Farming PRO 3 Para Hileli MOD APK [v1.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 15)
Farming PRO 3 Para Hileli MOD APK [v1.3] 1 Farming PRO 3 Para Hileli MOD APK [v1.3] 2 Farming PRO 3 Para Hileli MOD APK [v1.3] 3 Farming PRO 3 Para Hileli MOD APK [v1.3] 4 Farming PRO 3 Para Hileli MOD APK [v1.3] 5 Farming PRO 3 Para Hileli MOD APK [v1.3] 6

Farming PRO 3 Para Hileli MOD APK [1.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tüm zamanların en büyük çiftçisi olmak için çiftlik imparatorluğunu kur!


Farming PRO 3 1.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Gerçek parayla elmas satın almak ücretsiz (Elmasla altın satın alabilirsiniz)
  2. Gerçek parayla ücretsiz VIP aktivasyonu
Farming PRO 3, bir çiftliğin gelişimini simüle eden bir oyundur ve oyuncu o çiftliğin sahibi olacaktır. Bu oyun, oyunculara şu anda mevcut olan çoğu oyundan daha yeni bir deneyim sunuyor. Sadece oyuncuların daha önce deneyimlediği aksiyon oyunları değil, bu barışçıl bir diyarın yeni bir deneyimi olacak. Oyuncular, bu oyunun getirdiği barışçıl bir dünyanın en iyisinin tadını çıkarmak için eğlenebilirler.


Farming PRO 3 v1.3 MOD APK


Oyuncular bu oyuna geldiklerinde, oyuncu küçük bir kırsalda yaşayan bir çiftçi rolünü oynayacaktır. Oyuncuların tek dileği, tarım pazarını geliştirmek ve yalnızca çiftliğin boyutunu geliştirmek. Oyunun konusu basittir, bu nedenle oyunun oynanışı, oyuncuların deneyimlemesi gereken kısımdır.


Farming PRO 3 Para Hilesi


Farming PRO 3 oyununda oyuncunun amacı, bir çiftlikler zinciri geliştirmek ve sahip olduğu bir imparatorluk oluşturmaktır. Barışçıl bir kırsal oyun olmasına rağmen, karakterin hırsı muazzam. Bu, oyunda bir kontrast yarattı, oyuncuların deneyimlemesi için büyüleyici bir kontrast. Ancak tarım ürünlerinden büyük kazanç elde etmek zor olduğu için bu hiç de kolay olmayacak. 


Farming PRO 3 VIP Hilesi


Ancak hiçbir şey oyuncuları dünyanın en büyük çiftlik imparatorluğunu yaratma yolunda durduramaz. Oyuncular, yüksek verimli bitkiler dikmek için tohum ekerek başlayacaklar. Oyuncu başarılı bir şekilde tohum ektiğinde, oyuncunun bir sonraki yapması gereken, en iyi şekilde büyümeleri için bu tohumlarla ilgilenmek.


Farming PRO 3 apk Dayı indir


Oyuncular, büyümek için yeterli besine sahip olabilmeleri için mahsullerini gübrelemek zorunda kalacaklar. Geliştirme sırasında, hastalıklar veya böcekler gibi problemlerin sadece bu gibi durumlarda mahsullerini yemesi kaçınılmazdır, oyuncunun mahsulünün zarar görmemesi için oyuncunun bitkilerini tedavi etmenin bir yolunu bulması gerekecektir. 


Farming PRO 3 Elmas Hilesi


Belli bir bakım süresinden sonra bitkiler büyüdü, bu sırada oyuncu onları satmak ve oyuncu için para kazanmak için hasat edebilir. Bu oyunda oyuncular, üretkenliği artırmak için yeni modern makinelerin yardımını da alabilirler. Ancak oyuncuların ekipman ve makine satın alabilmek için çok para harcaması gerekiyor. Ancak oyunculara birçok farklı avantaj sağlayacak ve oyuncular için çok fazla kar yaratacaklar.


Farming PRO 3 Apk hile


Oyuncu çiftliğini başarıyla genişlettiğinde, oyuncu hepsini tek başına yetiştiremez. Oyuncu daha sonra, etkinlikte kendisine yardım edebilmeleri için insanları işe almak zorundadır. Ancak bu, yalnızca oyuncunun büyük miktarda parası olduğunda olur, çünkü oyuncu bu insanları işe almak için büyük miktarda para harcayacaktır.


Farming PRO 3 Apk indir


Bu oyunda, oyuncuların para kazanmak için kullandıkları tek şey gıda ürünleri değildir. Ancak mısır veya farklı sebze türleri gibi oyuncuların ekebileceği başka türler de olacak. Bunların hepsi, oyuncuların çiftliklerini geliştirmeleri için çok fazla kar getirecek şeylerdir.


Farming PRO 3 İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Urban City Stories APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 15 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar