Cooking Simulator Mobile Elmas Hileli MOD APK [v1.102]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Cooking Simulator Mobile Elmas Hileli MOD APK [v1.102] 1 Cooking Simulator Mobile Elmas Hileli MOD APK [v1.102] 2 Cooking Simulator Mobile Elmas Hileli MOD APK [v1.102] 3 Cooking Simulator Mobile Elmas Hileli MOD APK [v1.102] 4 Cooking Simulator Mobile Elmas Hileli MOD APK [v1.102] 5 Cooking Simulator Mobile Elmas Hileli MOD APK [v1.102] 6

Cooking Simulator Mobile Elmas Hileli MOD APK [1.102] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu yepyeni Yemek pişirme (2021) oyununu oynayın


Cooking Simulator Mobile 1.102 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  • Sınırsız Elmas Hilesi ( elmaslarla pişirme puanları, güçlendiriciler, zamanı artırma vb. Gibi her şeyi satın alabilirsiniz.)
Yemek pişirme oyunlarının oynaması oldukça kolaydır ve aynı zamanda birçok insana duygu verir. Bu nedenle, halihazırda piyasada çok sayıda yemek pişirme oyunu olmasına rağmen, hala böyle bir şey üretmeye devam eden satıcılar var. Daha sonra oyun, günümüzde çoğu oyuncunun ihtiyaçlarını karşılamak için daha karmaşık hale geliyor. Yemek pişirme oyun mağazası ile ilgili olarak, çocuk oyunlarından sıkıldıysanız Cooking Simulator Mobile'ı deneyebilirsiniz . Bu gerçekten en iyi yemeği pişirmek için tüm becerilerinizi kullanmanız gereken bir savaş olacak. Malzemeleri bir araya koyduğunuzda her şey o kadar basit olmayacak ve sonra lezzetli yemekler yaratacaklar. Oyuncu her adımı gerçek pişirme gibi yapmak zorunda kalacak.


Cooking Simulator Mobile v1.102 MOD APK


Bu oyuna girerken hayranlık uyandıran ilk şey tasarımıdır. Bu türdeki oyunlar için çoğu 2B formatında yapılacaktır. Oyunu oynarken, bir çocuk oyunundan hoşlanıyormuşum gibi geliyor. Cooking Simulator Mobile, 3 boyutlu grafikler kullanır, simüle edilmiş mutfaktaki tasarımlar gerçek hayatta neredeyse mükemmeldir. Bu, aşçıbaşı rehberliğinde mutfakta adım adım mutfak asistanı olmanız gerektiği anlamına gelir. Mobil versiyonun altında oynamanız gerektiğinde bu daha zordur.


Cooking Simulator Mobile 1.102 Elmas Hile Apk


Ancak, oyuncu hareket etmekte çok fazla zorluk çekmiyor. Çünkü karakterin mutfakta dolaşmasını kontrol etmek için ekrana dokunmanız yeterlidir. Ancak bu oyunda çok özel bir etkileşim daha olacak. Normalde bir bilgisayarla böyle oyunlar oynadığınızda fareyi kullanıyor olacaksınız. Ekranda görüntülenen fare imleci işleri kolaylaştırmanıza izin verecektir. Ancak telefonlar için bu biraz değişecek. Bu oyunda fare imleci ekranın tam ortasında olacak. Karakterinizin hareket etmesine izin vermek için joystick'i kullandığınızda, fare imleci hareket edecektir. İşaretçi hareket ettirmeniz gereken şeye çarptığında, eylemi gerçekleştirmek için ekrana bir kez dokunacaksınız. Bu mekanizma oldukça garip ama alışırsanız kontrol etmesi kolay.


Cooking Simulator Mobile Hile Apk


Bu bir yemek pişirme oyunudur, dolayısıyla bu oyunda yeteneğinizi özgürce gösterebilirsiniz. Kendinizi hazırlamanız gereken birçok farklı tarif içerir. Diğer basit oyunların aksine Cooking Simulator Mobile, oyuncuları her şeyi ilk adımdan itibaren hazırlamaya zorlar. Bu, yemeğiniz için en iyi malzemeleri seçerek zaman harcamanız gerektiği anlamına gelir. Bundan sonra yemeklerin müşteriye getirilmesi için birçok aşama yapılır. Bu restoranda domates çorbası, somon bifteği ve haşlanmış patates ile yapılan çeşitli yemekler servis ediliyor… Konukların istediği gerçek yemekleri hızlıca tamamlamak için tüm bu tarifleri hatırlamanız gerekecek. Diğer yemek pişirme oyunlarında olduğu gibi servis yapmayı geciktirirseniz kesinlikle suçlanacaksınız.


Cooking Simulator Mobile apk Türkçe


Malzemelerde uzmanlaşmanın yanı sıra, mutfak gereçlerinizi nasıl doğru şekilde kullanacağınızı da bilmeniz gerekir. Bu oyun bir restoranın mutfağını simüle ettiğinden, düzgün bir şekilde düzenlenmiş birçok araçla harika görünüyor. Bir sonraki yemeğiniz için tam olarak ihtiyacınız olan şeyi almak için çok ve sık seyahat etmeniz gerekecek. Öğütücüler, bıçaklar, fırınlar gibi sıkça gördüğünüz aletler… Oyun oynarken çok yardımcı olacaklar.


Cooking Simulator Mobile APK DAYI


Daha sonra işler daha da zorlaşmaya başlayınca çok sayıda misafir gelirdi. Ayrıca tadı arttırmak için çok garip yemekler de sipariş ederler. Bu nedenle, oyuncular buna hazırlanmak için mutfak gereçlerini yükseltmek zorunda kalacaklar. Büyük kapasiteli bir fırın aynı anda 2-3 tabak servis edebilir. Veya bir haftalık erzak depolayan daha büyük bir buzdolabı. Genel olarak, bir şeyleri ne kadar yükseltirseniz, o kadar faydalı olurlar. Bazen oyundaki durumlar sizi bunu yapmaya zorlar, aksi takdirde büyümeye devam etmek için iyi bir fırsatı kaybeder.


Cooking Simulator Mobile'ı İndirin (MOD, Sınırsız Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Zombieland AFK Survival APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar