Heli Gunner 2 Para Hileli MOD APK [v1.195]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Heli Gunner 2 Para Hileli MOD APK [v1.195] 1 Heli Gunner 2 Para Hileli MOD APK [v1.195] 2 Heli Gunner 2 Para Hileli MOD APK [v1.195] 3 Heli Gunner 2 Para Hileli MOD APK [v1.195] 4 Heli Gunner 2 Para Hileli MOD APK [v1.195] 5

Heli Gunner 2 Para Hileli MOD APK [1.195] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu nişancı oyununda bir helikopterle uçarken savaşa katılan bir pilot rolünü oynayın


Heli Gunner 2 1.195 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Hızlı hareket eden bir askeri helikopterde topçu olmayı hiç hayal ettiniz mi? Kendinizi şu anda en iyi tabanca pilotu olarak kanıtlayabilirsiniz. Heli Gunner 2, yerel veya çevrimiçi olarak oynanabilen yeni ve büyüleyici bir 3D askeri helikopter oyunudur.


Heli Gunner 2 v1.195 MOD APK


Heli Gunner 2 oyununda hızlı askeri uçaklar, nişan almak için iyi bir bakış açısı sunar. Halı bombalama partisine en kısa sürede başlayın. Bölgeye inen bu kadar çok helikopterin görüntüsü heyecan verici. Makineli tüfek, keskin nişancı tüfeği, ağır top ve lazer topunu kullanın! 


Heli Gunner 2 Para Hilesi


Bu 3D helikopter oyunu bilgisayarınızda veya çevrimiçi olarak oynanabilir. Oyunu kazanmak ve kahraman olmak için hayatta kalarak tüm seviyeleri tamamlamanız gerekir. Bu heyecan verici helikopter uçuş deneyiminde, hızlı bir helikopterde askeri pilot olmak için eğitime başlayın. 


Heli Gunner 2 Altın Hilesi


Helikopteri, eğlenceli uçan makinelerin istilasını başlatmak da dahil olmak üzere çeşitli görevlerde kullanacaksınız. Muhteşem bir halı bombalamasıyla başlayalım, olur mu? Yüksek bir birinci şahıs bakış açısı (fps) keskin nişancı pozisyonundan ateş etmenize izin vererek, bir yandan diğer yana savrulan bir helikopteri yönetiyorsunuz. 


Heli Gunner 2 Apk Hile


Kötü adamları bombalamaya başlamalıyız. Zorluklar kaçınılmaz olarak artacaktır, ancak onlarla başa çıkmaktan daha fazlasısınız. Bir makineli tüfek, lazer topu, keskin nişancı tüfeği, ağır top veya başka silahlar kullanın! 


Heli Gunner 2 Apk Dayı


Bu 3 boyutlu askeri helikopter oyununda başarılı olmak istiyorsanız helikopterinizin hızını iyi kullanmanız gerekecek. Çoğu durumda, bir helikopter büyük bir savaş gemisi kadar etkilidir. Her biri savaşta belirgin bir avantaj sunan bir dizi silah arasından seçim yapabilirsiniz. 


Heli Gunner 2 Apk Son Sürüm


Savaş geminiz binaların etrafında uçacak ve düşmanlarınızı yukarıdan kaldıracak. Ordunun helikopterleri, güçlü motorları ile ayırt edilir. Tetiği çekip bir rakibi öldürerek avantaj elde edersiniz. Beğenilen Heli Gunner serisinin yeni üyesi Heli Gunner 2 sizi eğlendirecek.


Heli Gunner 2 Apk indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Bike Stunt 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar