Hit And Run Elmas Hileli MOD APK [v1.1.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hit And Run Elmas Hileli MOD APK [v1.1.5] 1 Hit And Run Elmas Hileli MOD APK [v1.1.5] 2 Hit And Run Elmas Hileli MOD APK [v1.1.5] 3 Hit And Run Elmas Hileli MOD APK [v1.1.5] 4 Hit And Run Elmas Hileli MOD APK [v1.1.5] 5 Hit And Run Elmas Hileli MOD APK [v1.1.5] 6

Hit And Run Elmas Hileli MOD APK [1.1.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncu bir nişancıya dönüşecek ve birçok ödül almak için tüm canavarları ok ve yay ile yok edeceksiniz.


Hit And Run 1.1.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Elmas Hilesi
Bir nişancı için hız ve doğruluk her zaman önemlidir. Hit And Run'da size saldıran canavarlarla dolu bir diyara gireceksiniz. Hepsini yok etmek ve seviyenizi göstermek için yayları ve okları hızlı ve doğru bir şekilde kullanın.


Hit And Run v1.1.5 MOD APK


Hit And Run, oyununda oyuncu gizemli ama tehlikeli topraklara girmek için ok ve yay ile bir maceracıya dönüşür. Yay senin tek silahın; hareket eden ve size saldıran canavarları vurmak için kullanın. Saldırı gücünü artırmak için yayınızı daha yüksek seviyelere yükseltebilirsiniz. Yaylarınızı ve oklarınızı geliştirmek için canavarlarla savaşırken aynı yay ve okları toplayın.


Hit And Run Para Hilesi


Oyuncular için en zorlu şeylerden biri canavarların hareket hızı ve saldırısıdır. Size saldırabilirler ve sürekli olarak size doğru hareket ederler ve size ateş ederler. Birçok canavar var, ama yalnızsın, bu yüzden saldırılardan kaçınmak için dikkatli hareket et. Seviye ne kadar yüksek olursa, canavarın hızı o kadar hızlı olur.


Hit And Run Elmas Hilesi


Karakter simgesinin üstünde, soyunun bir simgesi vardır. Savaşın başlangıcında, sağlık hattınız tam moddadır. Ancak, bir canavarın mermisi size çarptığında, 0'a ulaşana kadar yavaş yavaş azalır, karakteriniz ölür. Hareketleri koordine etmeye ve canavarlara ok atmaya ek olarak, oyuncular Hit And Run mağazasından satın alınabilecek zırh, iyileştirme iksirleri, iyileştirme vb. öğeleri kullanabilirler.


Hit And Run Hile Apk


Birçok seviye vardır ve harita ve arazi her seviyede değişecektir. Bu alanların her birindeki yaratıklar ve canavarlar da değişti. Zorluk, ödül arttıkça kademeli olarak artacaktır. Karakterinizin hayatını iyi koruyun ve yeni alanları keşfedin!  Cesur bir maceracıya dönüşün, gizemli ve tehlikeli yeni alanları keşfedin. Yay, donatılmış tek silahtır. Attığınız her ok anında bir canavarı öldürebilecek şekilde yükseltin. Canavarlar çoktur ve sürekli olarak size doğru hareket eder ve size saldırır.


Hit And Run Apk indir


Bir canavarın kurşunuyla vurulduğunda karakterin fiziksel gücünü güçlendirmek için zırh, iyileştirme iksirleri, iyileştirme gibi öğeleri kullanın. Her seviyede çeşitli haritalar ve canavarlar ve artan zorluk ve ödüller hem bir meydan okuma hem de bir cazibe merkezidir.


Hit And Run indir (MOD, Sınırsız Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Jewel Crush APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar