Westland Survival Full Hileli MOD APK [v4.4.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 4)
Westland Survival Full Hileli MOD APK [v4.4.0] 1 Westland Survival Full Hileli MOD APK [v4.4.0] 2 Westland Survival Full Hileli MOD APK [v4.4.0] 3 Westland Survival Full Hileli MOD APK [v4.4.0] 4 Westland Survival Full Hileli MOD APK [v4.4.0] 5 Westland Survival Full Hileli MOD APK [v4.4.0] 6

Westland Survival Full Hileli MOD APK [4.4.0] - Kovboylar, şerifler ve elementlerle savaşmanız gereken devasa bir açık dünya MMORPG'yi deneyimlemek için android için ücretsiz olan Westland Survival mod APK - en son sürümü indirin.


Westland Survival 4.4.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

 • Ücretsiz işçiliği (yeterli malzemeniz olmasa bile zanaat yapmak mümkündür);
 • Nesnelerin sonsuz dayanıklılığı;
 • Tek nesneleri paylaşabilirsiniz;
 • Yeterli olmasa bile mağazadan altın karşılığında ürün satın alabilirsiniz;
 • Tüm çizimlerin kilidi açılır;
 • Satın alınmayanlar da dahil olmak üzere tüm tarifler üretilebilir (karakter seviyesinden bağımsız olarak);
 • Bazı VIP seçenekleri açıktır;
 • Mağazadaki ücretsiz öğelerin anında alınması (çizimler hariç, reklamları görüntülemeden);
 • Seçeneklerle MENÜ MOD:

 1. Nesnelerin bölünmesi sayılarını artırır;
 2. Küresel bir haritada anlık yürüyüş (olaylar enerji israfı olmadan ortaya çıkmaz);
 3. Ölümsüzlük;
 4. Yüksek hasar;
 5. Hızlı yürüme;
 6. Oyuncu dışında herkes hareketsiz duruyor.

Vahşi Batı'nın zorlu koşullarında hayatta kalmak için gereken tuza sahip olduğunuzu kanıtlayın. Hayatta kalmanızın tehlikede olduğu bir MMORPG oyununda eyleme katılmak için Android için Westland Survival APK'sını indirin. Evinizi inşa edin, toprağınızı savunun ve geçimini sağlamak ve insanlara adaleti geri getirmek için bu devasa açık dünyayı keşfedin.


Westland Survival v4.4.0 MOD APK


Atınızın üzerinde topraklarda dolaşabilir, yemek için geyik ve bufalo avlayabilir, ardından kampa geri dönebilir ve evinizi büyütmek için kereste toplamak için ormana çıkmadan önce yemek yapabilirsiniz. Bu oyundaki gerçekçilik, onu bu kadar bağımlılık yapan şeydir. Vahşi Batı'da yaşamanın nasıl bir şey olduğunu her gün tam olarak deneyimleyeceksiniz. Ancak dikkatli olun, elinde silah olan tek oyuncu siz değilsiniz… Oyun boyunca sizi soymak isteyen veya sadece bir Meksika Duruşunda size meydan okumak isteyenler de dahil olmak üzere düşmanlarla karşılaşacaksınız. Silahınızı çekmeye ve bu haydutlara biraz adalet atmaya hazır olduğunuzdan emin olun!


Westland Survival Para Hilesi


Oyunda, daha sonra bir şeyler inşa etmek ve arazi üzerindeki iddianızı genişletmek için kullanabileceğiniz çeşitli cevherleri ve diğer kaynakları bulmak için Vahşi Batı'daki farklı alanları keşfedeceksiniz. Kıyafetler, eviniz için eşyalar ve daha fazlası gibi kendiniz için eşyalar üretebileceksiniz. Topraklarda dolaşırken, toprağın tüm tehlikeleriyle karşılaşacaksınız - ve hiçbiri diğer oyunculardan daha tehlikeli değil! İnsanlar soymak, eğlenmek için öldürmek ya da başka türlü yanlış bir şekilde yapmak için dışarı çıkacaklar, bu yüzden kendinizi tüm bu tehditlere karşı savunmaya hazır olduğunuzdan emin olun.


Westland Survival Craft Hilesi


Oyun, oynarken kesinlikle eğlenceye katkıda bulunan büyüleyici konsol düzeyinde grafiklere sahiptir. Oyunda gerçekten mevcut olduğunuzu hissedeceksiniz, bu da saatlerce oynamayı daha da eğlenceli hale getiriyor. Bu devasa oyunda hayatta kalacaksanız, deneyimli oyunculardan bazı profesyonel ipuçları isteyeceksiniz - işte oyunu oynarken en yararlı bulduklarımızdan bazıları.


Westland Survival Son Sürüm Apk indir


Ana üssünüzü boşaltın: Ana üssünüzden başlayacaksınız - içinde bıçak bulunan, ana üssünüzdeki herkesi öldürmek için kullanacağınız kırık bir vagon bulabilirsiniz. Buradan bir ev inşa etmeye başlayabilirsiniz. En kısa sürede evinizi inşa edin: Oraya çıkın ve kereste elde etmek için bazı ağaçları kesin ve ardından ilk evinizi inşa etmeye başlayın. Bu, bir çalışma tezgahı kurmanıza ve oyunda seviye atlamak için gerekli olan eşyaları saklamanıza izin verecektir.


Westland Survival Ölümsüzlük Hilesi


Evinizi koruyun: Daha fazla kaynak elde etmenin çok uygun bir yolunun onları diğer oyunculardan çalmak olduğunu çabucak anlayacaksınız. Açıkçası, diğer oyuncular da bu gerçeği öğrendiler, bu yüzden eviniz bir hedef olacak . Evinizi korumak ve sağlam duvarlar yapmak için zaman ve kaynak ayırdığınızdan emin olun. Ayrıca, eşyalarınızın kaldırılmamasını sağlamak için bir gözünüzü üzerinde tutmaya çalışın! En kısa sürede bir kuyu inşa edin: 8. seviyeye ulaştığınızda bir kuyu inşa edebileceksiniz. Bunu yapmakla zaman kaybetmeyin! Hayatta kalmanız için gerekli olan oyunda su almak için buna ihtiyacınız olacak. Westland Survival Mod APK'sını sınırsız jeton, ücretsiz zanaat olarak indirin ve oyunda ücretsiz olarak işçiliğin keyfini çıkarın.


Bir önceki android oyun Stickman Legends Shadow War APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Westland survival"

Veysel

3 yıl önce

APK olarak indirdim ama bazı hileler işe yaramıyor

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar