Ice Scream 1 Horror Neighborhood Mega Hileli MOD APK [v1.2.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ice Scream 1 Horror Neighborhood Mega Hileli MOD APK [v1.2.0] 1 Ice Scream 1 Horror Neighborhood Mega Hileli MOD APK [v1.2.0] 2 Ice Scream 1 Horror Neighborhood Mega Hileli MOD APK [v1.2.0] 3 Ice Scream 1 Horror Neighborhood Mega Hileli MOD APK [v1.2.0] 4 Ice Scream 1 Horror Neighborhood Mega Hileli MOD APK [v1.2.0] 5

Ice Scream 1 Horror Neighborhood Mega Hileli MOD APK [1.2.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hikaye, gizemli dondurma satıcısının, soğuk havayla dolu kamyonun devrilmiş ve en iyi arkadaşını elinden almış sıra dışı davranışlarıyla başlar.


Ice Scream 1 1.2.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Dumb Enemy / Aptal Düşmanlar

Kayıp komşunun Ice Scream 1 versiyonu, oyunculara sokakta dondurma kamyonları avlamak ve birçok heyecan verici aktivite dahil olmak üzere daha istisnai bir alan verecek. Ancak, bir tanık olarak, donma büyüsünün korkunç kaynağının yerini öğrenin. O eksantrik adamı takip edecek kadar cesur musun? Önünüzdeki yola doğru, yakın durun ama hiçbir ipucu ortaya çıkarmayın. Reklam kitaplığından bazı öneriler gönderilecektir.


Ice Scream 1 v1.2.0 MOD APK


Ice Scream 1'in macera dolu yolunda sizi bir bisiklet takip edecek. Oyuncular en uygun görünümü elde etmek için hareket yollarını değiştirebilirler. Yol boyunca tanıştığınız insanlar, hareket ederken size birçok yararlı ipucu verecektir. Birçok oyuncunun ipuçlarının yardımına ihtiyacı olacak ve reklamlara katılırken daha fazlasını satın alabileceksiniz. 


Ice Scream 1 Para Hilesi


Ek olarak, büyük bir harita yolculuğunuzu birçok engel haline getirir. Şehri dolaşın ve eksantrik dondurmacıyı tutuklamak için yüzlerce kanıta tanık olun. Belki seni gördü; en iyi ihtimalle bu olamaz. Oyuncular bu geziyi planlamalı ve tespit edilmemek için ekstra dikkatli olmalılar!


Ice Scream 1 Altın Hilesi


Ice Scream 1'de sıradan bir dondurma kamyonu adına korkunç maskeli dondurma satıcısı kılığına girmiş şeytani bir güç suçlarını işledi. . Arkadaşınızı soymanın yanı sıra, daha birçok çocuğu hapse atacaklar ve daha korkutucu eylemlerde bulunacaklar. Sıradan bir dondurma arabası değildi. Şehri dondurma planları başlamış gibi görünüyor; harekete geçmen gerek!


Ice Scream 1 Apk Dayı


Arkadaşını donduran şüpheli dondurmacının peşine düşen oyuncu, birçok farklı riskle karşı karşıya kalacaktır. Bunlardan biri de bitmemiş bulmacalar. Engellerle karşılaşacaksınız, kolaydan zora doğru sıralanmışlar, bu süre zarfında birçok önemli karar verilecek. Ayrıca bazı teoriler sizi iki yol arasında düşündürüyor, şüpheli adamı takip etmeye ve çocukları kurtarmaya yönlendirecek mi?


Ice Scream 1 Hile Apk


Hayalet öğeler, Ice Scream 1'in alanını her zamankinden daha gergin hale getiriyor. Ancak buna karşılık gelen zorluk da oyuncuların benzer zorluklarla karşılaşmasına neden oluyor. Pek çok şey için tetikte olmanız ve yol boyunca bazı ekstra yararlı ipuçları almanız gerekecek. Toplam 3 popüler mod size en iyi deneyimi getirdi. Her şeyden önce, oyunun gerçek hayaletini hissetmek için hayalet moduna katılın. Bu seviye normal mod için düşürülecek ve engellerle karşılaştığınızda daha fazla ipucu olacak. Gelişmiş mod, gizemli dondurma kamyonunun hızlı kaçışıyla mücadele etmenizi sağlar.


Ice Scream 1 Apk indir


Ice Scream 1, size belirli öğelerle oynama ve öğrenme özgürlüğü verir. Oyuncular istedikleri konuyu seçerek birçok turdan geçecekler. Oyunun daha özel bir görünümünü elde etmenize yardımcı olmak için birçok yeni içerik eklendi. Seviye arttıkça sorunun zorluğu da artıyor. Gizemli dondurmacıyı kovalamakta zorlanıyor musunuz? Sizi hızlandırmak için çeşitli araçlarımız var. Oyunda mükemmel performans elde etmek için birçok unsuru birleştirin!


Ice Scream 1 indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Restaurant Renovation APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar