Proton Bus Simulator Road Hileli MOD APK [v135]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Proton Bus Simulator Road Hileli MOD APK [v135] 1 Proton Bus Simulator Road Hileli MOD APK [v135] 2 Proton Bus Simulator Road Hileli MOD APK [v135] 3 Proton Bus Simulator Road Hileli MOD APK [v135] 4 Proton Bus Simulator Road Hileli MOD APK [v135] 5 Proton Bus Simulator Road Hileli MOD APK [v135] 6

Proton Bus Simulator Road Hileli MOD APK [135] - Sizi bir şoför yerine koyarak, aralarında çeşitli zorluklarla yüzleşmek biniş ve iniş yapan yolcular, yağmur, toprak yollar ve diğer birçok şey


Proton Bus Simulator Road 135 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm kilitler açık

Proton Bus Simulator Road, oyuncuların harika sürüş içeriği ile kendilerini eğlendirmelerine, birkaç yolcu otobüsü yolculuğu ile iş günlerini sonlandırmasına ve bundan kazanç sağlamasına olanak tanır. Oyuncular koleksiyondan herhangi bir otobüsü seçecek ve onları farklı istasyonlarda sürmeye başlayacak. Yolcularınız, haritada işaretlenmiş birden fazla yerde bekliyor olacak ve varsayılan rota haline gelecek. Her yolculuk, kötü hava koşullarıyla karşılaştığınızda sizi birçok harika başa çıkma deneyimiyle baş başa bırakacaktır.


Proton Bus Simulator Road v135 MOD APK


Proton Bus Simulator Road'daki harika sürüşleri deneyimlemek için iyi vakit geçirmek için sistem, oyuncu incelemelerini sürekli olarak kaydetti ve geliştirdi. Her otobüs tasarımı, güncellemeler halinde yeni eklendi ve size daha fazla deneyim seçeneği sunmak için daha heyecan verici içerik eklendi. Yay sistemi, benzersiz bir alan yaratmak için yeni dokular geliştirir ve birincil temsilci, seyahat programına bir dizi yeni yerin eklenmesidir.


Proton Bus Simulator Road Para Hilesi


Ayrıca oyuncular kendi kendilerine oyun performansını birçok yönden iyileştirebilirler. Çözünürlüğü değiştirdiğinizde ve yüzde birkaç oranında azalttığınızda sonuçlar sizi şaşırtacak. Her şey daha hızlı yüklenir ve isteklere zamanında yanıt veremeyen bir arayüzden daha erişilebilir hale gelir. Oyun ayarlarında kullanmadığınız bazı özellikleri devre dışı bırakmayı deneyin; belki bu işe yarar. Ayrıca mesafe ve büyütülmüş değerler, eğer birkaç birim azaltılırsa.


Proton Bus Simulator Road Otobüs Hilesi


Sistem size Proton Bus Simulator Road'da kullanılan otobüslerin bir listesini sağlayacaktır. Oyuncular, kilidi açılmış arabalar hakkında seçim yapmakta özgürdür. Kalan kartlar, birkaç turda ortaya çıkan tüm zorlukları geçtiğinizde kullanılacaktır. Sistem ayrıca oyuncuların görünümlerini ve kontrol edilebilirliklerini deneyiminize uyacak şekilde iyileştirmelerine olanak tanır. Araba yeni renklere büründü, sizi mutlu etmeye yeter mi?


Proton Bus Simulator Road Hile Apk


Oyuncular, ilk kişide olan her şeyi gözlemleyebilecekler. Otobüsün sürücü koltuğunda sabit bir konumda, sırayla haritayı ve rotayı gözlemleyecek ve alma saatini bekleyeceksiniz. Güvenli bir sürüş için oyuncuların engebeli yollarda, kavislerde ve diğer birçok hava durumuyla ilgili durumlarda sürüş deneyimine sahip olmaları gerekir. Ekranınızda direksiyon simidi ve kullanmanız için birkaç sanal kontrol tuşu gösterilecektir.


Proton Bus Simulator Road Apk indir


Proton Bus Simulator Road'da size verilen görevler oldukça zengin. Tek katlı bir otobüsü tek katlı bir otobüsten tamir etmek için daha çok çalışmanız gerekiyor. Yolculuk başına daha fazla yolcu ile alma süreci de daha basittir. Oyuncular, bir sonraki yolculukta kaç yolcunun uçağa bineceği hakkında bilgi alacak. Ayrıca haritaya baktığınızda durakla ilgili bilgiler de veriliyor. Her şey şehir haritasında belirtilmiştir.


Proton Bus Simulator Road Apk Son Sürüm


Yolculuk asla bitmez; Birbirinden kesintisiz olmayan yerleri birbirine bağlayan siz olacaksınız. Havaalanında bir grup turist bekliyordu, yakındaki otobüs terminalinde ek yolcular ve beklenmedik birkaç misafirin gelişi. Yolda, sürücünün kritik görevini hissedeceksiniz; her eylemde daha dikkatli olmanız gerekir. Hızlanmaya karar vermeden önce her şeyi gözlemleyin.


Proton Bus Simulator Road indir (MOD, Tüm Kilitler açık)


Bir önceki android oyun Cleaning Idle APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar