Angry Birds 2 Para Hileli MOD APK [v3.14.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 6)
Angry Birds 2 Para Hileli MOD APK [v3.14.0] 1 Angry Birds 2 Para Hileli MOD APK [v3.14.0] 2 Angry Birds 2 Para Hileli MOD APK [v3.14.0] 3 Angry Birds 2 Para Hileli MOD APK [v3.14.0] 4 Angry Birds 2 Para Hileli MOD APK [v3.14.0] 5 Angry Birds 2 Para Hileli MOD APK [v3.14.0] 6

Angry Birds 2 Para Hileli MOD APK [3.14.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Efsane oyunun 2. senaryosu sizi bekliyor.


Angry Birds 2 3.14.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD MENÜSÜ
  2. Sonsuz enerji hilesi
  3. Sınırsız para hilesi
NOT : Banlanma riskiniz oldukça yüksektir.

Angry Birds, tüm zamanların en eğlenceli oyunlarından biridir; birçok farklı platformda ortaya çıktı ve birçok çağın kolayca erişebileceği basit bir oynanışa sahip. Ancak, bu oyun geçmişte kaldı, bu yüzden şimdi pazara yeni bir adla, Angry Birds 2 ile geri döndü - mobil dahil tüm platformlar için bir oyun. Her iki oyunda da Domuzcuklar tarafından çalınan yumurtaların kurtarılmasında farklı kişiliklere sahip kuşların yolculuğuna dair benzer bir hikaye var. Yeni oyunla, oyuncular birçok iyileştirme, özellik ve heyecan verici oyun modları ile tamamen yeni bir oyun deneyimi yaşayacaklar. Sadece bu değil, eğlence de yeni bir seviyeye taşınıyor ve oyuncuların boş zamanlarında eğlenmeleri için sonsuz bir yolculuk var. Tabii ki, oyuncuların oyunu her zaman, her yerde oynayabilmeleri için oyunun İnternet'e bağlı olması gerekmez.


Angry Birds 2 v3.14.0 MOD APK


Oyuncu herhangi bir platformda Angry Birds 2'yi deneyimlediyse, bu oyunun oynanışına erişim daha kolay olacaktır. Angry Birds 2'nin oynanışı önceki oyununa benzer şekilde yapılandırılmıştır, ancak oyunu daha zengin hale getirmek için birçok unsur, benzersiz ve yenilik ekler. Daha da ilginç olan şey, oyuncuların Piggies'e ders vermesi için birçok farklı biyomun yanı sıra odaklanmış seviye oluşturma ile yeni bir yolculuğun tadını çıkaracak olmasıdır. Sadece bu değil, oyun aynı zamanda farklı oynanışa sahip yeni oyun modları veya oyuncuların birçok çekici ödül alması için heyecan verici etkinlikler gibi daha fazla şey de ortaya çıkacak. Bunun yanı sıra, oyun artık oyuncuların profesyoneller tarafından oluşturulan seviyeleri büyük ölçekli ve oyuncuları bekleyen birçok çekici ödülle deneyimledikleri günlük bir meydan okuma unsuru ekleyecek.


Angry Birds 2 Para Hilesi


Çoğu zorlukta, oyuncu, efsanevi sapanı kullanmak ve domuzları kullanarak kaleleri yok etmek için kuşları kullanmak gibi basit bir işleve sahiptir. Domuzcuklar onları her zaman farklı malzemelerden yapılmış duvarlarda koruyacak, ancak oyuncu her duvarın zayıf noktasını tespit ederse kolayca yıkılabilir. Sadece bu değil, oyuncular aynı zamanda en doğru atışı elde etmek için gereken mesafenin ve uçuş açısının bir önizlemesini alacak ve ardından sapanı sürükleyip, nişan alıp bırakacak. Daha da etkileyici olan şey, uçuş yörüngelerini farklı kılan, beceri ve biçim bakımından farklılık gösteren kuşların çeşitliliğidir. Kuşlar uçarken, oyuncular tüm kuşları kullanmadan önce yeteneklerini etkinleştirmek ve tüm domuzları yok etmek için ekrana dokunabilirler.


Angry Birds 2 Enerji Hilesi


Önceki oyunda, oyuncular hangi kuşu bir meydan okumaya getirebileceklerini seçemiyorlardı ve varsayılan olarak ayarlanacak ve oyuncunun yaratıcılığı test edilecek. Ancak bu oyunla değil, çünkü her meydan okuma için yeni kuşlar donatabilir, yükseltebilir ve toplayabilir. Evet, oyuncuların daha fazla seçeneği olacak ve haritayı önizleyip daha sonra en kullanışlı stratejiye karar verebildikleri için daha yaratıcı olacaklar. Oyundaki tüm kuşlar kart olarak kabul edilir ve oyuncu yükseltmek için gerekli sayıda kart toplamalıdır. Yükseltme işleminden sonra, uçuş güçleri ve becerileri geliştirilerek, oyuncuların gelecekte kuş takımlarıyla daha da ileri gitmelerine olanak tanıyacak. Elbette, bu kuşlar aynı zamanda eğlenceli ve tuhaf kostümlerin yanı sıra oyunu zenginleştiren birçok özel efektle birlikte geliyor.


Angry Birds 2 Hile Apk


Angry Birds 2, oyunculara olabildiğince çok eğlence getirmek olan tek bir amaç için geliştirildi. Bu nedenle, oyun yalnızca temel oynanışını geliştirmeye odaklanmakla kalmaz, aynı zamanda oyuncuları eğlendirmek için yeni oyun modları ve etkinlikleri sunar. Etkinlikler, oyunculara keşfetmeleri için çok sayıda kart, kostüm ve birçok yeni şey verecek. Oyuncular basit ve kısa oyunlarla rahatlayabildikleri için çeşitli oyun modları da bir faktördür. Sadece bu değil, oyun aynı zamanda oyuncuların en yüksek puanı elde etmek için ellerinden gelenin en iyisini yaptıkları ve liderlik tablolarının tepesinde görünmeye çalıştıkları liderlik sistemini de sunuyor.


Angry Birds 2 hile 2023


Angry Birds'ün başarısından sonra, geliştiricinin bir sonraki oyunundan pek çok beklentisi var ve oyunculara keşfedecek ve deneyimleyecek yeni şeyler veriyor. Dahası, oyun aynı zamanda oyuncuların sapan becerilerini geliştirmeleri için yeni bir unsur ekliyor; bu, oyuncuların birbirlerine şiddetle ve arkadaşça meydan okuduğu Arena. Arena'nın kuralları, sıra tabanlı bir mekanizmanın uygulandığı hikaye modundaki zorluklardan farklıdır ve ilk önce rakibin her şeyi yok eden kişi kazanır.


Angry Birds 2 elmas hilesi


Angry Birds 2'nin geri dönüşü ile oyuncu topluluğunu daha da heyecanlı hale getirdi ve hatta 100 milyondan fazla indirme ile en popüler oyunlardan biri haline geldi. Sadece bu değil, oyun da aktif olarak güncellenir, bu nedenle oyunculara keşfetmeleri ve deneyimlemeleri için sürekli olarak yeni şeyler verir.


Angry Birds 2 indir (MOD, Para Hilesi / Enerji Hilesi)


Bir önceki android oyun Tank Hero APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar