Cut the Rope Güçlendirici Hileli MOD APK [v3.22.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Cut the Rope Güçlendirici Hileli MOD APK [v3.22.1] 1 Cut the Rope Güçlendirici Hileli MOD APK [v3.22.1] 2 Cut the Rope Güçlendirici Hileli MOD APK [v3.22.1] 3 Cut the Rope Güçlendirici Hileli MOD APK [v3.22.1] 4 Cut the Rope Güçlendirici Hileli MOD APK [v3.22.1] 5 Cut the Rope Güçlendirici Hileli MOD APK [v3.22.1] 6

Cut the Rope Güçlendirici Hileli MOD APK [3.22.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Boş zamanlarınızda vakit öldürmek veya hafif eğlence için bir şeyler bulmak için tercih edebileceğiniz uygun bir oyun olacaktır.


Cut the Rope 3.22.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Booster - Güçlendirici Hilesi
Cut the Rope, oyunun en kolay şekilde sunduğu karmaşık zorlukların üstesinden gelebilmek için oyuncunun düşünmesinin yüksek olmasını gerektirir. Ancak ne kadar zor olursa olsun, bir kurbağanın görüntüsünü gördüğünde, oyuncunun ne pahasına olursa olsun şekeri aç kurbağaya getirmenin bir yolunu bulması gerekecektir.


Cut the Rope v3.22.1 MOD APK


Cut the Rope, boş zamanlarınızda vakit öldürmek veya hafif eğlence için bir şeyler bulmak için tercih edebileceğiniz uygun bir oyun olacaktır. Eğlenceli bir oyun ve çok karmaşık bir şey olmadan, oyunu kolayca fethedebilirsiniz. Lansmanından bu yana, hala bir dizi farklı rekoru beraberinde getirdiği ve dünya çapında birçok oyuncu tarafından sevildiği söylenebilir.


Cut the Rope Apk Oyun İndir Club


Cut the Rope basit ve kazanması kolaydır, ancak bu her seviyenin sizin için kolay olacağı anlamına gelmez. Her ne kadar eğlence amaçlı bir oyun olsa da, oyuncuların kendileri için en iyi stratejileri bulabilmeleri için yüksek zekaya sahip olmaları gerekmektedir. Ayrıca oyunun bulmaca çözmeye ve görevleri en iyi şekilde tamamlamaya uygulayabilmesi için çok fazla fizik bilgisine de ihtiyacı olacak.


Cut the Rope full free İndir


Bu oyun Candy Crush'a oldukça benzer. Üstesinden gelmeniz gereken birçok seviye var. Spesifik olarak, daha sonra artan düzende düzenlenmesi kolay, birçok zorluk seviyesine sahip 425 vardır. Oyun boyunca kontrol edip göreceğiniz karakter, “Om Nom Stories” adlı çizgi filmden esinlenen sevimli küçük bir kurbağa. Oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz hem çevrimdışı hem de çevrimiçi modlara sahiptir ve internet olmadan bile genellikle oynayabilirsiniz.


Cut the Rope Hile Apk


İlk olarak, görevinin iple asılı şekerleri koymak olduğunu bilmelisin ve o şekeri herhangi bir pozisyonda bekleyen bir kurbağanın ağzına koymanın bir yolunu bulman gerekecek. Sadece ipi kesmek için kaydırın ve şeker otomatik olarak kurbağanın ağzına düşecek ama her zaman değil. Daha sonra, şekerin ve kurbağanın konumu artık uygun olmayacak, ancak şişme gibi destekleyici araçlar kullanmanız gerekiyor.


Cut the Rope Apk indir


Sadece şekerin kurbağaya nasıl getirileceği üzerinde durmakla kalmıyor, aynı zamanda şekerin ekranda dağınık bir şekilde düzenlenmiş üç yıldıza değmesine izin vermesi gerekiyor. Bir sonraki seviyeye geçebilmek için tüm yıldızları yemeniz gerekecek. Aksi takdirde, yapabilene kadar tekrar oynamak zorunda kalacaksınız. Bazen yolda engeller olabilir, bu yüzden sizin için en iyi yolu bulmanız gerekir, ancak yine de oyuncuların zorlukların üstesinden gelmek için bir yol bulmaları gerektiğinde heyecan duymalarına yardımcı olur.


Cut the Rope Apk Son Sürüm


Oyunun ana renginin kurbağanın ten rengine benzeyen yeşil olduğunu ve bunun bir özelliği olarak kabul edildiğini görebilirsiniz. Renkler, oyuncuya hafif bir rahatlama hissi vermek için oldukça havalı ve canlı olan parlak renklerle tasarlanmıştır. Resme gelince, çok karmaşık değil çünkü karikatürümsü sevimli ve komik, bu yüzden herkes bu oyunla ilgileniyor. Ayrıca bazı şeylere dokunduğunuzda veya dokunduğunuzda son derece gerçekçi efektler oluşturuyorlar.


Cut the Rope Apk Para Hilesi


Oyuna heyecan katmak için üretici, oyuncuların zorlukların üstesinden gelmeyi düşündüklerinde her zaman gergin ve heyecanlı hissetmelerini sağlayan oldukça hızlı bir tempoya sahip bir ses sistemi seçti. Nazik fon müziğine ek olarak, ses efektleri, bir ipi kesmek, şişme bir şişeye dokunmak veya yıldızlara dokunan bir şekerin sesi gibi herhangi bir şeye dokunduğunuzda duyulur. Kurbağa şekeri yediğinde, aynı zamanda eğlenceli ve hoş sesler çıkarır.


Cut the Rope indir (MOD, Güçlendirici Hilesi)


Bir önceki android oyun Xtreme Motorbikes APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar