Smoq Games 23 Pack Opener Para Hileli MOD APK [v2.45]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Smoq Games 23 Pack Opener Para Hileli MOD APK [v2.45] 1 Smoq Games 23 Pack Opener Para Hileli MOD APK [v2.45] 2 Smoq Games 23 Pack Opener Para Hileli MOD APK [v2.45] 3 Smoq Games 23 Pack Opener Para Hileli MOD APK [v2.45] 4 Smoq Games 23 Pack Opener Para Hileli MOD APK [v2.45] 5 Smoq Games 23 Pack Opener Para Hileli MOD APK [v2.45] 6

Smoq Games 23 Pack Opener Para Hileli MOD APK [2.45] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Harika bir yeni animasyon kullanarak paketleri açın, ardından her kartı toplayın.


Smoq Games 23 Pack Opener 2.45 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Smoq Games 23 Pack Opener şimdi bir kez daha mevcut ve yepyeni seviyeler ve diğer geliştirmeler sayesinde her zamankinden daha iyi! Bu özel sürüm, oynatıcı adına çok az çaba gerektirir. Biraz pratik yaptıktan sonra, oynamak ikinci doğa haline gelir. Bu Açıcı Paketi satın alırsanız çeşitli ek özelliklere erişebilirsiniz.


Smoq Games 23 Pack Opener v2.45 MOD APK


Yeni bir animasyon paketi açılışının eklenmesi, tüm kartları toplamayı daha keyifli hale getiriyor. Oyuncuların geri gelmeye devam etmesinin başlıca nedenlerinden biri bu. Ek animasyonların dahil edilmesi sonucunda oyunun bir bütün olarak kalitesi artırıldı. 


Smoq Games 23 APK - PARA Hilesi


Yeni Smoq Games 23 Pack Opener kartlarının önemli ölçüde eklenmesi, şüphesiz bu güncellenmiş oyun sürümünün en çekici yönlerinden biridir. Takviye paketleri açarken, Kadro Kurma Görevlerine hazırlanmak için takımınızı kurarken ve çevrimiçi turnuvalarda mücadele ederken, maçlarınızın animasyonlarının geliştiğini göreceksiniz. 


Smoq Games 23 APK dayı


Bu oyunu oynayan herkesin aklında aynı amaç vardır ve bu elbette mümkün olan en iyi takımı toplamaktır. Grubunuz zaten saygın bir güce sahip, bu yüzden sizden gereken tek şey ek çaba. Sonuç olarak, dünyanın herhangi bir yerindeki rakipleri kızdırmak için bunlardan yararlanabilirsiniz. Gerçek büyüklük için kaderiniz var ve bunu başaracaksınız.


Android Oyun Club Smoq Games 23


Transfer Pazarı'nın eklenmesi, oyun içi para birimi karşılığında kart alıp satarak ekibinizin gücünü artırmanıza olanak tanır. Kendinizi özellikle zor bir durumda bulursanız, mevcut bir seçenek, ihtiyacı olan diğer oyuncularla ticaret yapmak için ara sıra çakışan oyuncuları ortaya çıkarmaktır. 


Smoq Games 23 Hile Apk


Bu adamlar, zorlu bir gücün oluşumu için şimdiden çok şey başardılar. Oyuncular, yalnızca kendilerine değil, topluluğa da fayda sağlayan makul fiyatlar belirleyebilirler. Uygun gördüğünüz sayıda pakete girmekte özgürsünüz. Aşağıdakilerden hangisi sizin için daha önemli: 


Smoq Games 23 Apk indir


En iyi takıma sahip olmak ve takım arkadaşlarınıza oyunlarda hükmetmek mi yoksa transfer pazarında mümkün olan en fazla parayı kazanmak mı? Henüz piyasaya sürülen yepyeni Smoq Games 23'te top sizin sahanızda olacak.


Smoq Games 23 Apk Son Sürüm


Her şeyden önce, Smoq Games 23 Pack Opener'ın ne hakkında olduğunu bilmeniz gerekir. Oyun, ülkenizi temsil etmek ve herhangi bir pozisyonda oynamak için seçebileceğiniz on altı farklı benzersiz karaktere sahiptir. Ayrıca diğer becerileri birleştirebilir ve kombinasyonları görüntüleyerek kart kazanabilirsiniz. Ekibinizi geliştirmenize yardımcı olması için bu kılavuza da başvurabilirsiniz. Sonuçta bu bir takım oyunu, fantezi oyunu değil! Ekibinizi güçlü ve zayıf yönlerinize göre seçebilirsiniz.


Smoq Games 23 Kart Hilesi


FIFA ile karşılaştırıldığında, Smoq Games 23 Pack Opener Mod daha fazla özellik ve daha iyi grafikler ekler. Ünlü oyuncular hakkında bilgi içeren yüzlerce kart içerir. Buna mevcut oyuncular, emekli oyuncular ve efsanevi oyuncular dahildir. Oyuncu seçerken hatırlanması gereken en önemli şey, her birinin farklı bir takım rolüne sahip olmasıdır, takım seçiminizi yapmanın yolu, oyuncuları yeteneklerine ve gruptaki rollerine göre seçmektir. Bu şekilde oyundaki en başarılı menajer olabilirsiniz!


Smoq Games 23 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Blade of Death APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar