U-bot Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.088]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
U-bot Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.088] 1 U-bot Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.088] 2 U-bot Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.088] 3 U-bot Oyunu Para Hileli MOD APK [v1.088] 4

U-bot Oyunu Para Hileli MOD APK [1.088] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gezegendeki en iyi donanma kaptanlarından biri olabilir misin?


U-bot Oyunu 1.088 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi.

U-bot Oyunu ikinci Dünya Savaşı sizi türünün tek örneği denizaltıların dünyasına getiriyor. Buraya geldiğinizde eşsiz su altı manzarasını hayranlıkla izleme fırsatı bulacaksınız. Şimdi, bir kaptan olarak derin denizlere bizim tarafımızdan yönlendirileceksiniz. 


U-bot Oyunu v1.088 MOD APK


Elinizde, her strateji için en uygun özel silahlara sahipsiniz. Gezegendeki en iyi donanma savaşçılarından biri olabilir misin? Farklı alanların görünümü ile birçok farklı seviyeyi keşfetmek için bizimle acele edin.


U-bot Oyunu Para Hilesi


Öncelikle oyuncular sadece bu dünyada görünebilecek birçok benzersiz lokasyona gidebilecekler. Her seviyede, oyuncu birkaç ayrı alana taşınacaktır. En aşırı iklim durumuna sahip bir kutup çorak arazisinin görünümü olabilir. Bununla da kalmayıp, sizi okyanus tabanındaki birçok tehlikeli, tehlikeli kanyon bölgesine götürürken de iyilik yapmaktan vazgeçmiyoruz.


U-bot Oyunu Hile Apk


Daha spesifik olarak, her oyuncu için hem bir avantaj hem de bir meydan okumadır. Oyuncunun pusu ve saldırı stratejisine bağlı olarak negatif veya pozitiftir. Bununla da kalmıyor, bu oyun size birçok farklı etkinlik de sunuyor. Amaçları, güç göstermenin yanı sıra daha yüksek bir misyon da taşır. Burada çok büyük miktarda kaynağa çok hızlı bir şekilde sahip olabileceğinizi belirtmek isterim.


U-bot Oyunu Apk indir


Ek olarak, U-bot oyunu İkinci Dünya Savaşı, son derece sezgisel kontrol sistemi nedeniyle milyonlarca oyuncuyu kendine çekiyor. Spesifik olarak, en özgürce sola veya sağa kaydırmayı gerçekleştirebilirsiniz ve sanal ekranda gerçeğe karşılık gelecektir. 


U-bot Oyunu Gemi Hilesi


Oyuncular bile aralarındaki birçok farklı bileşeni küçültme veya büyütme işini gerçekleştirebilir. Bu kullanışlı özellik sayesinde artık patlamanın minik bileşenlerinin keyfini çıkarabilirsiniz.


U-bot Oyunu indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Tall Man Run APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar