Guns Master Para Hileli MOD APK [v2.1.10]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Guns Master Para Hileli MOD APK [v2.1.10] 1 Guns Master Para Hileli MOD APK [v2.1.10] 2 Guns Master Para Hileli MOD APK [v2.1.10] 3 Guns Master Para Hileli MOD APK [v2.1.10] 4 Guns Master Para Hileli MOD APK [v2.1.10] 5 Guns Master Para Hileli MOD APK [v2.1.10] 6

Guns Master Para Hileli MOD APK [2.1.10] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çok çeşitli hedeflere sahip atış poligonlarında becerilerinizi geliştirerek yavaş yavaş 1 numaralı atıcı olacaksınız.


Guns Master 2.1.10 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Guns Master, şu anda çok popüler olan bir atış oyunudur. Silahı almak, hedefe nişan almak ve profesyonel bir keskin nişancı gibi hedefi vurmak bu oyunun en çekici noktası. Hiç doğru bir şekilde odaklanmayı ve nişan almayı denediniz mi? Gerçek hayatta silahla ateş etmek inanılmaz bir hikaye. Bu oyunla oyuncular topçu olacak ve bir numaralı topçu olmak için tüm hedefleri yeneceksin.


Guns Master v2.1.10 MOD APK


Başlangıçta, oyuncu bir çırak topçuya dönüşecek. Silah, mermi kullanmayı, nişan almayı ve ateş etmeyi öğrenmelisiniz. “Karmaşık mı?” – Hayır, tüm işlemler basit ve oyun tarafından oluşturulmuş usta bir nişancı tarafından dikkatli bir şekilde yönlendirileceksiniz. Guns Master oyununda, en iyi keskin nişancı olmak için, oyuncu düzgün nişan almalı, odaklanmalı ve nefese hakim olmalıdır. Sadece yanlış nişan aldığınız için hedefi kaçıracak veya maksimum puana ulaşamayacaksınız. Bu nedenle, doğru şekilde nişan almak için iyi el ve göz hareketleri yapın! Skor ne kadar yüksek olursa, yavaş yavaş bir atış ustası olduğunuzu o kadar çok gösterirsiniz!


Guns Master Para Hilesi


Oyun, oyuncu için gerçekçi bir his yaratan harika ve ayrıntılı bir grafik sistemi ile kurulmuştur. Silahların, mermilerin her detayı veya her atış poligonunun sahne düzeni, oyuncunun heyecanını artıracak şekilde ayrıntılı ve gerçekçi bir şekilde tasarlanır.


Guns Master Silah Hilesi


Ayrıca çeşitli silah ve mühimmatları da kullanabileceksiniz. Her haritayı kazandıktan sonra, sistem size hedefi vurma seviyenize karşılık gelen bonus puanlar verecektir. Oyuncular bu bonus puanları oyunun dükkânında silah ve cephane takası yapmak için kullanacaklar. Ne kadar çok silah ve mermi yükseltilirse, onlara vurulduğunda bonus puanları o kadar yüksek olur. Kendiniz için daha fazla silah almayı unutmayın!


Guns Master Hile Apk


Hiç nefesinizi bu kadar harekete geçiren bir oyun oynadınız mı? Şimdi bu oyunu deneyin! Harika grafikler gerçek dövüş hissini arttırmakla kalmaz, oyunun sesi de oyuncuları heyecanlandırır. Fon müziği merak uyandırır, hedefe her vurulduktan sonra, oyunculara zafer hissi veren bir patlama sesi duyulur.


Guns Master Apk indir


Oyundaki atış hedefleri de olağanüstü. İnsanları öldürmek için ateş ettikleri için şiddetli hisseden mevcut atıcıların aksine, ateş ettiğiniz şeyler bu oyunda nesneler - belirlenmiş hedefler olacaktır. Her seviyede hedef farklı olacaktır: insan kafasındaki elma, kukla, hedef, hareketli şişeler, vb. Seviye ne kadar yüksekse, atış hedefi o kadar karmaşıktır. Hedefi vurma hissini seviyor musunuz?! Guns Master'da atış ustası olmak için becerilerinizi hızla geliştirin, tüm hedefleri yok edin!


Guns Master indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Traffic Cop 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar