Tanks vs Bugs Mega Hileli MOD APK [v1.1.26]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tanks vs Bugs Mega Hileli MOD APK [v1.1.26] 1 Tanks vs Bugs Mega Hileli MOD APK [v1.1.26] 2 Tanks vs Bugs Mega Hileli MOD APK [v1.1.26] 3 Tanks vs Bugs Mega Hileli MOD APK [v1.1.26] 4 Tanks vs Bugs Mega Hileli MOD APK [v1.1.26] 5

Tanks vs Bugs Mega Hileli MOD APK [1.1.26] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Okçuların başarısız olduğu yerde tanklar hücum eder ve galip gelir!


Tanks vs Bugs 1.1.26 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Yüksek Hasar Hilesi
  2. Yüksek Savunma Hilesi
  3. VIP Kilidi Açık
  4. Sonsuz Enerji
  5. Hız Çarpanı | İlk güçlendirmeyi aldıktan sonra çalışır
Tanks vs Bugs, oyuncunun bir tankı kontrol ettiği ve oyunun solucan düşmanlarıyla savaşa girdiği bir oyundur. Oyun, herkesin kolayca erişebileceği basittir. Bu nedenle oyuncular, karakteri kontrol etme becerilerini gösterecek ve aldıkları becerilerin etkileyici bir kombinasyonunu oluşturacaktır. Gerçekten de bu, sizin için heyecan verici bir eğlence getiren bir oyundur.


Tanks vs Bugs v1.1.26 MOD APK


Tanks vs Bugs'ta oyuncular, kontrol ettiğiniz tank büyüklüğünde korkunç bir düşmanla karşı karşıya gelecekler. Hepsi aşırı büyümüş ve oyuncuya sürekli saldırırken agresif olan böcekler ve bitkilerdir. Böylece tankınızı kontrol edecek ve karşınıza çıkan tüm düşmanları yenerek bölümleri geçeceksiniz. Dikkat etmeniz gereken önemli bir şey, çoğu zaman sizi bunaltacak olmalarıdır.


Tanks vs Bugs Hasar Hilesi


Tanks vs Bugs'daki kontrol yöntemi, tek elle kontrol olduğu için herkesin erişebileceği basittir. Tam olarak, ekrana dokunarak ve istediğiniz yöne kaydırarak tankınızı kontrol edeceksiniz. Saldırılar otomatik olarak yapılacak ve sizin tek yapmanız gereken düşmandan gelen saldırıları atlatmak ve doğru şekilde saldırmak. Aynı zamanda, belirli bir seviyeye ulaşıldığında yeni bir eşya görünecektir.


Tanks vs Bugs Elmas Hilesi


Tanks vs Bugs'daki bir seviye genellikle birkaç kata bölünür ve belirli bir kata ulaştığınızda, soru işaretli bir altıgen bulacaksınız. Bu gizemli eşya da dahil olmak üzere, o kattaki tüm düşmanları öldürdüğünüzde tüm ödüller size doğru uçar. Altıgende üç beceri bulacaksınız ve tankınızın bazı istatistiklerini artırmak veya tankınıza bazı efektler eklemek için birini seçebilirsiniz. Bu becerileri doğru bir şekilde birleştirmenin yollarını bulacaksınız.


Tanks vs Bugs Para Hilesi


Tanks vs Bugs'ta güvenilir arkadaşınız olan tankın yanı sıra dikkat etmeniz gereken bir diğer karakter de Guardian. Bu karakterin parçalarını toplayacaksınız ve tamamlandıktan sonra; bu karakteri savaşta kullanabileceksiniz. Tankın pozisyonunu almak ve düşmanlarınıza saldırmak için Guardian'ı arayacaksınız. Aynı zamanda, bu iki karakterin sağlığı aynı değildir ve Guardian'ın sağlığı zamanla azalacaktır.


Tanks vs Bugs indir (MOD, Mega Mod)


Bir önceki android oyun MMA Manager 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar