The Fishercat Para Hileli MOD APK [v4.3.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
The Fishercat Para Hileli MOD APK [v4.3.2] 1 The Fishercat Para Hileli MOD APK [v4.3.2] 2 The Fishercat Para Hileli MOD APK [v4.3.2] 3 The Fishercat Para Hileli MOD APK [v4.3.2] 4 The Fishercat Para Hileli MOD APK [v4.3.2] 5 The Fishercat Para Hileli MOD APK [v4.3.2] 6 The Fishercat Para Hileli MOD APK [v4.3.2] 7

The Fishercat Para Hileli MOD APK [4.3.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sevimli grafikler, basit ama büyüleyici bir sanat tarzıyla tasarlanmış ve etkileyici tasarımlar okuyucuların kalplerinde derin bir etki bırakmaktadır.


The Fishercat 4.3.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Reklamsız
  3. Artırılmış Donanım

NOT : Traderden parayı ve takımı alın.

Yeni, benzersiz görselleri ve heyecan verici eğlencesiyle The Fishercat, oyunculara tamamen yeni bir balık tutma oyunu sunuyor. Biliyorsunuz sıradan olta değil ama kediniz en sıra dışı balıkları avlamak için okyanusun derinliklerine dalar. Sadece bu oyunun getirdiği kendi damgasına sahip tamamen yeni oynanışla, engin derin okyanusu keşfetmek ve kedilerinizle mümkün olduğunca çok balık avlamak için onu yüklemekten çekinmeyin.


The Fishercat v4.3.2 MOD APK


The Fishercat oyunu düzenli balıkçılık doğası gereği çok sıkıcıdır çünkü balık tutmak için çok zamana ihtiyacınız vardır ve oyun, olağan çekicilik olmadan oldukça monotondur. Bu oyun size avlanacak çok balık ve deneyiminizi tazelemeniz için sürekli değişen uçsuz bucaksız bir okyanus sunuyor.


The Fishercat Para Hilesi


Artık sıradan oltaları kullanmanıza gerek yok, güçlü balıkları yakalamaya adanmış bir tatar yayı kullanın. Güçlü bir tatar yayı kullanın ve olabildiğince çok balık avlamak için aceleyle balığa ateş edin çünkü ne kadar güçlü ateş ederseniz, o kadar garip balık yakalayabilirsiniz.


The Fishercat Altın Hilesi


Balık avlamak için her zaman tek bir yerde kalmıyorsunuz ve oyun size uçsuz bucaksız bir okyanus dünyası sunuyor. Farklı ortamlara sahip birçok farklı denizi keşfedeceksiniz. Her denizde birçok farklı deniz canlısını keşfedecek ve koleksiyonunuzu genişletmek için mümkün olduğunca çok balık yakalamaya çalışacaksınız.


The Fishercat Apk Hile


Keşfetmek için birçok farklı denizlere gelin, hem görev setini tamamlayın hem de birçok garip yaratığı avlayın çünkü oyunda keşfedilmeyi bekleyen sayısız farklı harika deniz var. Oyunu yükleyin ve uçsuz bucaksız okyanusu hemen keşfedin. Oyunu oynarken avınızda size eşlik etmesi için birçok farklı kedi seçebileceksiniz.


The Fishercat Apk indir


Kediler, oyun tarzınızı özelleştirmenize izin veren farklı görünümlere ve benzersiz yeteneklere sahip olacak. Bu kediler, seviyeler ve alınan ödüller aracılığıyla birçok farklı şekilde alınabilir. Her kedinin gücü, onu elde etmek için ödemeniz gereken bedele göre artacaktır. Balık tutma geziniz için seçebileceğiniz pek çok kedi var, sevimli ve eğlenceli oldukları için sahip olduğunuz kedi sayısını artırmak için mümkün olduğunca çok kedi almaya çalışın.


The Fishercat Apk Son Sürüm


Yukarıda bahsedildiği gibi oyundaki deniz canlıları oldukça çeşitlidir ve farklı morfolojik özelliklere sahiptir. Yeteneğinize bağlı olarak bu balıkları yakalamak kolay veya zor olabilir, oyunun birincil amacının deniz canlıları koleksiyonunuzu çeşitlendirmek olduğunu unutmayın. Deniz yaratıklarını toplamak için farklı denizlere gidin, birçok güçlü tatar yayı toplayın veya oyunda başka birçok şey yapın. Bu kadar net bir amaç ile oyuna girerken hedefe odaklanmaya çalışın ve oyundaki zorlukları tamamlayın.


The Fishercat Elmas Hilesi


Elinizdeki tatar yayı, kudretli olduğu için sıradan yaylar gibi değildir; son derece hızlı ve bir dizi okla balık toplama gücüyle ateş edebilirsiniz. Güçlü bir silaha sahip olduğunuz için balıklar sizden kaçamayacak. Becerilerinizdeki ilerlemenin yanı sıra, sizi bekleyen sayısız deniz yaratığıyla uçsuz bucaksız okyanusu fethetmek için kılıcınızı yükseltin veya daha güçlü arbaletlere geçin. Diğer birçok oyuncuyla rekabet edin ve oyununuzda en iyi yakalayıcı olun.


The Fishercat indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Bike Racing 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar