Gacha Heroes Mega Hileli MOD APK [v2.0.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Gacha Heroes Mega Hileli MOD APK [v2.0.0] 1 Gacha Heroes Mega Hileli MOD APK [v2.0.0] 2 Gacha Heroes Mega Hileli MOD APK [v2.0.0] 3 Gacha Heroes Mega Hileli MOD APK [v2.0.0] 4 Gacha Heroes Mega Hileli MOD APK [v2.0.0] 5 Gacha Heroes Mega Hileli MOD APK [v2.0.0] 6 Gacha Heroes Mega Hileli MOD APK [v2.0.0] 7

Gacha Heroes Mega Hileli MOD APK [2.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunun bazı bölümleri, oyuncuların kötü adamlarla bir takım olarak savaşmak için kahramanlarını birleştirebilecekleri merkezler olarak belirlenmiştir.


Gacha Heroes 2.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Saldırı Hızı x1000
  3. Hızlı Geçiş

Gacha Heroes boşta bir oyundur. Oyunun bazı bölümleri, oyuncuların kötü adamlarla bir takım olarak savaşmak için kahramanlarını birleştirebilecekleri merkezler olarak belirlenmiştir. Çeşitli aileler bir kahramanın hizmetlerini arayabilir. 


Gacha Heroes v2.0.0 MOD APK


Gacha Heroes oyununda evler Demirci, Kahraman Altar, Gelişmiş Tapınak ve Kahraman Çağırma'dır. Eşsiz yetenek setlerini geliştirerek kahramanlarınızın gücünü artırmanız mümkün. Cadılar, elfler, sihirbazlar, dolandırıcılar ve diğer generaller çeşitli oyunlarda bulunabilir. 


Gacha Heroes Para Hilesi


Oyuncular, güçlü bir kahraman ekibi toplayarak ve bunları uygun sırayla dağıtarak kazanabilirler. Görevleri gerçekleştirmek için deneyim puanları, altın paralar, mücevherler ve diğer ödüllerin hepsi aynıdır. Şampiyon seviye atlamada ve yeni beceri setlerine erişmede yardımcı olacaklar.


Gacha Heroes Altın Hilesi


Ayrıca, Gizli Mağazadan ek öğeler satın alarak oyuncular kazanma şanslarını artırabilirler. Sistem, orada olup olmadığınızı görmek için sizi her gün kontrol edecek ve yalnızca oradaysanız sizi ödüllendirecektir. İyi bir mücadeleden hoşlanan ve kendini şanslı hisseden oyuncular “Lucky Spin” seçeneğini kullanabilirler. 


Gacha Heroes Hız Hilesi


Sonunda BOSS oyununa giriş kazanacaksınız. Liderlik pozisyonlarındaki herkesin kendilerine yardımcı olacak personeli olacaktır. Canavarların çoğu, BOSS'un sağlığının yalnızca yarısına sahiptir. Saldırıları da tehlikelidir. 


Gacha Heroes Apk Hile


Oyunda yüzden fazla karakter, altı ayrı üs ve dört meslek var. Her grup diğerlerinin davranışlarını kontrol eder. Gacha sistemini kullanarak benzersiz ve nadir kahramanlar elde edebilirsiniz. Kahramanınızın bile büyümek ve gelişmek için yeri var. 


Gacha Heroes Apk indir


Küresel arenada savaş liderlik tablosunun zirvesine ulaşmak için dünyanın her yerinden oyunculara karşı rekabet etmelisiniz. Expedition'daki heyecana atlayın, ardından büyük bir indirim kazanmak için Ada'nın zenginliklerini keşfetmeden önce Ghostdom'da patronla kapışın. Bu oyunda çok çeşitli oyun stilleri arasından seçim yapabilirsiniz.


Gacha Heroes indir (MOD, Hız Hilesi)


Bir önceki android oyun Fish Farm 3 Aquarium APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar