Join & Strike Ödül Hileli MOD APK [v1.9.03]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Join & Strike Ödül Hileli MOD APK [v1.9.03] 1 Join & Strike Ödül Hileli MOD APK [v1.9.03] 2 Join & Strike Ödül Hileli MOD APK [v1.9.03] 3 Join & Strike Ödül Hileli MOD APK [v1.9.03] 4 Join & Strike Ödül Hileli MOD APK [v1.9.03] 5 Join & Strike Ödül Hileli MOD APK [v1.9.03] 6

Join & Strike Ödül Hileli MOD APK [1.9.03] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Silahını al ve atış alanına gir! Düşman saldırılarını püskürtmek için orduna yeni çöp adamlar ekle.


Join & Strike 1.9.03 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ödül Hilesi. Reklamları izlemeden ücretsiz hediyeler alabilirsiniz.(Para, elmas vb.)
Join & Strike, tek başınıza koşmaya başladığınız ve yolunuza savaşçılar biriktirdiğiniz muhteşem bir arcade oyunudur. Şehrin en büyük kalabalığı tarafından takip edilen en güçlü lider olun. Canavarın çetesiyle yalnızca en güçlü çete çatışabilir, bu yüzden olabildiğince büyük bir kalabalık toplayın. Ezici bir el bombasından basit bir tabancaya kadar güçlü silahlarınızı toplayın ve savaşlarda seviye atlamak için yeni teçhizatın kilidini açın. 


Join & Strike v1.9.03 MOD APK


Suikastçılarınızı, son patronlarla savaşmak için iyi hazırlanmış bir şekilde savaşmak için birleştirin. Ödüller alın ve yeni modların kilidini açın ve erişim sağlayın. Diğer 3D çöp adam oyunlarına benzer şekilde Join & Strike ayrıca otomatik nişan alma mekanizmasına sahiptir, bir joystick kullanarak sadece tek parmağınızla oynayabilirsiniz. Bunu harika bir oyun yapan çok basit kontroller ve kullanıcı arayüzü var.


Join & Strike para hilesi


Bu şimdiye kadar oynadığınız en iyi atış oyunlarından biridir. Av tüfeği, el bombası, keskin nişancı, tabanca gibi en ölümcül silahları seçin ve düşmanlarınızı kolayca bitirin. Başlangıç ​​seviyesinde en basit silahlarla ve yanınızda küçük bir ekiple savaşmanız gerekiyor. Oyun alanında hareket etmeye başlayın ve küçük bir çetesi olan düşmanlara saldırın. Oyunda ilerlemeye başladıkça keskin nişancı, pompalı tüfek, el bombası, saldırı tüfeği ve hatta tesla silahı gibi daha fazla hasar verecek yeni silahlara erişebileceksiniz. Düşmanlarınızı yok edin ve çetenize yeni üyeler alın. Arenadaki tüm düşmanları tamamen temizlerseniz, ödül şeklinde bir miktar altın alırsınız.


Join Strike Apk - Oyun İndir Club


Bazı yeni savaşlarda savaşabileceğiniz ve ödül olarak para kazanabileceğiniz yeni arenaların kilidini açın. Eşyalarınızı, tehlikenizi ve ordunuzu yükseltmek için para yatırın veya savaşçılarınız için yeni görünümler satın alın. En güçlü patronlara karşı savaşın ve gelişmiş saldırı hızı, ses dalgaları ve diğer yetenekler biçimindeki premium becerilerin kilidini açın. Kontrol konusunda endişeliyseniz, derin bir nefes alın çünkü oyuncunuzun tüm oyun alanında çok düzgün hareket etmesini sağlayan tek bir joystick düğmesine sahiptir.


Join & Strike Hile APK


Boş zamanınızı her yaştan oyuncuya harcamak istemenize yardımcı olacak basit ve inanılmaz derecede sıkılaştırıcı bir zaman öldürücü ve ayrıca bu oyun İnternet'e kalıcı bir bağlantı gerektirmediğinden her yerde ve her zaman. Takımı benzersiz ve komik küçük adamlardan toplamanız ve ardından onları rakip kalabalığı ile düzeltmeye göndermeniz gereken oldukça basit ve anlaşılır kurallar bekliyorsunuz.


Join Strike APK Dayı


Her seviyenin başarılı bir şekilde geçişi için, ordusunu yerlere yetkin bir şekilde yönlendirmek, rakipleri ezmek, düşmanları düşmanlara vurmak ve beyaz adamları toplamak için dikkat ve zekayı kullanmak önemlidir ve saldırılardan at sürmeyi unutmayın. düşman ordusu tarafından. Giderek artan karmaşıklık, güçlü patronlarla toplantılar, çeşitli iyileştirmeler satın alma yeteneği ve küçük adamlarınız için eğlenceli görünümler ile birçok ilginç seviye bekliyorsunuz.


Join & Strike APK ANDROID OYUN CLUB


Kendi çetenizi yaratmanın ve kendi şehrinizde işleri düzene sokmanın zamanı geldi. Adalet yolunuza başlayın, düşman çetelerini tek başınıza yok edin ve yeni gelenleri kendi çetenize dahil edin. Başarılı aramalarınızın her biri ile çeteniz birkaç kat büyüyecek. Savunma üssünüzü kurun, yükseltin ve rakiplerinize saldırmaya hazır olun.


Join & Strike APK hile


Üssü iyileştirmenin yanı sıra kendi çetenizi de geliştirmeniz gerekecek, ne kadar çok düşman yok ederseniz düşmanlar yerlerine o kadar güçlü gelecektir. Sınırsız sayıda düşman arasından ilerleyin, ölümcül silah cephaneliğinizi kullanın: el bombaları, bombalar, makineli tüfekler ve diğerleri; düşmanı yen ve daha fazla asker topla.


Join & Strike APK indir


Ayrıca, olağan düşman çetelerine ek olarak, patronun kendisi tarafından meydan okunabilir, bu çatışmaya hazırlanabilir ve "kıçını tekmelemeye" çalışabilirsiniz. Tüm zorluk seviyelerini geçtikten sonra, sonunda özel mekaniklere sahip bir bonus seviyesi bulacaksınız. Tamamladığınız her savaş için değerli bonuslar alın, ordunuzu ve üssünüzü geliştirin ve oyundaki en iyi komutanlar olun!


Join & Strike indir (MOD, Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun Fusion Crush APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar