Fire Strike Online - Ücretsiz Shooter FPS Radar Hileli MOD APK [v3.57]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Fire Strike Online - Ücretsiz Shooter FPS Radar Hileli MOD APK [v3.57] 1 Fire Strike Online - Ücretsiz Shooter FPS Radar Hileli MOD APK [v3.57] 2 Fire Strike Online - Ücretsiz Shooter FPS Radar Hileli MOD APK [v3.57] 3 Fire Strike Online - Ücretsiz Shooter FPS Radar Hileli MOD APK [v3.57] 4 Fire Strike Online - Ücretsiz Shooter FPS Radar Hileli MOD APK [v3.57] 5 Fire Strike Online - Ücretsiz Shooter FPS Radar Hileli MOD APK [v3.57] 6

Fire Strike Online - Ücretsiz Shooter FPS Radar Hileli MOD APK [3.57] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu 3B nişancının en önemli avantajı, çok oyunculu modun en küçük ayrıntısına kadar işlenmiş olmasıdır.


Fire Strike Online - Ücretsiz Shooter FPS 3.57 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Radar hilesi (Düşmanlarınız her zaman radarda görünebilir.)
Fire Strike Online - Ücretsiz Shooter FPS - dinamik PvP savaşlarına sahip mükemmel çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu. Oyuncu kendini dört modda seçkin bir savaşçı olarak deneyebilir: Team Deathmatch, deathmatch, bombayı etkisiz hale getirme ve her katılımcının basit bir silahla başladığı ve kademeli olarak daha güçlü silahlara erişebildiği silahlanma yarışı. Oyunun diğer özellikleri, kaliteli grafikler, çeşitli Arsenal ve yetenekli oyuncuların kullanıcı tablosunun en üstüne çıkmasını sağlayan derecelendirme hesaplama sistemine dikkat edilmelidir. 


Fire Strike Online - Ücretsiz Shooter FPS v3.57 MOD APK


Bu oyun, maç başına yaklaşık 5-7 dakika sürebilen hızlı tempolu bir FPS aksiyonuna sahiptir. Savaşın dışında oyuncular silahlarını yükseltebilecekler ve keşfedilecek birçok oyun modu da var. Geliştirici tarafından Google Play'de paylaşılan açıklamayı şu şekilde bulabilirsiniz. Fire Strike Online, harika 3D grafiklere sahip güçlü bir çevrimiçi nişancı oyunudur. Kullanıcılar 5'e 5'lik takımlarda dövüşlere katılabilecekler, böylesine ciddi bir maç 7 dakikadan fazla sürmüyor, ancak bu sefer fazlasıyla yeterli. En iyi savaşçılarla savaşta şansınızı deneyin, her kartı çalışırken deneyin ve ekipmanı değiştirin. Çernobil, Amerika ve Japonya'daki yerler oyuncular için özel olarak hazırlandı, ancak bu, savaşın ortaya çıkacağı yerlerin nihai listesi değil. Şöhret kazanın ve karakteriniz için güçlendiriciler satın alın, daha fazla silah ve zırha ihtiyacı olacak.


Fire Strike Online Radar Hilesi


Oynanış basit ama gerçekten yoğun ve hassas kontroller gerekiyor, bu yüzden eğer acemiyseniz pratik yapmak sizi bu oyunda bir şampiyon yapabilir. Aksi takdirde, iyi el göz koordinasyonu bu oyunu daha kolay hale getirebilir. Bu oyunun optimizasyonu akıl almaz ve çılgınca. Kendinizi dışlanmış hissetmeyin çünkü bu oyun aynı zamanda 5 kişilik gruptaki arkadaşlarınızla oynamanızı da sağlar. Katılabileceğiniz toplam 4 oyun modu vardır: Takım Dövüşü, Herkes İçin Ücretsiz, Bomba Modu ve Silah Yarışı . Bir savaş oyuncusu değilseniz, bu oyun herkes için nefes kesici.


Fire Strike Online Hile Apk


Bu oyun, 5 oyunculu takımın tamamını öldürmeniz gereken 5-7 dakikalık hızlı bir ölüm maçı oyunudur. Oyunda yavaş yavaş ilerledikçe, oyunu gitgide daha sert ve yoğun hale getirecek daha fazla silahın ve eklentilerinin ve avantajların kilidini açacaksınız, bu nedenle bu oyunda harika bir hesaplaşma için kesinlikle zihinsel olarak hazırlıklı olmalısınız. Oyunun grafikleri olağanüstü ve yeni taktikler yaratmak ve yeni silahlar almak oyuna uyum sağladıkça kolaylaşacak.


Fire Strike Online APK Son Sürüm indir


Klasik mobil birinci şahıs nişancı oyunlarına tamamen yeni bir yaklaşım! Fire Strike Online: Shooting - Ücretsiz FPS atıcı, size kasırga oynanışından ve yüksek kaliteli grafiklerden unutulmaz bir duygu denizi verecek. İnanılmaz 5v5 takım savaşları, sizi 10 dakikadan fazla sürmeyecek maçlar, ekipman ve silahları yükseltme yeteneğinin yanı sıra oyun konumlarında taktik konuşlandırmalar için çok fazla alan - tüm bunlarla Fire Strike Online: Shooting Games'de karşılaşacaksınız. - Ücretsiz FPS atıcı!


Fire Strike Online Apk Para Hilesi


Bu 3B nişancının en önemli avantajı, çok oyunculu modun en küçük ayrıntısına kadar işlenmiş olmasıdır ve daha fazla çeşitlilik için geliştiriciler oyuna birkaç yüksek kaliteli konum eklediler: Japonya, ABD, Çernobil ve diğerleri. Burada 4 oyun moduna erişebileceksiniz: Herkes kendisi için, Takım savaşı, Bombayı yerleştirme ve Silahlanma yarışı. Dikkate değer diğer özellikler esnek ve özelleştirilebilir kontroller, mükemmel optimizasyon ve hızlı oyun.


Fire Strike Online indirin [MOD, Radar Hilesi]


Bir önceki android oyun Angry Birds Evolution APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar