Kim Milyoner Olmak ister Para Hileli MOD APK [v44.0.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Kim Milyoner Olmak ister Para Hileli MOD APK [v44.0.0] 1 Kim Milyoner Olmak ister Para Hileli MOD APK [v44.0.0] 2 Kim Milyoner Olmak ister Para Hileli MOD APK [v44.0.0] 3 Kim Milyoner Olmak ister Para Hileli MOD APK [v44.0.0] 4 Kim Milyoner Olmak ister Para Hileli MOD APK [v44.0.0] 5 Kim Milyoner Olmak ister Para Hileli MOD APK [v44.0.0] 6

Kim Milyoner Olmak ister Elmas Hileli MOD APK [44.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Milyoner 2020 Türkiye'deki nerdeyse herkesin yakından takip ettiği yarışmanın Android platfromlar için geliştirilmiş sürümüdür.


Kim Milyoner Olmak ister 44.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para
  2. Sınırsız Elmas
  3. Sınırsız Yardım

Herkes hesabında büyük paranın olmasını ister. Bu nedenle, büyük ödül oyun şovu her zaman katılımcıların dikkatini hemen çeker. "Kim Milyoner Olmak ister?" televizyon program tarihinin en çok bahsedilen isimlerinden biridir. Entelektüel faktörlerin, muhakemenin ve şansın da uygun bir sentezidir. Son olarak, onun adı gibi, bu program oyunculara büyük ödüller getirecek.


Kim Milyoner Olmak ister v44.0.0 MOD APK


Milyoner 2020, dünyadaki birçok oyuncunun oynayışları nedeniyle dikkat ettiği video oyunlarından biridir. Popüler programı mükemmel bir şekilde yeniden üretti. Bu oyunu çekici kılan bir diğer özellik ise pek çok farklı özellik eklemesi. Maceralar ve yoğun gergin savaşlar sıktır. Zekanızı özgürce kanıtlayabilir ve ayrıca yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. Oyun şu anki oyuna göre çok iyi olacak şekilde tasarlandı. Oyuncular karakterlerinin sorunsuz çalıştığını hissedebilirler ve oyun içi etki de dramayı sayısız kez artırır. Her seferinde farklı bir yarışmadan geçtiğinizde, yeni bir şehre gelebilirsiniz. Her yerde, yeni rakiplerle farklı tema tasarımı stilleri olacak. Sorular ayrıca nereden geldiğinizle ilgili bir özellikle sorulur. Genel olarak oyun sırasında oluşan yüksek etkileşim sayesinde oyun oldukça beğenilmektedir.


Kim Milyoner Olmak ister 44.0.0 Para Hile Apk


Milyoner Trivia, ünlü TV yarışma programı “Kim Milyoner Olmak İster?” İn mükemmel bir simülasyon versiyonudur. Oyuna katılan oyuncular, kendilerinin olabildiğince çok soruyu yanıtlamaya çalışacakları bir ringe gitmek zorunda kalacaklar. Her soru farklı bir ödül seviyesine karşılık gelecek, böylece oyuncular sahip oldukları bilgilere göre para alacaklar. Düşük ödül değerine sahip ilk sorular oldukça kolay olacaktır; bilgiyi neredeyse “herkes bilir”. İç çemberin derinliklerine inildiğinde, her şey tarih, kültür ve toplum bilgisi ile daha yoğun hale gelmeye başlar. Seçenekler de çok kafa karıştırıcı olan benzer özelliklere sahiptir. Dikkat etmezseniz kafanız karışabilir ve kaybedebilirsiniz. Kendi bilgilerine dayalı cevapların yanı sıra, oyuncunun dışarıdan yardım da vardır. Size önerilerde bulunacak araçlar olacaklar.


Kim Milyoner Olmak ister 40.0.0 Elmas Hile Apk


Karar hakkı hala size aittir. Bir oyunun 15 sorusu olacak ve 5 - 10 - 15. sorularda üç sabit bonus bulunmaktadır. Aslında, oyuncular, son cevabı vermeden önce, cevabından emin olmadıklarını hissederlerse oyunu durdurmayı seçebilirler. Cevapların doğruluğunu sağlamak için tüm alternatifler tükendiğinde risk almamalısınız. Yanlış cevap verirseniz, daha önce elde ettiğiniz ödül aşamasına geri itileceksiniz. Zaferler ve sahip olduğunuz paranın oyun hayatınız üzerinde önemli bir etkisi var. "Milyoner Trivia" nın en iyi insanları onurlandırmak için bir lider panosu olacak. En iyi 1 en iyi oyuncu olacak mısınız?


Kim Milyoner Olmak ister 40.0.0 Yardım Hile Apk


Bir önceki oyun Dash Quest APK indirip Android telefon ve tabletlerinizde oynayabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar