Zombie Evil Kill 3 Mega Hileli MOD APK [v3.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Evil Kill 3 Mega Hileli MOD APK [v3.0] 1 Zombie Evil Kill 3 Mega Hileli MOD APK [v3.0] 2 Zombie Evil Kill 3 Mega Hileli MOD APK [v3.0] 3

Zombie Evil Kill 3 Mega Hileli MOD APK [3.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Pek çok heyecan verici ve ilginç maç, ancak aynı derecede dramatik, ilgi çekici, oyuncular eğitilir ve daha fazla dövüş becerisi öğrenir.


Zombie Evil Kill 3 3.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Dumb Enemy / Aptal Botlar

Zombie Evil Kill 3'e gelen oyuncular, geniş bir eğlence alanının tadını çıkarıyor. Oyuncular, yoğun ve dramatik savaşlarla işten ve ders çalışmaktan kaynaklanan yorgunluğu ve baskıyı ortadan kaldıracak. Tehlike her zaman her yerde sizi bekliyor, bu nedenle hayatta kalmak istiyorsanız her zaman tetikte olmalısınız ve uygun başa çıkma yöntemlerine sahip olmalısınız.


Zombie Evil Kill 3 v3.0 MOD APK


Oyunculara çeşitli modern ve gelişmiş silahlar sağlanır. En sevdiğiniz ve en uygun silahları seçme hakkına sahipsiniz. Her seviyeden sonra birçok yeni silahın kilidi açılır ve bu da cephaneliğin giderek daha zengin ve çeşitli olmasına katkıda bulunur. Seviye ne kadar yüksek olursa Zombie Evil Kill 3, oyunculara düşmanları daha hızlı yenmeniz için koşullar yaratmak için o kadar fazla yıkıcı silah sağlar.


Zombie Evil Kill 3 Para Hilesi


Oyun size birçok farklı kahraman karakteri veriyor ve bunları özgürce seçmenize olanak tanıyor. Zombie Evil Kill 3'te oyuncular istedikleri karakteri canlandıracak ve her şeyi deneyimleyecek. Özenle donatılmış silahlar ve becerilerle zorlu görevlere katılacaksınız. Oyuncular son derece gerçekçi bir oyun senaryosunun keyfini çıkaracak ve oyunun tüm zorluklarını aşmaya çalışacak.


Zombie Evil Kill 3 Altın Hilesi


Kahramanlar ve kana susamış zombiler arasındaki savaşlar sürekli ve oldukça yoğun. Oyuncular bu savaşlara katılabilir ve dövüş yeteneklerini göstermenin yanı sıra daha fazla deneyim öğrenebilirler. Oyun, dövüş becerilerinizi zorlamak ve sizin için makul yöntemler önermek için sayısız cansız zombi ve korkunç mutantlar sunuyor.


Zombie Evil Kill 3 Apk Hile


Bu oyunun oynanışı, ilk kez oynayanlar da dahil olmak üzere herkesin yarışmaya katılması için koşullar yaratmak için basittir. Ama aynı zamanda oyunculara yeni ve heyecan verici duygular da veriyor çünkü bu oyun bir dizi farklı zorluk seviyesi sunuyor; oyunun çekiciliğini artıran canlı bir ses sistemiyle çarpıcı, göz alıcı grafikler.


Zombie Evil Kill 3 Apk indir


Binlerce farklı karakterle birlikte zengin ve çeşitli bir silah cephaneliği oluşturmak için çeşitli silahlar sağlayın, böylece aralarından rahatça ve keyifle seçim yapabilirsiniz. Oldukça gerçekçi bir senaryo ile oyuncuların rol oynamaları birleştiğinde bu oyun birbirine daha da yakınlaşıyor ve heyecan verici bir deneyim alanı yaratıyor.


Zombie Evil Kill 3 indir (MOD, Dumb Enemy)


Bir önceki android oyun Toy Cubes Pop APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar