Stickman Master Archer Para Hileli MOD APK [v1.47]

Puan: 4.00 (Oylar: 3)
Stickman Master Archer Para Hileli MOD APK [v1.47] 1 Stickman Master Archer Para Hileli MOD APK [v1.47] 2 Stickman Master Archer Para Hileli MOD APK [v1.47] 3 Stickman Master Archer Para Hileli MOD APK [v1.47] 4 Stickman Master Archer Para Hileli MOD APK [v1.47] 5 Stickman Master Archer Para Hileli MOD APK [v1.47] 6

Stickman Master Archer Para Hileli MOD APK [1.47] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sen kadim sopa kabilesinin son okçususun.


Stickman Master Archer 1.47 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız elmas hilesi
  2. Sınırsız altın hilesi
  3. Sınırsız para hilesi
  4. Reklamsız
Çöp Adam oyunları genellikle piyasadaki tüm oyuncuları hedefleyen basit oyunlara sahiptir. Oyun ne kadar basitse, oyuncu sayısı da o kadar fazladır, ancak oyunun kendisi oyuncuları çekmek için birçok komik öğeye sahip olmalıdır. Çöp Adam oyunları genellikle her şeyi optimize etmek için 2D stil ile tasarlanır. Hatta seviye tasarımı yapma veya diğer şeylerin güzelliğini vurgulama süresini kısaltın. Tıpkı Stickman Master Archer oyuncuları gibi, şiddetli savaşlara katılmak yerine, bu okçuluk oyunu ile hareketsiz oturabilir ve rahatlayabilirler.


Stickman Master Archer v1.47 MOD APK


Stickman Master Archer'ın oynanışı çok basit ve diğer özelliklerin çoğu benzer. Oyuncular heyecan verici okçuluk savaşına girecek ve düşmanları yok etmek için doğruluk dengeleme yeteneklerini kullanacaklar. Bu oyun gerçekçi fizik uygular, bu nedenle oyuncuların doğru atış yapabilmek için yayın kuvvetini ve açısını hizalamaları gerekir. Oyuncu aynı zamanda hava koşullarından veya benzeri faktörlerden de etkilenecektir. Oyuncular yalnızdır, ancak rakipler oyuncular için zor zamanlar yaratmak için rakamlarla görünebilir. Kısacası, bu oyunun oynanışı, oyuncuların oyunun zorluklarının üstesinden gelebilmek için yüksek doğruluk ve çevikliğe sahip olmasını gerektirir.


Stickman Master Archer Para Hilesi


Oyuncunun macerası birçok farklı bölüme ayrılacak. Her bölüm, oyuncuların deneyimlemesi için sayısız küçük zorluğa bölünecek. Zorluk seviyesi ne kadar yüksekse, zorluk o kadar artar ve hava koşulları daha şiddetli hale gelir ve bu da oyuncuları zorlaştırır. Mücadelede, oyuncuların okları fırlatmak için sürükleyip bırakması, kuvveti ve açıyı ayarlamak için yukarı ve aşağı hareket etmesi yeterlidir. Oyun ayrıca, oyuncuların doğruluğu daha iyi ayarlamasına yardımcı olmak için sanal bir görüş hattını da destekliyor. Oyuncunun rakibi birden fazla atışa dayanabilir. Oyuncular onlara ayakla vurursa, üç atış gerekir, göğsün iki atış yapması gerekir ve bir kafadan vuruş rakibi bitirir. Oyuncular rakiplerini kafadan vurduklarında, ekipmanı geliştirmelerine yardımcı olmak için bir bonus kazanacaklar. Bu yüzden oyuncular mümkün olduğunca çok sayıda vesikalık çekmeye çalışmalıdır.


Stickman Master Archer Altın Hilesi


Oyuncular mücadeleyi en iyi performansla tamamlarlarsa cömert bir ödül alacaklar. Bu ödül bir sandık veya işlenecek bir hammadde olabilir. Evet, oyuncular çöp adamlarını daha güçlü hale getirmek için silah ve ekipman da yapabilirler. Silahlar farklı kategorilere ayrılmıştır, ancak yine de “Yay” kategorisinde olacaktır, temel fark görünüşleridir. Silahın seviyesi ne kadar yüksek olursa, güç o kadar büyük ve görünüm o kadar güzel olur.


Stickman Master Archer Elmas Hilesi


Ekipman, bir oyuncunun rakibi tarafından öldürülmeden önce daha fazla hasara dayanmasına yardımcı olmak için gücünü artırabilir. Bu oyun karakterin hareket etmesine izin vermediği için oyuncular hayatta kalmak için sadece şansa güvenebilirler. Düşman birlikleri belirli bir sayıda rastgele görünecek. Ayrıca daha gelişmiş ekipman kullanabilirler ancak istatistiklerini değiştiremezler. Böylece oyuncular sadece dekorasyon görevi gördüğünü anlayabilirler.


Stickman Master Archer hile apk


Oyunu daha ilginç kılmak için 2 oyunculu da bulunuyor. Oyuncular meslektaşlarına veya arkadaşlarına katılabilir ve okçuluk becerilerinde birbirlerine meydan okuyabilirler. Oynanış tek oyunculu ile benzerdir ancak 2 kişinin mesafesi çok uzak olacaktır ve mesafeyi kestirmek ve doğru atış yapmak zordur. Ancak işlemi tekrarlamak ve açıyı değiştirmek doğruluğu artırabilir. 2 oyunculu mod, arkadaşlarla eğlenmek için çok uygundur.


Stickman Master Archer İndir (MOD, Sınırsız Altın / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Escape Machine City Airborne APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar