CyberSphere Online Shooter Para Hileli MOD APK [v2.54]

Puan: 4.80 (Oylar: 9)
CyberSphere Online Shooter Para Hileli MOD APK [v2.54] 1 CyberSphere Online Shooter Para Hileli MOD APK [v2.54] 2 CyberSphere Online Shooter Para Hileli MOD APK [v2.54] 3 CyberSphere Online Shooter Para Hileli MOD APK [v2.54] 4 CyberSphere Online Shooter Para Hileli MOD APK [v2.54] 5 CyberSphere Online Shooter Para Hileli MOD APK [v2.54] 6 CyberSphere Online Shooter Para Hileli MOD APK [v2.54] 7 CyberSphere Online Shooter Para Hileli MOD APK [v2.54] 8 CyberSphere Online Shooter Para Hileli MOD APK [v2.54] 9

CyberSphere Online Shooter Mega Hileli MOD APK [2.54] - Android için en son sürümü ücretsiz indir! Dünya, uzaylılar tarafından istila altında. Elini çabuk tutup bilim insanlarının ürettiği silahı korumalısın.


CyberSphere Online Shooter 2.54 APK AÇIKLAMASI


İnsanlık savaşta ve uzaylıların, robotlarla, cyborgların saldırısı altında! Üssü gezegenler boyunca ilerleyen düşmandan silahlarla savunmak için savaş birimi "Cyber-küre" yi yönetin. Düşmanı yok etmek için silahlar, füzeler, enerji silahları, destek uçakları, kamuflaj ve patlamalar gibi cephanelikler kullanın. Yeni çevrimiçi çok oyunculu modda tek başınıza savaşabilir veya güçlerinizi birleştirerek diğer pilotlarla savaş alanında öldürebilirsiniz!


CyberSphere Online Shooter v2.54 MOD APK


Gezegene gelen gelecek hakkında çok oyunculu bir nişancı ve bununla birlikte büyük ölçekli bir robot ordusu. Savunmayı yenebilirler ama siz pes edemezsiniz. Milyonlarca oyuncuya karşı savaşın, kazanmaya başlayın ve küresel saldırıyı durdurun. Sadece yenilikçi silahları değil, aynı zamanda kahramanlarınızın enerji yeteneklerini de kullanın. Teknolojiyi kullanın ve robotların zırhını iyileştirin. Savaş için 30'dan fazla birim icat edildi, savaşçılarınızı 3 kişilik moddan veya yukarıdan kontrol edebilirsiniz. 12 tür robotik savaşçı, derin ve düşünceli üç boyutlu bir harita ve fantastik efektler.


CyberSphere Online Shooter 2.54 Elmas Hile Apk


İstila 54 yıl önce başladı. Aniden çıktılar, robot orduları savunmamızı bir hafta içinde parçaladı ama biz teslim olmadık. Savaştık, düşmanı inceledik ve kazanmaya başladık. Şimdi 2077 ve bu savaşı durdurmaya hazırız, süper güçlü enerjimiz ve patlayıcı silahlarımız var. Askerlerimiz için kendi savaş robotlarımızı ve güç zırhımızı yaratmak için bazı dünya dışı teknolojileri kullandık ve işgali durdurmak için bir planımız var. Tek ihtiyacımız olan sensin.


CyberSphere Online Shooter 2.54 Seviye Hile Apk


İnsanoğlu, uzaylı ırkı tarafından saldırıya uğrar. Düşman robot güçleri tüm kolonilerde ve hatta Dünya'da ilerliyor. Bilim adamları, düşmanı yenmek için yeni bir silah buldular, ancak araştırma tesisimiz saldırıya uğradı. Toplanan bilgileri iletmemiz gerekiyor. Bize biraz zaman verin!


CyberSphere Online Shooter 2.54 Silah Hile Apk


Süper - Modern muharebe birimi "CyberSphere" i yönetin, üssü robotların, uzaylıların ve cyborgların ilerleyen düşman ordularından korumak için mümkün olduğunca uzun süre tutun.
Ölümcül ve çeşitli ateşli silahlar, füzeler, enerji silahları cephaneliğinizi kullanın ve düşmanın yok edilmesi için savaş dronlarını destekleyin. Çevrimiçi çok oyunculu modda tek başınıza savaşabilir veya diğer pilotlarla güçlerinizi birleştirebilirsiniz!


CyberSphere Online Shooter 2.54 APK indir


  1. İnanılmaz 3D grafikler. Sizi bu oyunun gerçek olduğuna inandıracak.
  2. Tek oyuncu. Bu oyunu internet bağlantısı olmadan oynayabilirsiniz!
  3. Çevrimiçi çok oyunculu. 8 oyuncuya kadar birlikte oynayabilir!
  4. Çok sayıda oyun modu - ölüm maçı, takım ölüm maçı, saldırı, savunma, hayatta kalın!
  5. Bir sürü silah. 28 ölümcül silah.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 9 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar