Cafeland Para Hileli MOD APK [v2.2.97]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Cafeland Para Hileli MOD APK [v2.2.97] 1 Cafeland Para Hileli MOD APK [v2.2.97] 2 Cafeland Para Hileli MOD APK [v2.2.97] 3 Cafeland Para Hileli MOD APK [v2.2.97] 4 Cafeland Para Hileli MOD APK [v2.2.97] 5 Cafeland Para Hileli MOD APK [v2.2.97] 6

Cafeland Para Hileli MOD APK [2.2.97] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Restoran oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gereken bir oyun.


Cafeland 2.2.97 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Para harcadıkça artar.

ÖNEMLİ NOT: 

  1. Bu MOD'u kullanarak yasaklanabilirsiniz!
Kendiniz bir kahve dükkanı geliştirmek hakkında ne düşünüyorsunuz? Yani burası sadece normal içki servisi yapan bir kafe değil, aynı zamanda çeşitli besleyici yemekler de sunan bir kafe. Tabii ki, bunu yapmak asla kolay değildir, özellikle de böyle bir kahve dükkanını nasıl işleteceğinizi bilmiyorsanız. Ayrıca, yemek servisi de yapan bir kahve dükkanı açmak, finansman açısından da zorlu bir iştir, çünkü bir kahve dükkanı işletmenizin maliyeti çok büyüktür. Ve çok fazla müşteri olmadığında, mağazayı kâr etmek ve geliştirmek sizin için zor olacaktır. 


Cafeland v2.2.97 MOD APK


Ama bu karmaşık konular hakkında düşünmek yerine, neden bu soruyu sizin ve benim için cevaplamak için bir video oyunu deneyimlemeye çalışmıyoruz? Bu yazımda sizlere son derece çekici bir oyun olan Cafeland'i tanıtacağım.. Gamegos tarafından geliştirilen Cafeland, strateji oyunu türünün benzersiz bir kombinasyonuna sahip bir simülasyon oyunudur. Oyun size kahvehane yönetiminizin en objektif görüntüsünü vermeyi vaat ediyor. 


Cafeland Para Hilesi


Genel olarak, Cafeland'in çekiciliği, geliştiricinin bu oyun için oluşturduğu benzersiz oyundan geliyor. Benim düşünceme göre, bu oyunun yapıcı bir oyun gibi olduğunu ve asıl görevinizin kahve dükkanınızı en çok müşteri çeken bir yer haline getirmek olduğunu fark edebilirsiniz. Müşterilerinize sunduğunuz yemeklerden para kazanarak, bu parayı işinizi büyütmek için kullanabilirsiniz. 


Cafeland kamyon hilesi


Restoranınızın yemek yemesi için daha fazla müşteri çekmesini sağlamak için mağazanın alanını geliştirmeniz ve ayrıca daha fazla mutfak ekipmanı, dekorasyon için mobilya satın almanız ve daha fazla müşteriye hizmet vermeniz gerekir. Sadece bu değil, aynı zamanda birçok yeni yemek yapabilmeleri için daha iyi şefler kiralamanız gerekiyor.


Cafeland hile 2023


Kahve dükkanınız için lezzetli ve çeşitli yiyecekler çok önemlidir, çünkü ne kadar çekici yeni yemekler sunarsanız, o kadar çok titiz müşteri çekeceksiniz. Ayrıca hızlı bir çalışma tarzı da başarınız için belirleyici bir faktördür. Her müşterinin restoranda yemeklerin tadını çıkarmak için çok az zamanı vardır ve ihtiyaç duydukları yemekleri kısa sürede verebilmeniz çok takdir edilen bir iştir. Tabii ki, müşteriler mutluluk endeksi aracılığıyla restoranınızı değerlendirmek için kendi yollarına sahip olacaklar. Onları mutlu ettiğinizde duygusal durumları gülen bir yüz olacak ve müşteriler kahvehanenizdeki bir şeyi beğenmediğinde mutsuz bir tavır sergileyeceklerdir. 


Cafeland hile Android Oyun CLUB


Bu sorunu çözmek oldukça basittir, yani neye ihtiyaçları olduğunu anlamanın bir yolunu bulmalısınız. Müşterilerinizin durumuyla etkileşim kurarak, size hangi sorunlarla karşılaştıklarını söyleyecekler ve aynı zamanda bunu nasıl çözeceğiniz konusunda size daha fazla tavsiyede bulunacaklar. Bu oyunun geliştiricisinin bu oyunun oynanışını nasıl simüle ettiğine çok şaşırdığım söylenebilir çünkü bize bir kahve dükkanının nasıl işletileceği konusunda gerçek hisler veriyor.


Cafeland Hile Apk son sürüm


Belki de bu oyunun getirdiği yemeklerin sayısına şaşıracaksınız çünkü şefinizin yapabileceği yemekler hayal gücünün ötesinde. Gittikçe daha fazla yemek servis ettikçe bu oyundaki seviyeniz artacak ve hatta kilidini açabileceğiniz yemekler de artacak. Ve pişirebileceğin tüm yemekler Yemek Kitabında gösterilecek. 


Cafeland hile Apk


Müşterinin ne sipariş ettiğine bağlı olarak, o yemeği hazırlamanız ve servis etmeniz gerekecektir. Her tür yiyeceğin size kar ve XP puanı getireceğine ve bunu yapmanın da belirli bir zaman alacağına dikkat etmelisiniz. Yemek ne kadar uzun sürerse, onu tamamladıktan sonra o kadar fazla deneyim ve para kazanırsınız. Ayrıca, zamanında servis yapmazsanız yiyecekler de zarar görebilir.


Cafeland Hile Apk dayı


Bu oyunu bu kadar çekici kılan en önemli noktalardan biri de kendi kafenizi oluşturabilmenizdir. Yani dükkanın adını, personelin üniformasını değiştirebiliyorsunuz, ayrıca karakterin cinsiyetini ve tasarımını da seçebiliyorsunuz. Bence bu, bu oyun kadar az oyunun tamamlayabileceği bir özellik. Ayrıca, yemek tarzınızın tasarımı da bu oyunu öne çıkarıyor. 


Cafeland Apk indir


Bahsettiğim gibi, mağazayı dekore etmek için mobilya satın alarak mağazanın tarzını değiştirebilirsiniz. Ve bunu yapacak bütçeniz varsa her şeyi değiştirebilirsiniz. Ayrıca “Cafeland”de daha sayamadığım bir çok özellik var ve bence bu oyunu en net şekilde deneyimlemek için telefonunuza indirmelisiniz.


Cafeland hile Programsız 2022


Genel olarak, Cafeland'in görüntü kalitesi çok iyi. Her nesnedeki renklerden ayrıntıya kadar, hepsi oyunculara bir kahve dükkanını yöneten bir oyunun büyüleyici deneyimini sunar. Peki bu oyunla ilgileniyor musunuz? Kendi kafenizi işletme hissini yaşamak için hemen Cafeland'i telefonunuza indirin.


Cafeland indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Jurassic World The Game APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar