Russian Village Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v1.5.1]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Russian Village Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v1.5.1] 1 Russian Village Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v1.5.1] 2 Russian Village Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v1.5.1] 3 Russian Village Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v1.5.1] 4 Russian Village Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v1.5.1] 5 Russian Village Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v1.5.1] 6

Russian Village Simulator 3D Para Hileli MOD APK [1.5.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendinizi sadece bir taşra çocuğu rolünde hayal edin.


Russian Village Simulator 3D 1.5.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi.
  2. Envanterinizi genişletebilir ve reklam görmeden at nalı alabilirsiniz.
Russian Village Simulator 3D - kanonik ve basmakalıp bir Rus köyünde kalmanın eğlenceli bir simülatörü. Tüm avantajları ve dezavantajları ile. Adı Robin ve ana karakter, şehrin koşuşturmacasından burada bir mola vermeye karar verdi. Sokaklarda ve mahallelerde yürüyebilir, tekneyle seyahat edebilir, yerel sırları keşfedebilir ve ortaya çıkarabilir, sakinlerle iletişim kurabilir, abartılı diskolara gidebilir ve elbette kavgalara katılabilir. Birinci şahıs bakış açısı, açık bir dünya, çeşitli aktiviteler, eğlenceli fizik, çalışma ekipmanının varlığı ve çok daha fazlası orijinal eğlencenin hayranlarını memnun edecek.


Russian Village Simulator 3D v1.5.1 MOD APK


Russian Village Simulator 3D oyunu, Rus Taşrasında sıradan yaşamın eğlenceli bir simülatörüdür. Burada, “Malinovka” adlı köyde, şehrin gürültüsünden ve sonsuz koşuşturmasından uzaklaşacaksınız. Basit bir köy adamı rolünde olacaksın ve ne istersen yapabilirsin. Bir köy, tarlalar, nehirler ve ormanlarla dolu bir açık dünyaya sahip olacaksınız!


Russian Village Simulator Para Hilesi


Bu simülatörde birçok aktivite bulabilir, açık havada gerçekleşen yerel diskoya gidebilir ve orada insanlarla tanışabilirsiniz. Bir tekneye yelken açın, tarlalarda yürüyün, VAZ 2101 arabanızla köyde dolaşın veya bir yarış düzenleyin. Yerlilerle bile kavga etmeye başlayın, ancak dikkatli olun, kendilerine yapılan suçu iyi hatırlarlar ve intikam alabilirler. Yerel genişlikleri keşfederek birçok ev, yerel sakin ve hemen hemen her tür Evcil Hayvanla tanışabilirsiniz: inekler, koyunlar, domuzlar, tavuklar vb.


Webteknohaber Russian Village Simulator


Oyun, ilginç fizik “ragdoll” ile tamamen birinci şahıstır, bu sayede nesnelerle olan tüm kavgalar ve etkileşimler eğlenceli bir karakter kazanır. Arabayı sürmek, bir hasar sistemi ile mümkün olduğunca gerçekçi yaratılmıştır. Tüm sakinlerin oldukça akıllı bir yapay zekası var, bu da süreci daha da ilginç hale getiriyor!


Russian Village Simulator APK Dayı


Burada şehrin gürültüsünden bir mola verebilir ve kırsal kesimdeki günlük hayatın, maceraların ve tabii ki eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Bu heyecan verici simülatörde köydeki yaşama direnmeyi öğrenmeli ve sadece eğlenmelisiniz. Rus Köy Simülatörü 3D'de, parlak bir Zhiguli'de köyün etrafında dolaşabilir, kırsal bir diskoyu ziyaret edebilir, yerel sakinlerin lezzetini ve liderin kıçlarının üzerinde oturduğu ve tohumları çiğnediği gerçek sokak gösterilerini hissedebilirsiniz.


Russian Village Simulator Android oyun club


Ne yapmak istediğinize karar verdiğiniz açık bir dünya, gerçekçi araba davranışı fiziği ve hasar sistemine sahip renkli bir araba VAZ 2101, yolundaki her şeyi yok etme ve kırma yeteneği sizi bekliyor. İşte oldukça ilginç davranan komik yerliler, iyi gelişmiş AI sayesinde ilginç görevler de sizi bekliyor, çevre, insanlar, hayvanlar ile etkileşimli etkileşim imkanı ve şehrin gürültüsünden uzakta sadece zevk alacağınız bir eğlence.


Russian Village Simulator Hile Apk


Açık dünyada istediğinizi yapın: yarışlar düzenleyin, köy diskosuna gidin. Hatta kavga bile başlatabilirsiniz ama unutmayın ki köylüler çok kincidir. Yoğun şehirden, tozlu şehir sokaklarından ve sonsuz araba akışından bir mola verin. Burada Malinovka köyünde sadece temiz hava, nehir ve büyükannenin karışımı var.


Russian Village Simulator 3D Apk indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Galaxy Invaders Uzaylı Avcısı APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar