Human Fall Flat Full MOD APK [v1.10]

Puan: 4.00 (Oylar: 6)
Human Fall Flat Full MOD APK [v1.10] 1 Human Fall Flat Full MOD APK [v1.10] 2 Human Fall Flat Full MOD APK [v1.10] 3 Human Fall Flat Full MOD APK [v1.10] 4 Human Fall Flat Full MOD APK [v1.10] 5 Human Fall Flat Full MOD APK [v1.10] 6

Human Fall Flat Full MOD APK [1.10] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir aksiyon oyunu değil, bir bulmaca oyunudur


Human Fall Flat 1.10 APK AÇIKLAMASI


Platformer, oyun tarzımı tasarlamak için her zaman en popüler oyun olmuştur. Bu Mario, Contra, Megaman gibi birçok ünlü oyunu yaptı… Teknoloji daha modern hale geldikçe oyunlar çok daha olumlu bir değişime uğramaya başlıyor. Platformer artık bir 2D oyun değil, son derece çekici bir oyun oluşturmak için araziden maksimum düzeyde yararlanılarak 3D oyunlara dönüştürüldü. Human Fall Flat PC'lerinde bir sürüm yayınladıklarında birçok kişi tarafından fark edildi. Bu kadar cazip fırsatlardan yararlanan 505 Games Srl, onu akıllı telefonlara uyarlamaya devam ediyor ve tamamlanma sürecinde. Oyuncuların kendileri için mükemmel bir ürün elde etmek için sadece biraz daha sabra ihtiyacı vardır. Ancak akıllı telefonlar için DLC alma zamanına kadar, hissetmek için PC sürümünü oynayabilirsiniz. Bu kesinlikle olağanüstü bir oyun olacak, bu nedenle oyuncular farklı platformlarda oynuyorlarsa son derece farklı deneyimler yaşayacaklar.


Human Fall Flat v1.10 MOD APK


Özünde, "Human Fall Flat" bir aksiyon oyunu değil, bir bulmaca oyunudur. Bu nedenle, oyuncuların oyunun hızına çok fazla önem vermelerine gerek yoktur. İstediğiniz gibi oynayabilirsiniz, kendinizi hiçbir kurala bağlamayın. Oynanışı sizi uçmuş gibi hissettiriyor. Mutlu !!! Oyuncular bir insan rolünü oynarlar ancak doğal fiziği takip etmek zorunda değildirler. Gerçek insanlar kadar sağlam ve esnek değil, kauçuk gibi insan vücudu olacaklar. Ancak bu, en komik deneyimlerden birini getiriyor. Oyunun grafik tasarımı onu öne çıkaran unsurlardan biridir. İnsanlar Stickman modelleri gibi yapılır ancak daha dolgun bir görünümle yapılır. Çevreleyen tüm dünyalar, hayal ettikleri çocukların dünyası gibi son derece eğlenceli ve renkli stillerle tasarlandı. Hayal etmeyi kolaylaştırmak için Minecraft dünyasını düşünün,


Human Fall Flat Ücretsiz NASIL İNDİRİLİR


Oyundaki karakterin hareketi, birçok kişinin onu çekici bulduğu bir yer. Aslında herhangi bir oyunun kullandığı herhangi bir hareket gibi değil. Herhangi bir fiziksel yasaya uymadığını göreceksiniz. Bu yüzden sadece karakterinizi oyunda hareket ettirmek, çalışmak için çok zaman harcamanızı istemelidir. Oyunun hareket etme biçiminde ustalaşmak bir başarıdır, ancak öğrenmesi gereken çok şey vardır. 


Human Fall Flat Hilesiz Apk


Birincisi, hafif nesneleri kavramak için vücut parçalarınızı nasıl kullanacağınızı ve birleştireceğinizi öğrenmeniz gerektiğidir, ardından ağır nesneleri kaldırabilirsiniz. Oyun görevi, nesneleri oyunun gerekli konumuna getirmek için haritanın hareketini kapsıyor. Genel olarak, görevi tamamlamanızı engelleyen belirli zorluklar vardır. Ancak, oyuncular yine de bu oyunun esas olarak komedi için olduğunu, çok ciddi olmadığını hissedecekler.


Human Fall Flat apk indir


Oyuna katılan oyuncuların bu karakterlerin nasıl hareket ettiğini öğrenmesi gerekecek. Gerçek fiziği takip etmese de yine de üretici tarafından belirlenen kurallara uymaktadır. Her şeyi beğeninize göre yapabilmek için titrek sanatta ustalaşmanız gerekecek. Herhangi bir yere gidebileceğinizi, herhangi bir yere tutunabileceğinizi, herhangi bir araziye atlayabileceğinizi ve bu haritada var olan her şeyi kaldırabileceğinizi bilmelisiniz. 


Human Fall Flat Hile Apk indir


Bu, yaklaşan oyununuz için çok önemlidir. Oyuncunun işleri bu kadar sorunsuz bir şekilde nasıl hareket ettireceğini öğrenmesi gerekiyor çünkü bazen bulmacayı nasıl çözeceğinizi biliyorsunuz ama bu zorluğun üstesinden gelmek için nasıl yerine koyacağınızı bilmiyorsunuz. Oyun 3D olarak tasarlandığı için sorunu çözmenin birçok yolu var. Her durum için hangi açının en uygun olduğunu bulmanız çok önemlidir.


Human Fall Flat apk 2021


Bu oyunun 10 seviyede sadece sınırlı sayıda seviyesi var ama her şey çok daha öngörülemeyen bir şekilde değişiyor çünkü bu on seviyede herhangi bir tesadüfle karşılaşmadan birçok kez oynayabilirsiniz. Açık dünyanın on haritasını oynuyormuşsunuz gibi. 


Human Fall Flat Apk Dayı


Oyuncuların herhangi bir doğrusallığa bağlamadan kendilerini ifade etmeleri tamamen ücretsizdir. Orijinal ilkenin belirttiği gibi, istediğinizi yapmanıza izin verilecektir. Zorlu bulmacalar ve eğlenceli dikkat dağıtıcı şeyler sürekli olarak ortaya çıkacak ve size meydan okuyacaktır. Oyuncu o seviyenin seviyesini tamamladığı sürece, seviyeyi geçmenize izin verecektir.


Human Fall Flat Tam Sürüm Full Apk


Sevinçten tek başına zevk alınamaz, ancak birçok insanla paylaşılmalıdır. "Human: Fall Flat" eğlenceli ve esprili durumlar için gerekli bir oyundur, bu nedenle yayıncı, arkadaşlarını aynı seviyeye katılmaya davet etmek için özellikler getirmiştir. 


Human Fall Flat apk 2022


Bu haritalarda arkadaşlarınızla yapabileceğiniz pek çok şey olacak. Örneğin, iki kişi hedeflerine hızlı bir şekilde ulaşmak için birbirlerine yardımcı olabilir. Sıradan bir insanla arkadaş olmak, görevi kimin daha hızlı gerçekleştirebileceğini görmek için önemli. Oynamak istemiyorsanız, birbirinizle eğlenmek için oynayabilirsiniz çünkü oyundaki süre sonsuzdur.


Human Fall Flat İndir


Bir önceki android oyun Duolingo APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar