CodyCross Para Hileli Reklamsız MOD APK [v1.69.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
GIF
CodyCross Para Hileli Reklamsız MOD APK [v1.69.2] 1 CodyCross Para Hileli Reklamsız MOD APK [v1.69.2] 2 CodyCross Para Hileli Reklamsız MOD APK [v1.69.2] 3 CodyCross Para Hileli Reklamsız MOD APK [v1.69.2] 4 CodyCross Para Hileli Reklamsız MOD APK [v1.69.2] 5 CodyCross Para Hileli Reklamsız MOD APK [v1.69.2] 6

CodyCross Para Hileli Reklamsız MOD APK [1.69.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı çapraz bulmaca olan bu harika oyunu kesinlikle deneyin.


CodyCross 1.69.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Reklamsız
Oyun, insanlara eğlence ve eğlence getirmek için yaratılmıştır; birçok oyun üretilmektedir. Ancak yıllar süren geliştirme süreci boyunca, oyun eğlendirmekten daha fazlasını yapabilir; zihni, iyileştirmeyi ve diğer birçok özelliği uyarabilir. Oyuncunun zihnini canlandırmak için kullanılan oyunların sayısı da oyuncuların seçim yapabileceği çoktur. Ama beynin gelişmesi için oyuncunun kendine uygun olan oyun nerede? İyi bir oyun bulmak zor ama herkese uyan bir oyun var: CodyCross  - kelime oyunu veya çapraz bulmaca. 


CodyCross v1.69.2 MOD APK


Bu oyun basit bir grafik stiliyle tasarlanmıştır ve oyuncunun onu kaydetmek için çok fazla bellek harcamasına gerek yoktur. CodyCross, son derece ayrıntılı bir 2D grafik formatı ile tasarlanmıştır; sadece bir kelime oyunu olmasına rağmen oyunun mükemmelliği nispeten yüksektir. Oyuncular oyunda herhangi bir grafik hatası bulamayacaklar çünkü yaratıcı ekip tarafından her şey çok dikkatli bir şekilde hazırlandı. Bunlar, oyunu oynarken oyunculara en iyi deneyimi sunmak içindir. 


CodyCross Apk Hile


Bu kadar basit bir grafik stili ile oyun, hangi segment olursa olsun birçok cihaz için uygun olabilir. Ve düşük veya yüksek donanım konfigürasyonuna sahip bir kişinin cihazı oyun oynamak için uygulamayı kullanabilir. Kullanıcıların oyunu sorunsuz oynamama veya tasarruf etmek için yeterli alana sahip olmama konusunda endişelenmelerine gerek yoktur, çünkü oyun çok düşüktür.


CodyCross Para Hilesi


Bu oyun, oyuna dönüştürülmüş bir halk oyunudur, daha önce pek çok kişi oynamıştır. Oyun, donanım konusunda seçici değil, aynı zamanda oyuncular konusunda da telaşlı değil; bu oyunu herkes oynayabilir. Yaşlılar ve yetişkinler çok sıkıldıklarında bu oyunu eğlence için oynayabilirler. Öğrenciler ayrıca eğlenmek ve dil becerileri hakkında daha fazla bilgi edinmek için oyunlar oynayabilirler. 


CodyCross cevapları


Çocukların bu oyunu oynamalarına ebeveynleri tarafından beyni uyarmak ve kelime bilgisini geliştirmek için izin verilebilir. Bu oyunu herkes oynayabilir; herkes hayatın her kesiminden gelir. Bu sayede oyun hızla birçok oyuncunun ilgisini çekti ve piyasaya sürüldükten hemen sonra hızla ünlü oldu. Bu oyun hem eğlendirmek hem de sosyal beceriler geliştirmek için mükemmel bir oyundur.


CodyCross APK dayi


Oyunun oynanışı basittir ve oyuncunun bunu öğrenmek için çok fazla zaman harcamasına gerek yoktur. Oyun huawei xiaomi gibi birçok android telefon ve tablet modellerinde çalışmaktadır. Birçok küçük kutuya bölünmüş bir ekran sağlayacak ve oyuncu, içine kelimeler yazacak. Her satır bir kelime olacaktır ve oyuncuların o satırdaki doğru sonucu doldurması gerekir, ardından oyuncu bir sonraki satıra gelir. 


CodyCross Full Mod Apk


Oyuncunun cevabı tahmin etmesi için, oyun cevabı tahmin etmesi için ipuçları verecektir. Yatay bir sırayı tamamlarken, oyuncunun cevabını tahmin edebilmesi için bir sonraki harfle ilgili ipuçları olacaktır. Bu, oyuncunun oyunu tamamlamasını kolaylaştıracak, ancak cevabı tahmin etmek daha zor hale geliyor.


CodyCross APK indir


Oyunda, oyuncuların seçebilecekleri ve kendilerine meydan okuyabilecekleri birçok farklı oyun modu var. Kolaydan bu tür oyunculara kadar çeşitli oyun modları kendilerine neyin uygun olduğunu seçebilir. Oyun modu ne kadar yüksek olursa, oyun oyuncuların üstesinden gelmesi gereken daha fazla zorluk çıkarır ve kelime haznesi de daha karmaşık hale gelir. Oyuncuların anlayabilmek ve cevabı bulabilmek için daha çok çalışması gerekir. Bu özellik sayesinde oyun, oyunu deneyimlemek için daha geniş bir kitleye ulaşabilir.


CodyCross Türkçe İndir


Oyuncunun cevap vermeyebileceği zamanlar olacaktır çünkü ipucu cevap vermek için yeterli değildir. Böylece oyun, uzaylı bir arkadaşın tamamlaması için yardımcısı olan oyuncuyu desteklemek için bir özellik yarattı. Oyuncu cevabı bulamazsa, kullanıcının daha kolay tahmin etmesi için oyuncunun bir kelime bulmasına yardımcı olacaktır. Ancak bir aşamada, oyuncu bunu çok sık kullanamaz çünkü bu, oyunu dengesiz hale getirecektir. Bu yüzden, bunu yapmaya başlamadan önce oyuncular doğru seçimi yapmak için dikkatlice düşünmelidir.


CodyCross indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Reklamsız)


Bir önceki android oyun Angry Birds Friends APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Codycross"

Denden

1 yıl önce

Codycross para hileli diye indirdim ama tüm bulmacalar dolu geliyor...silinmiyor da...

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar