BLOCKAPOLYPSE Zombi Avı Mega Hileli MOD APK [v1.15.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
BLOCKAPOLYPSE Zombi Avı Mega Hileli MOD APK [v1.15.1] 1 BLOCKAPOLYPSE Zombi Avı Mega Hileli MOD APK [v1.15.1] 2 BLOCKAPOLYPSE Zombi Avı Mega Hileli MOD APK [v1.15.1] 3 BLOCKAPOLYPSE Zombi Avı Mega Hileli MOD APK [v1.15.1] 4 BLOCKAPOLYPSE Zombi Avı Mega Hileli MOD APK [v1.15.1] 5 BLOCKAPOLYPSE Zombi Avı Mega Hileli MOD APK [v1.15.1] 6

BLOCKAPOLYPSE Zombi Avı Mega Hileli MOD APK [1.15.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Korkunç düşmanların üstesinden gelmek için bol miktarda ulaşım aracı, güvenilir bir yol arkadaşı ve satın alabileceğiniz bir sürü silah alacaksınız.


BLOCKAPOLYPSE Zombi Avı 1.15.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Hasar çarpanı
  3. Tanrı modu
  4. Sınırsız mermi hilesi
  5. Reklamlar kaldırıldı
BLOCKAPOLYPSE, oyuncuların bu belanın kaynağını ararken farklı türde zombilerle karşılaşacağı bir korku oyunudur. Birçok farklı yer bulacaksınız ve hepsinde sizi bekleyen zombiler var. Böylece onların üstesinden gelmenin bir yolunu bulacak ve seviyeyi tamamlamak için yeterli harita toplayacaksınız.


BLOCKAPOLYPSE Zombi Avı v1.15.1 MOD APK


BLOCKAPOLYPSE'i başlattığınızda, uçağın içinde birçok karakterin belirdiğini göreceksiniz ve atmosfer tamamen huzurlu. Aniden uçağın bir kanadı alev aldı ve ana karakterin gözlerinin önünde korkunç bir zombi belirdi. Muhtemelen olabilecek korkunç sonuçları da tahmin etmişsinizdir. Ne de olsa, uçaktaki yolcular neredeyse ölüyor ve kana susamış zombiler yavaş yavaş gözlerinizin önünde belirdiğinde işler daha da kötüleşiyor.


BLOCKAPOLYPSE Mermi Hilesi


Ölülerin içgüdü ve komuta ile hareket eden zombilere dönüşebildiği bir zombiler adasıdır. Aynı zamanda çılgın bir bilim adamı icat ettiği bir virüs sayesinde bu fenomene neden olmuştur. Hayatta kalanlar ona getirilecek ve onları zombilere dönüştürecek. Bu nedenle, ana karakterin hayatta kalmaya çalışması ve bu çılgın bilim adamının onu yok etmesi ve vebanın devam etmesini engellemesi için yerini bulması gerekecektir.


BLOCKAPOLYPSE Hasar Hilesi


BLOCKAPOLYPSE'de hayatta kalan tek kişiyle etkileşime geçtiğinizde, canavar sürülerine karşı yolculuğunuza başlayacak ve her yere dağılmış harita parçalarını arayacaksınız. Yalnızca gerekli bir miktarı toplamanız gerekir; bilim adamının adının konumu ortaya çıkacaktır. Ancak her an size saldırmaya hazır farklı güçlere ve silahlara sahip birçok zombi türü varken yolculuk sizin için kolay değil. İşin ilginç yanı, şehirde dolaşmak için bir araba alacaksınız.


BLOCKAPOLYPSE Hile Apk


Yüksek hızlı bir araçla hareket etmek oyundaki bölgelere tamamen hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı oluyor ve sizi gören zombileri yakalamakta zorlanacaksınız. Aynı zamanda, yolunuza çıkarlarsa, araç tarafından anında saldırıya uğrarlar ve öldürülürler. Ayrıca, konumlara erişmeniz için farklı ışık sütunları da bulabilirsiniz. Önünüzde kaç tane zombinin beklediğini bilemezsiniz.


BLOCKAPOLYPSE Apk indir


Bu oyunda yapmanız gerekenleri öğrendikten sonra güvenli evinize gideceksiniz. Burada istediğiniz her şeyi güvenle yapabileceksiniz ve burası aynı zamanda zombilerle savaşınızda size destek olması için köpekleri yetiştirdiğiniz yer.


BLOCKAPOLYPSE Apk Son Sürüm


BLOCKAPOLYPSE'de kullandığınız ilk silah borudur ve gördüğünüz düşmanları alt etmek için çok sayıda vuruş yapmanız gerekir. Bir zombiyi her öldürdüğünüzde, altın paralar alacaksınız ve birçok farklı yerden geçtikçe artmaya devam edecek. Aynı zamanda, kilidini açabileceğiniz silah sayısından da etkileneceksiniz, bu nedenle para kazanmak mutlak bir zorunluluktur. Bu nedenle, hızlı para kazanmanın yollarını seçin ve seviyeyi tamamlayın.


BLOCKAPOLYPSE indir (MOD, Mega Hile)


Bir önceki android oyun Guns Master APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar