PugWars Para Hileli MOD APK [v1.4.23]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
PugWars Para Hileli MOD APK [v1.4.23] 1 PugWars Para Hileli MOD APK [v1.4.23] 2 PugWars Para Hileli MOD APK [v1.4.23] 3 PugWars Para Hileli MOD APK [v1.4.23] 4

PugWars Para Hileli MOD APK [1.4.23] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hayatta kalma türünde bir atış oyunudur, ancak sevimli özelliklere sahiptir çünkü oyuncu, doldurulmuş hayvanlar gibi komik hayvanların dünyasına girecektir.


PugWars 1.4.23 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı Modu
  2. Para Hilesi. Ücretsiz Alışveriş

Atış oyunlarını seven ama atış oyunları gibi boğucu dramatik duyguyu sevmeyen biri misiniz?? Eğer öyleyse, aradığınız oyun PugWars. Hayatta kalma oyunlarının düşmanları vurma, saldırılardan kaçma gibi tüm özellikleri burada mevcut ancak oyun tasarım alanı ve karakterler sevimli çizgi film yönünde.


PugWars v1.4.23 MOD APK


PugWars oyununda diğer birçok oyuncu ile savaşa katılacaksınız, bu yüzden bu oyunu oynamak için telefonunuzun internet bağlantısına ihtiyacı var. Görevin, hayatta kalan son kişi olmak için tüm oyuncuları yok etmek.


PugWars Para Hilesi


Ancak, sistem tarafından oluşturulan sanal oyuncular değil, diğer oyuncuların mükemmel olduğunu unutmayın. Bir oyuncu öldürüldüğünde, sistem oyunun ekranına bildirecektir. Tüm oyuncuları öldür, kazanan sen olacaksın.


PugWars Mermi Hilesi


Ayrıca diğer oyuncular tarafından onlara saldırdığınız şekilde saldırıya uğrayabilirsiniz. Sadece hareket et ve etrafa bak. Başkalarının sizi algılamaması için binalar, çalılar sayesinde saklanabilirsiniz. Ayrıca, diğer oyuncuların saldırılarını atlatmak için eşyaları kullanabilir veya havaya uçabilir veya araba kullanabilirsiniz.


PugWars Hile Apk


PugWars'ın sistemi, oyunun başında sizi otomatik olarak bir silahla donatacak. Kullanımları basittir: tabancayı hedef yönüne doğrultun, ardından ateş sensörüne basın. Araba vb. diğer ekipman türlerinin tümü çantanızdadır ve bunları istediğiniz zaman kullanabilirsiniz ve tümü ücretsizdir. 


PugWars Apk indir


Ayrıca yolda, diğer kişilerin geride bıraktığı ekipmanları veya sistem tarafından gizlenen ilk yardım ilaçları gibi eşyaları da alabilirsiniz. Sevimli hayvanların savaşına katılın ve hayatta kalan son kişi olun - oyunun tek galibi!


PugWars indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Cooking Fest APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar