Fire Hero 2 Para Hileli MOD APK [v1.35]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Fire Hero 2 Para Hileli MOD APK [v1.35] 1 Fire Hero 2 Para Hileli MOD APK [v1.35] 2 Fire Hero 2 Para Hileli MOD APK [v1.35] 3 Fire Hero 2 Para Hileli MOD APK [v1.35] 4 Fire Hero 2 Para Hileli MOD APK [v1.35] 5

Fire Hero 2 Para Hileli MOD APK [1.35] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Herkes için eğlenceli bir tuğla kırma oyunu ve herkes için harika bir zaman öldürücü.


Fire Hero 2 1.35 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Harcadıkça artar.
Fire Hero 2 - Tepki hızınızı ve dikkatinizi pratikte test edebileceğiniz, giderek artan zorluklarla en ilginç seviyeleri geçebileceğiniz eski bir okul nişancı unsurlarıyla arcade türünde yapılmış heyecan verici bir oyun projesi. Burada, yukarıdan düşen blokları yok edebileceğiniz kendi tür blasterinizi kontrol edeceksiniz. Blokları zamanında yok etmek için zamanınız yoksa ve kritik çizgiyi geçerlerse kaybedersiniz.


Fire Hero 2 v1.35 MOD APK


Fire Hero 2 oyununda kazanmak için, blaster'ı oyun alanının konturu boyunca aktif olarak hareket ettirmeniz, zamanında mümkün olduğunca çok sayıda düşen bloğu yok etmeye çalışmanız ve yol boyunca en zor testlerle başa çıkmanıza yardımcı olacak çeşitli bonuslar toplamanız gerekir. Ayrıca zamanla yeni silah türleri açıp özelliklerini pompalayabilecek, atışların hızını, merminin menzilini ve daha fazlasını hızlandırabileceksiniz. Minimalist bir görsel stil, patron dövüşleri, basit kontroller ve bağımlılık yapan bir oyun sizi bekliyor.


Fire Hero 2 Para Hilesi


Fire Hero 2 Mod Apk, bir Arcade Android APK'sidir. Bu uygulama, +12 yaş kullanmak için önerilen yaş olan yaş kısıtlamalarına sahiptir. En son resmi sürüm 100.000'den fazla cihaza kuruldu. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 1.0 üzerinden bir puan aldı, toplam 868 kişi oy kullandı.


Fire Hero 2 Altın Hilesi


Fire Hero 2'nin değiştirilmiş bir versiyonudur. Bu oyunda sınırsız elmas, altın ile oynayabilirsiniz. İnternette ücretsiz ve çok oyunculu bir oyundur. Bu oyunda farklı binalar yapabilir ve kasaba üslerinizi inşa edebilirsiniz, ayrıca kendi ordunuzun diğer klanlara saldırmasını ve üssünüzü savaşta savunmasını sağlayabilirsiniz. Seviye artışı ile birlikte yeni kaynaklara ve karakterlere sahip oluyorsunuz. Bu heyecan verici özellikler oyunu ilginç kılıyor.


Fire Hero 2 hile


Toplar ve sayı tuğlaları ile koşmayı veya uçmayı seviyor musunuz? Fire Hero 2'yi deneyin! Bu oyunda duvarı kırmanız gerekiyor. Ateş Tankından topları ateşleyin ve tuğla kırma ustası olmak için mümkün olduğunca çok blok kırın. Bir dizi tuğla kalabalığın arasından uçun. Ateş etmek için topu kullanın ve tuğla bloğunu kırmak için tuğladaki sayıyı azaltın. 


Fire Hero 2 APK hack


Tuğla duvarda doğru tuğlayı seçin ve kazanın. Yapmanız gereken tek şey parmağınızı kaydırmak ve topu atmak. En iyi tuğla kırıcı kırıcı olun ve patronları alt edin! Yolda çok sayıda tuğla duvar varsa, saymak için zamanınız olmalı, hangi tuğlaya ihtiyacınız var? çarpmamak için bayılmak. 


Fire Hero 2 Seviye Hilesi


Bir sayma ustası ol! Herkes için eğlenceli bir tuğla kırma oyunu ve herkes için harika bir zaman öldürücü Oyun Özellikleri- Yeni zorluklar içeren yeni sürüm- Tek elle kullanım- Farklı harika güçlendiriciler- Sonsuz oyun- Mümkün olduğunca uzağa gidin- Büyük ölçüde Bağımlılık Yapıcı Tuğla bloklarındaki sayıları sayarak eğlenceli bir zaman geçirin ve top atıcıda usta olun. Topları ateşleyin ve mümkün olduğunca çok blok kırın! Oyna ve uçan Fire Hero2'nin tadını çıkar!


Fire Hero 2 Apk indir


Eğer daha önce yüklediyseniz, önce Fire Hero 2 orijinal sürümünü kaldırmalısınız. Ardından sitemizden Fire Hero 2 Mod APK'sını indirin. İndirmeyi tamamladıktan sonra apk dosyasını bulup yüklemeniz gerekir. Play Store dışındaki uygulamaları yüklemek için "Bilinmeyen kaynaklar"ı etkinleştirmelisiniz. Ardından Fire Hero 2 Mod APK'sını açıp keyfini çıkarabilirsiniz.


Fire Hero 2 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Football Referee Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar