Blade of Death Mega Hileli MOD APK [v1.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Blade of Death Mega Hileli MOD APK [v1.0] 1 Blade of Death Mega Hileli MOD APK [v1.0] 2 Blade of Death Mega Hileli MOD APK [v1.0] 3 Blade of Death Mega Hileli MOD APK [v1.0] 4 Blade of Death Mega Hileli MOD APK [v1.0] 5 Blade of Death Mega Hileli MOD APK [v1.0] 6

Blade of Death Mega Hileli MOD APK [1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Karmaşık becerilere sahip karakterler ve aksiyon kombo efektleri ile savaşır


Blade of Death 1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Savaşa Girmeden Önce Etkinleştirin:
  2. Beceri Bekleme Süresi Yok
  3. Beceri %100 Kritik
  4. High Life Steal (Tanrı Modu bu şekilde)
  5. Varsayılan olarak Etkinleştir:
  6. Sınırsız Kristal hilesi
  7. Sınırsız Ruh hilesi
  8. Sadece ARM64.
  9. PC'de oynamak için Nox 64 bit emülatörünü kullanın.

Blade of Death'de oyuncu, heyecan verici ve yeni deneyimlerle dolu geniş bir alana itilir. Kahramanın ve antagonistlerin animasyonları da çok çeşitli senaryolarda oyunculardan olumlu tepkiler almayı garanti ediyor.


Blade of Death v1.0 MOD APK


Blade of Death'deki oyun, her seviyenin yoğunluğu ve oyuncuları koltuklarının kenarında tutan hızlı temposu nedeniyle öne çıkıyor. Karakteriniz oyun boyunca birçok farklı canavar görecek ve özellikle daha zor patronlarla defalarca savaşmak zorunda kalacak. 


Blade of Death Para Hilesi


Oyunda ilerlemek için son derece zor engellerin aşılması gerekiyor. Sadece birkaç tuşa basılarak spam gönderilerek mükemmel bir savaş elde edilebilir. Saldırılarınızı birleştirmek etkinliklerini artıracaktır, bu nedenle onları sık sık kullanmak en iyisidir. Hasar verildi ve kazanılan deneyim arttı.


Blade of Death Kristal Hilesi


Her birini ortadan kaldırmayı tamamladıktan sonra krallığınız yeniden yükselecek; önündeki yol zor olacak ama sonunda yeni bir güç kaynağı keşfedecek. Bu, aşılması gereken çok sayıda barikat ile çok zorlu ve meşakkatli bir yolculuk olacak. 


Blade of Death Ruh Hilesi


Çok zor olan şeyleri üstlenmenin bir sonucu olarak hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Oyuncuların sabırlı olması gerekir çünkü zorluklar ne kadar zorsa, alabilecekleri ödülün değeri de o kadar büyük olur. Ortamdaki ve haritanın coğrafyasındaki değişiklikler, oyuncunun Blade of Death'in geniş alanı içinde nerede savaşa girdiğine bakılmaksızın çatışmanın gidişatını önemli ölçüde etkileyecektir. 


Blade of Death Hile Apk


Her ortam, bir dövüşü daha tatmin edici bir şekilde çekici ve yaratıcı hissettiren, süresini uzatan doğru strateji ve taktiklerle birleştirilmiş kendine özgü niteliklere sahiptir. Ek olarak, bu konumlar, oraya ulaşmak için izlediği yoldan bağımsız olarak, her biri oyuncunun savaşçı kariyeri boyunca elde ettiği başarılara dayalı fırsatlarla dolu birçok harika hediyeye erişim sağlar.


Blade of Death Apk indir


Oldukça klasik bir çizim stiline sahip güzel grafiklere sahip 2D aksiyon-RPG. Böyle bir tür yönüne tanıdık gelen şey. Oyuncular, dünyasını ele geçiren şeytanlara meydan okuyan cesur ve güçlü bir savaşçıya liderlik edecek. 


Blade of Death Kritik Hilesi


Hem silahları hem de eşsiz büyü yeteneklerini kullanabilecek. Her iki faktör de iyileştirilebilir, daha hoş seçeneklerle değiştirilebilir vb. Uzun süre, tehlikeli rakipler, daha da ölümcül patronlar, değerli buluntular, pompalamadaki gerizekalılar ve ayrıca rahat kontrol, oyuncuların oyunun sonuna kadar canavarları yok etme sürecinden kopmalarına izin vermeyecek.


Blade of Death indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Simple Sandbox 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar