Stunt Car Extreme Araba Hileli MOD APK [v0.999946]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Stunt Car Extreme Araba Hileli MOD APK [v0.999946] 1 Stunt Car Extreme Araba Hileli MOD APK [v0.999946] 2 Stunt Car Extreme Araba Hileli MOD APK [v0.999946] 3 Stunt Car Extreme Araba Hileli MOD APK [v0.999946] 4 Stunt Car Extreme Araba Hileli MOD APK [v0.999946] 5 Stunt Car Extreme Araba Hileli MOD APK [v0.999946] 6

Stunt Car Extreme Araba Hileli MOD APK [0.999946] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bitiş çizgisine olabildiğince çabuk ulaşmak için tehlikeli ve zorlu yollarda arabanızı kontrol etmeniz gerekecek.


Stunt Car Extreme 0.999946 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Araba Hilesi. Tüm arabaların kilitleri açık

Stunt Car Extreme, en çok sabırsızlıkla beklediğiniz bir yarış oyunu olacak çünkü artık düz yollarda alışılagelmiş yarış türü olmayacak, bu bir bakıma eğlenceli ama daha az maceralı değil. Bitiş çizgisine olabildiğince çabuk ulaşmak için tehlikeli ve zorlu yollarda arabanızı kontrol etmeniz gerekecek. Harika bir yarışçı olmak ve tüm rakiplerinizi geçmek harika bir duygu olacak.


Stunt Car Extreme v0.999946 MOD APK


Stunt Car Extreme oyununda artık bildiğiniz diğer gündelik oyunlar gibi güzel bir şehirde uzun yollarda veya otoyollarda yarışmak kavramı değil. Ama yine de uzun dolambaçlı yollarda yarışarak yarışınızı tamamlamanın bir yolunu bulmanız gerekiyor ve bu hiç de güvensiz görünüyor.


Stunt Car Extreme Para Hilesi


Kalan üç rakiple yarışmanız ve bitiş çizgisine en kısa sürede ulaşmak için belirlenen tüm engelleri aşmanız gerekecek; kazanacaksın. Buradaki engeller herhangi bir şey olabilir ve trenler, keskin nesneler veya ölümcül kimyasal tanklar gibi asla kolay değildir. Her şey yolunuza dağılacak ve kesinlikle neyle karşılaşacağınızı önceden bilemezsiniz.


Stunt Car Extreme Araba Hilesi


Bu oyuna yeni başlayanlar veya off-road yarış tecrübesi olmayanlar için oynanışa alışmak oldukça zor görünüyor. Çünkü bazen oyunun hızına oldukça şaşıracaksınız ve engelleri nasıl aşacağınızı kontrol edemeyeceksiniz. Bazen işler sizin kontrolünüz altında olmayacak, ancak sahip olduğunuz tüm becerileri nasıl kullanacağınızı biliyorsanız, çok daha kolay hale gelecektir.


Stunt Car Extreme Hile Apk


Bu oyuna ayak uyduramama konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü her şeyde ustalaşmak için pratik yapmak gerekiyor. Bu nedenle, hiçbir şey için acele etmenize veya acele etmenize gerek yok, ancak yavaş yavaş onlara alışmak için her gün engellerle pratik yapın. Bir süre denemeden sonra, onları sadece hafifçe yenmekle kalmayıp, aynı zamanda rakibinizi de yenebileceğinizden emin olun.


Stunt Car Extreme Apk indir


Bu tamamen yeni yarış hissini denemek ister misiniz ve eğer öyleyse, kesinlikle Stunt Car Extreme sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Böyle maceralı ve zorlu bir oyunda kendinize meydan okuyabilmek gerçekten harika. Sadece bu değil, aynı zamanda stresli ve yorucu bir günün ardından dinlenmenize yardımcı olacak bir yer.


Stunt Car Extreme indir (MOD, Araba Hilesi)


Bir önceki android oyun Death Worm APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar