Idle Craft World Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.05]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Idle Craft World Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.05] 1 Idle Craft World Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.05] 2 Idle Craft World Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.05] 3 Idle Craft World Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.05] 4 Idle Craft World Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.05] 5 Idle Craft World Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.05] 6

Idle Craft World Reklamsız Hileli MOD APK [1.4.05] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hiç kendi İmparatorluğunuzu yaratmak ve yönetmek istediniz mi?


Idle Craft World 1.4.05 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız. Reklam izlemeden ücretsiz ödüller alabilirsiniz. Para elmas vs.
Idle Craft World, Hitapps stüdyosundan eğlenceli ve renkli bir arcade simülatörüdür. Oyun geliştiricileri, ayrı adalardan oluşan büyük bir dünya yarattılar. Katılımcının vahşi bölgeleri keşfetmesi, onlara hakim olması ve farklı binalar inşa etmesi gerekecek. Zamanla, orada uygun bir altyapı oluşturabilecek ve tüm şehirleri inşa edebilecek. Craft World'ün kullanışlı Boşta oynanışı ve basit mekaniği, basit ve telaşsız atari oyunlarını seven herkese hitap edecek.


Idle Craft World v1.4.05 MOD APK


Android için Idle Craft World oyununda, ana karakter kendini ilk önce birçok değerli kaynak bulacağı küçük ıssız bir adada bulur. Kendisine erzak sağlaması ve odun, taş ve diğer malzemelerin çıkarılmasını organize etmesi gerekiyor. Yavaş yavaş bölgeyi iyileştirecek, yollar inşa edecek, köprüler inşa edecek, farklı bina türleri inşa edecek. Bu aşamada, yardımcıları olacak - rutin işleri yapmaya hazır, çalışkan çöp adamlar. Oyuncu, kaynakların çıkarılması ve inşaatı ile onlara emanet edebilir.


Idle Craft World Para Hilesi


Süreci basitleştirmek için katılımcı yeni teknolojilere hakim olacak ve kullanışlı araçlar yapacak. Bölgeyi genişletecek ve ek adalar yaratacak. Hızlı gemiler, denizi keşfetmesine, yeni topraklar keşfetmesine izin verecek. Basit ve renkli 3D grafikler alışılmadık derecede olumlu bir ruh hali yaratır. Oyun bağımlılık yapar, oyuncu heyecanlı süreçten kendini koparamayacaktır.


Idle Craft World Kaynak Hilesi


Kendi şehrinizi inşa edebileceğiniz renkli ve ilginç bir arcade simülatörü. Rengarenk grafiklerle yapılmış oldukça etkileyici bir oyun dünyasına sahip olacaksınız. Oyunun en başında, kendini ıssız ve vahşi bir adada bulan bir kahramanla tanışacaksınız, burada kendi şehrini kurmaya karar veriyor.


Idle Craft World Hile Apk


İnşa etmek için oldukça etkileyici sayıda binaya, altyapı geliştirme yeteneğine ve elbette her türlü kaynağı çıkarma yeteneğine sahip olacaksınız. Bu nedenle, bina inşa etmek için kahramanınızın bina inşa etmek için gerekli olan taş, ahşap ve diğer kaynakları çıkarması gerekecektir. Adım adım bölgeyi yeni binalarla inşa edebilir ve altyapıyı geliştirebilir ve daha sonra bir gemiye binip yeni toprakları keşfetmeye gidebilirsiniz.


Idle Craft World Apk indir


Oyunun en başından itibaren, çeşitli binalar, yollar, köprüler ve hatta gemiler inşa etmek için tüm bunlara ihtiyaç duyulduğundan, odun, tahta, taş ve erzak almaya başlayın. Ardından, kaynakları çıkaracak ve kendilerine belirtilen binaları inşa edecek olan yardımcılarınız tarafından daha rutin işler üstlenilecektir. Zamanla, teknolojinizi geliştirebilecek ve sonunda yeterince büyük bir şehir inşa edebileceksiniz.


Idle Craft World Apk Son Sürüm


Stratejinizi test etmek için her seferinde farklı komutanlara ve birimlere sahip ordular oluşturun. Yaratıcılığınızla dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları şaşırtın. Zirveye çıkın ve en iyisi olun. En iyi fatih olmak için birçok savaşı deneyimleyin ve fatihlere verilen ödülleri elde edin. Her sezon değişen ve ek ödüller kazanan Keşif Görevlerini tamamlayın.


Idle Craft World indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Hero Shooter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar