Hunter Assassin Elmas Hileli MOD APK [v1.85.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hunter Assassin Elmas Hileli MOD APK [v1.85.0] 1 Hunter Assassin Elmas Hileli MOD APK [v1.85.0] 2 Hunter Assassin Elmas Hileli MOD APK [v1.85.0] 3 Hunter Assassin Elmas Hileli MOD APK [v1.85.0] 4 Hunter Assassin Elmas Hileli MOD APK [v1.85.0] 5 Hunter Assassin Elmas Hileli MOD APK [v1.85.0] 6

Hunter Assassin Elmas Hileli MOD APK [1.85.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular üslerindeki tüm düşman birliklerini bulup yok etmekle görevli bir suikastçı adama dönüşecekler.


Hunter Assassin 1.85.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız elmas hilesi
  2. Tüm karakterler açıktır.

Aksiyon oyunlarının çekiciliği artık çekişme içinde değil. Tipik olarak heyecan verici ve şüpheli bir aksiyon oyunu için muhtemelen en iyi şekilde gizlilik oyununda anlatılacaktır. Hunter Assassin de onlardan biri! Ancak bu oyunu farklı kılan şey, muhtemelen hem oyun hem de boyut olarak küçüklüğü ve oynanış olarak basitliğidir. Oyuncular, oyuna katılmak için tıklayarak, üslerindeki tüm düşman birliklerini bulup yok etmekle görevli bir suikastçı adama dönüşecekler. Tek başına, bu kadar çok sayıda düşmana karşı koymak çok zordu. Bu nedenle, her aşama, oyuncuların öncelikle çevikliğe odaklanan benzersiz bir stratejiye sahip olmasını gerektirir.


Hunter Assassin v1.85.0 MOD APK


Oyuncu, hedefe tıklayarak karakteri kontrol eder, ardından karakter otomatik olarak belirlenen alana hareket eder. Her seviyede, görüntülenen arazi aynı değildir. Düşman sayısı ile birlikte taşlar veya korular yeniden düzenlenecek. Ancak, yukarıdaki engeller aslında saklanacağınız yer olacaktır. Düşmanları köşelerde ve çatlaklarda saklayarak avantaj elde edin ve onlardan avantajlar yaratın. Öndeki düşmanı öldürmek için, bir suikastçı olarak, oyuncular tespit edilmemek için arkadan saldırmalıdır. Ancak her aşama düşman sayısını artıracağı zaman işler o kadar kolay olmayacak.


Hunter Assassin 1.85.0 Elmas Hile Apk


Başlangıçta sadece bir olacak ama sonra iki, üç ve daha fazlası olacak. Gizli oyun için oyuncuların tespit edilmekten kaçınması gerekir. Hunter Assassin oyununda, oyuncu düşmanlardan birini yok etmeyi başardığında, kalan düşmanlar da tespit edilecektir. Bu hemen saklanman gereken zamandır. Çünkü bir kez keşfedildiğinde, karakterin hayatı tehdit edilecek, yani oyuncunun baştan tekrar oynamak zorunda kalabileceği anlamına geliyor. Her düşmanın bir vizyonu ve önünde aydınlatılan bir mermisi olacaktır. Bu sınır bölgesine girerseniz hemen sizi vururlar. Onları arkadan yok etmenin de nedeni budur.


Hunter Assassin 1.85.0 Karakter Hile Apk


Çekici ve bağımlılık yaratan oyun tarzına rağmen, oyun çok kompakt ve hafif olacak şekilde tasarlandı, düşük profilli bile tüm modeller için uygun. Maçlar yukarıdan aşağıya bir görünümle dikey olarak görüntülenecektir. Bomberman gibi bir bomba oyunu oynadıysanız, bu oyunun da benzer bir bakış açısı var! Maçı oyunda tamamladıktan sonra oyuncu, oyuncunun yapmış olduğu mükemmellik seviyesine karşılık gelen bir elmas ödülü - oyundaki para birimi de - alacak. 


Hunter Assassin APK Son Sürüm indir


Bu para, yaklaşan maçlarda oyunculara eşlik edecek daha klas suikastçılar satın almak ve bunların kilidini açmak için kullanılacak. Oyuncu belirli sayıda seviyeyi tamamlarken bunların kilidini de açabilir, ancak mücevher kullanımı oyuncunun yeni yardımcı karakterlere sahip olmasına yardımcı olacaktır - daha hızlı açılacaktır. Oyunun getirdiği suikastçı mağazası oldukça çeşitli yorumlanıyor. Öyleyse yapın ve çok sayıda elmas almak için çabucak bitirin; Oradan çok sayıda savaşçınızı toplayın.


Hunter Assassin indir (MOD, VIP / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Drone Shadow Strike 3 sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar