Zombi Oyunları MAD ZOMBIES Mega Hileli MOD APK [v5.32.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombi Oyunları MAD ZOMBIES Mega Hileli MOD APK [v5.32.0] 1 Zombi Oyunları MAD ZOMBIES Mega Hileli MOD APK [v5.32.0] 2 Zombi Oyunları MAD ZOMBIES Mega Hileli MOD APK [v5.32.0] 3 Zombi Oyunları MAD ZOMBIES Mega Hileli MOD APK [v5.32.0] 4 Zombi Oyunları MAD ZOMBIES Mega Hileli MOD APK [v5.32.0] 5 Zombi Oyunları MAD ZOMBIES Mega Hileli MOD APK [v5.32.0] 6

Zombi Oyunları MAD ZOMBIES Mega Hileli MOD APK [5.32.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İnsanlığın yeryüzünde hayatta kalması size bağlıdır.


Zombi Oyunları MAD ZOMBIES 5.32.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

MOD MENÜSÜ:

 1. -Tanrı Modu
 2. -SınırsızGrenade (1'e ihtiyaç duyar)
 3. -Sınırsız Sağlık hilesi (1'e ihtiyaç duyar)
 4. -Sınırsız para hilesi
 5. -Sınırsız Altın HİLESİ
 6. -Sınırsız Madalya hilesi
 7. -YüksekDüzey (buggy)
 8. -Sınırsız Mermi hilesi
 9. -YangınHızı
 10. -Yüksek Doğruluk -YüksekHasar (bir görevden önce hepsini etkinleştir)
 11. -Freeze

NOT : İlk eğitim görevi sırasında herhangi bir mod kullanmayın

Amerika Birleşik Devletleri, dünyadaki en güçlü savunma güçlerinden biridir. Devasa bir silah ve nükleer bomba sistemi kurdular. Orada durmadan, diğer silahları, tipik olarak biyolojik silahları icat etmeye devam ediyorlar. Biyolojik silahların özelliklerinin tehlikeli olduğunu, hastalık ve insan dönüşümünün ana nedeni olan değişken virüsler taşıdıklarını biliyor olabiliriz. 


Zombi Oyunları MAD ZOMBIES Hile Apkİnsanların bu biyolojik silahla enfekte olduğunu ve korkunç zombilere dönüştüğünü hiç hayal ettiniz mi? Bu korkutucu bir şey olmalı. Biyolojik silahların imhası temel alınarak geliştirilen MAD ZOMBIES, oyunculara en iyi deneyimi yaşatmak için doğdu. MAD ZOMBIES bu korkunun üstesinden gelir.


Zombi Oyunları MAD ZOMBIES v5.32.0 MOD APK


İnsanlar MAD adında biyolojik bir silah geliştiriyorlar. İlacı fareler üzerinde denediler ve maalesef deforme oldular ve korkutucu hale geldiler. Bu ilacın doğası, hızla yayılmak ve virüs bulaştığında her canlının kana susamasını sağlamaktır. Bu fareler hastalığa neden olan mikroplardır, bilim adamları onları kontrol etmeye çalıştılar, ancak işler çok geç görünüyor. Artık insanlar zombi haline geldiğine göre, onları yok etmeniz ve hayatta kalanları bulmanız gerekiyor.


Zombi Oyunları MAD ZOMBIES 5.32.0 Para Hile Apk


MAD ZOMBIES, oyuncunun korkunç bir salgında hayatta kalma şansına sahip bir polis memuruna dönüştürüldüğü bir FPS nişancı oyunudur. Oyuncu, hastalığı çok uzağa yaymalarını önlemek için şehirdeki tüm zombileri yok etme görevine sahiptir. Silahlarla donatılmış oyuncular kendilerini ve diğer hayatta kalanları koruyabilirler.


Zombi Oyunları MAD ZOMBIES Altın Hilesi


İlk bakış açısıyla oyuncu karakteri belirli bir pozisyonda kontrol ediyor, zombiler haritanın her yerinde beliriyor ve oyuncuyu yemeye çalışıyor, silahı onlara doğrultuyor ve ekrandaki sanal düğmelerle ateş ediyor. Şehirdeki yüzlerce farklı ekran ve konumla, çekim becerilerinizi gösterin!


Zombi Oyunları MAD ZOMBIES Mermi Hilesi


İnsanlığın yeryüzünde hayatta kalması size bağlıdır. Sanattaki becerisiyle, zombi mikroplarını hastalıktan uzaklaştırın. MAD ZOMBIES, oyuncuları korkutan göz alıcı bir grafik arka planı ve biraz karanlığa sahip birinci sınıf bir nişancı oyunudur. Boş zaman için onları MAD ZOMBIES ile daha anlamlı hale getirin.


MAD ZOMBIES'i İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Traffic Empire Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar