New Revolution Open World Survival Full APK [v0.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 6)
New Revolution Open World Survival Full APK [v0.6] 1 New Revolution Open World Survival Full APK [v0.6] 2 New Revolution Open World Survival Full APK [v0.6] 3 New Revolution Open World Survival Full APK [v0.6] 4 New Revolution Open World Survival Full APK [v0.6] 5 New Revolution Open World Survival Full APK [v0.6] 6

New Revolution Open World Survival Full APK [0.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Henüz yeni çıkan bu oyun Kana susamış zombileri konu alıyor.


New Revolution Open World Survival 0.6 APK AÇIKLAMASI


Büyük, açık bir dünya, ilginç bir savaş sistemi, gerçekçi fizik ve sizi ilk dakikadan itibaren oyunun dünyasına çekecek harika bir atmosfere sahip, yalnız bir geliştiriciden yeni bir proje. Yeni Devrim: Açık Dünya Hayatta Kalma, geliştirmenin erken bir aşamasındadır, ancak şimdiden size gelecekteki projenin tüm zevklerini göstermeye hazırdır. Çeşitli oyun modları, küresel çok oyunculu ve hatta battle royale - bunların tümünü New Revolution: Open-World Survival'da bulabilirsiniz!


New Revolution Open World Survival v0.6 FULL APK


Oyunun kendisinde, kana susamış ama pasif zombilerin yaşadığı kıyamet sonrası dünyada hayatta kalanlardan biri olan bir karakteri kontrol edeceksiniz. Bölgeyi keşfetmeli, gerekli ekipman ve silahları bulmalı ve ardından kıyamet sonrası dünyanın soğuk, harap olmuş topraklarını fethetmelisiniz. Oyunun ana amacı, her türlü doğaçlama yöntemi ve aklınızı kullanarak hayatta kalmaktır! Yeni Devrim: Açık Dünya Hayatta Kalma, sizin için en iyi boş zaman olabilecek ve size birçok unutulmaz duygu verecek iddialı bir projedir.


Bir önceki android oyun WW2 Strategy Commander APK sayfasını ziyaret edip indirebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar