad cihazı satın alırsa, oyuncunun harcaması gereken para miktarı az değildir. Ancak bu uygulamaya gelen kullanıcılar, cihazın getirdiklerinden daha aşağı olmayan şeyleri deneyimleyecekler. Ve özel olan şey, bu uygulamanın tamamen ücretsiz olmasıdır; Kullanıcılar bu uygulamayı kullanmak için herhangi bir para harcamamaktadır.


Groovepad Pro'yu İndirin (MOD, Premium Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Madfut 21 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar