Amiral Battı Hileli MOD APK [v2.1.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Amiral Battı Hileli MOD APK [v2.1.3] 1 Amiral Battı Hileli MOD APK [v2.1.3] 2 Amiral Battı Hileli MOD APK [v2.1.3] 3 Amiral Battı Hileli MOD APK [v2.1.3] 4 Amiral Battı Hileli MOD APK [v2.1.3] 5 Amiral Battı Hileli MOD APK [v2.1.3] 6

Amiral Battı Hileli MOD APK [2.1.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Fleet Battle olarak bilinen bu oyunda, küçük bir oyun alanında gemileri yok etmeniz ve rakibinizi yenmeniz gerekiyor.


Amiral Battı 2.1.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamları izlemeden ücretsiz ödülleri alabilirsiniz.
  2. Ana menüdeki banner gösterimi kaldırıldı.
Herkesin bir çocukluk oyunu vardır, o kadar iyi ezberlemelerini sağlar ki tekrar bulup oynamaları gerekir. Teknoloji yaratılmadan ve herkesin hayatında önemli bir rol oynamadan önce, oyunlar bir şekilde el çizimi ile ilgiliydi. O zamanlar, küçük çocuklar ve okuldaki öğrenciler arasında tüm zamanların en popüler oyunlarından biri Deniz Savaşı'dır. İki oyuncu vardır ve gemilerle sağlanır, kural basittir: diğer gemileri yok eden kazanır. Artık tarlaları ve gemileri çizmek için kağıt ve kaleme gerek yok, oyuncular doğrudan “Amiral Battı”yi cep telefonlarına indirebilir ve zahmetsizce keyfini çıkarabilirler. “Amiral Battı”, yeni ek özellikler ve genişletilmiş cephaneliği ile herkesin çocukluklarından beri en sevdiği masa oyununda yeniden ortaya çıkıyor. Şimdiye kadar, oyun dünyanın her yerinden milyonlarca insan tarafından indirildi. “Amiral Battı”, kökeni “Fleet Battle”ın devamı niteliğindedir ve çıkış tarihinden beri sıcak bir şekilde karşılanmaktadır.


Amiral Battı v2.1.3 MOD APK


Adı gibi “Amiral Battı” de okyanus ve savaş gemileri, uçaklar, denizaltılar vb. üzerinde yapılan savaşlar ile çeşitli özellikler sunuyor. Oyuncular ilk olarak isimlerini girip Amerikan, Alman, Fransız ve daha pek çok ülke gibi tercih ettiğiniz bir uyruğu seçerler. Daha. Bir eğitim olacak ama oyuna aşina olanlar için gerekli değil. “Amiral Battı” o kadar kolay ki küçük bir çocuk bile oynayabilir! Dünya genelinde sıralamada yükselmek ve listenin zirvesine çıkmak için yenmeniz gereken düşmanlar var. Bu oyun, düşmanın donanmasını batırabileceğiniz ve savaşı kazanabileceğiniz çeşitli silahlar sunar. Stratejilerinizi, taktiklerinizi oluşturun, en güçlü silahlardan bazılarını satın alın ve düşmanın ordusunu hızla yenin.


Amiral Battı Para Hilesi


Amiral Battı”, düşmanlara karşı tek başınıza veya arkadaşlarınızla eğlenceli, dinlendirici bir an yaşatabilecek kadar keyifli bir şekilde savaşlar yapmanızı sağlayan bir oyundur. 90'lı yılların başlarında, teknolojinin zar zor geliştiği zamanlarda, öğrenciler masa oyunlarıyla birbirleriyle takılıyordu. Masum, kaygısız bir zaman hissini özlüyorsanız, “Amiral Battı” kesinlikle size bunu verebilir. Bu oyunda yapmanız gereken tek şey parlak bir stratejiye sahip olmak, silahlarınızı akıllıca haritaya yerleştirmek ve savaşa başlamak. Oyunu mutlaka kazanmak istiyorsanız, daha güçlü silahlar her zaman satın alınmaya hazırdır.


Amiral Battı apk Android oyun club


Bir oyuna girmeden önce mağazadan daha gelişmiş araçlar satın alınabilir. Paranızı akıllıca kullanın ve en iyi silahları seçin. Bundan sonra oyuncular gemileri, bombaları, denizaltıları vb. yeniden düzenleyebilir veya sistemin sizin için yapmasına izin verebilir. Silahları rastgele yerleştirirken sistemin herhangi bir stratejisi var mı bilmiyorum ama bunu kendi başınıza yapmanız önerilir. Parlak bir stratejinin yanı sıra, oyuncuların biraz şansa da ihtiyacı var. Düzenlemeyi bitirdikten sonra, savaş düğmesine basın ve düşmanınızla savaşmaya hazır olun.


Amiral Battı Hile apk


Tüm kareler kaplıdır, bu nedenle bir gemiye veya silaha çarparsanız başka bir dönüş alırsınız. Ekranın üstünde, bir sonraki silahı seçmeniz için cephanelik düğmesi var. Kazanmak için düşmanın tüm silahları yok edilmelidir. Her şeyiniz düştüğünde kaybedersiniz. Kural bu kadar basit. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli oyun modları var, Android cihazınıza karşı, dünyanın her yerinden diğer insanlara karşı oynayabilir veya arkadaşınızla davetli tek bir telefonda oynayabilirsiniz. Oyun modlarını seçtikten sonra Klasik mod ve Gelişmiş mod arasında seçim yapacaksınız. Klasik modda oyuncular yalnızca silah getirebilirken, Gelişmiş Mod size uçaksavar, denizaltı vb. gibi daha fazlasını sunar. Gerisi basit, tercih ettiğiniz silahları düzenleyin ve getirin, oyuna başlayın, inmek için bir kadran seçin bir atış yapın ve savaşı kazanın.


Fleet Battle hile APK


Gelişmiş modda, oyuncular ızgaradaki belirli bir alanı bombalamak için uçakları kullanabilir, torpido atmak için denizaltıları seçebilir. Her savaştan sonra, sıralama tablosunda yükselmek için deneyim kazanacaksınız. Savaş sırasında, oyunu daha eğlenceli ve rahatlatıcı hale getirmek için metinleri ve emojileri kullanarak diğer oyuncularla etkileşime girebilirsiniz.


Amiral Battı oyna


Karşılaştığınız bazı rakipler yüksek kalitenizi tatmin etmiyorsa, AI (yapay zeka) ile antrenman yapmayı tercih edebilirsiniz. Arzu ettiğiniz uygun zorluk seviyesini seçin ve onunla rekabet edin. Yapay zeka, sistemde depoladığı milyarlarca sayı ve hareketle en akıllı teknolojidir. AI'yı en zor seviyede yenebilirseniz, inanılmaz derecede zeki olduğunuzu söyleyebilirim.


Amiral Battı apk indir


Savaşlara girmek bazen canınızı sıkıyorsa, “Amiral Battı” oyuncuları yaratabilecekleri, süsleyebilecekleri ve bonus kazanabilecekleri bir şehirle destekledi. Şehrinizi inşa edin ve birden fazla ödül toplayın. Ne kadar çok arena kazanırsanız, askeri üsler, fabrikalar, gökdelenler ve çok daha fazlası gibi o kadar çok binanın kilidini açabilirsiniz. Birçok savaş kazanın ve kendi şehrinizde kahraman olun.Turnuvalar sık ​​sık açılır. Oyuncular kupa kazanmak için özel turnuvalara katılabilir ve rütbelerini yükseltmek için deneyim kazanabilirler. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç seviye vardır. Örneğin, Fiery Land, ödülü almak için arka arkaya üç rakibi yenmenizi gerektirir. Klasik veya gelişmiş mod arasında seçim yapabilirsiniz. Oyuna girmek için yüz jetona ihtiyacınız var. Kazanırsanız, 400 jeton ile ödüllendirileceksiniz. Turnuvalara katılmak, daha fazla jeton toplamanın en kolay yollarından biri olabilir. Kazanmak da kaybetmek de size sıralama için puan kazandıracaktır, ancak kazanma sayınıza göre sıralamanızı yükseltmek daha kolaydır.


Amiral Battı nasıl hile yapılır


Amiral Battı, el çizimi tarzında güzel 2D grafiklere sahip çok kaliteli bir oyundur. Oyuncular sadece mavi ve beyaz renkleri görüyor, ancak “Fleet Battle”nin iyi tasarlanmış olduğu gerçeğini inkar etmiyor. Şahsen, geliştiricinin ses efektleri için çok çaba sarf ettiğini düşünüyorum çünkü o kadar gerçekçi geliyorlar ki oyun sırasında bir savaş bölgesindeymişim gibi hissediyorum. Mermilerden denizaltıların seslerine kadar güzel yapılmış. Sonuç olarak, oyuncuların tek başlarına, arkadaşlarıyla veya diğer çevrimiçi oyuncularla eğlenebilecekleri en değerli oyunlardan biridir.


Amiral Battı indir (MOD, Ücretsiz Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun Respawnables APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar