Color Road Para Hileli MOD APK [v3.33.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Color Road Para Hileli MOD APK [v3.33.0] 1 Color Road Para Hileli MOD APK [v3.33.0] 2 Color Road Para Hileli MOD APK [v3.33.0] 3 Color Road Para Hileli MOD APK [v3.33.0] 4 Color Road Para Hileli MOD APK [v3.33.0] 5 Color Road Para Hileli MOD APK [v3.33.0] 6

Color Road Para Hileli MOD APK [3.33.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Aynı renge sahip olan topa yuvarlayın!


Color Road 3.33.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Oyuncular daha önce hiç Color Road'a ayak bastığınız zamanki gibi renkli toplarla kendilerini oyuna kaptıramadılar. Yayıncı VOODOO'nun yönetimi ve yaratıcılığı ile doğdu. Bu, her yerde milyonlarca oyuncunun indirilmesiyle dünyanın en eğlenceli oyunlarının çoğunun babası olarak bilinir. 


Color Road v3.33.0 MOD APK


Color Road'ın piyasaya sürülmesi, halka henüz piyasaya sürüldüğü ve çok sayıda korkunç oyuncu çektiği zaman istisna değildir. Basit bir oyun yolu ile başarılı olmak kolay değil, bu da birçok oyuncunun bu dünyadan ayrılmasını engelliyor.


Color Road Para Hilesi


Her şeyden önce, bu oyunun oynanışının ilginç ve çekici olduğunu bizimle birlikte keşfedelim. Temel olarak, topu her ne pahasına olursa olsun kontrol etmeniz gerekecek, böylece onunla aynı renkteki toplara yuvarlanacak. Bunu yaparsanız, oyuncular hemen çekici ödüllerin yanı sıra birçok yeni ve daha zorlu yola ayak basma fırsatı elde edecekler.


Color Road Apk Hile


Ancak, bu kolaylık ile birlikte büyük zorluklarla yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Spesifik olarak, oyuncu maalesef topu aynı renkteki toplara yuvarlarsa, bu da kaybettiğiniz anlamına gelir. Orada durma, bu engebeli yol boyunca engellerle karşılaşmayı bırakmayacaksın. Oyuncuların topları dikkatli bir şekilde yemesini gerektiren bu zorluktur.


Color Road Apk indir


Bununla da kalmayıp Color Road size birçok farklı sürpriz de sunuyor. Bunlardan biri de topların renklerinin değişmesidir. Zorlu yolları aşarsanız karşınıza farklı toplar çıkacaktır. Renk değişmeden önce, oyuncular diğer dolambaçlı yollarda karmaşık çitlerle karşılaşacaklar. Ek olarak, topu kontrol etmek ve hızı hızlı bir şekilde artırmak için ekrana dokunmanız ve sağa veya sola kaydırmanız yeterlidir.


Color Road indir (MOD, Para - Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun Carros Rebaixados Online APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar