Age of War 2 Para Hileli MOD APK [v1.6.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Age of War 2 Para Hileli MOD APK [v1.6.5] 1 Age of War 2 Para Hileli MOD APK [v1.6.5] 2 Age of War 2 Para Hileli MOD APK [v1.6.5] 3 Age of War 2 Para Hileli MOD APK [v1.6.5] 4 Age of War 2 Para Hileli MOD APK [v1.6.5] 5 Age of War 2 Para Hileli MOD APK [v1.6.5] 6

Age of War 2 Para Hileli MOD APK [1.6.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu çılgınca bağımlılık yaratan aksiyon / strateji oyununda çağlar boyunca savaşın.


Age of War 2 1.6.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm modlar oynanabilir
  2. Para Hilesi. Kullanılmayan altın paraları almak için oyun seçiminin altındaki "Hacked Mode" a girin.
Age of War 2, kendinize belirli sayıda birliğe sahip olacağınız ve düşman üssünü yıkmak için çağrıldığınız gerçek bir savaş oyunudur. Aynı zamanda, herhangi bir oyuncunun dikkat etmesi gereken bir kaynak meselesidir ve oyuncu için bir meydan okuma yaratır. Bu oyunun sunduğu şeylerden gözlerini alamayacaklar ve kazanmak istiyorlarsa bu oyunun içindeki mekanikleri öğrenmek için zaman ayıracaklar.


Age of War 2 v1.6.5 MOD APK


Age of War 2, size belirli bir güzelliğe sahip, basit bir şekilde tasarlanmış bir ortam sunar. Bu ortamın taş devrinden günümüze kadar oyunda aldığınız karakterlere karşılık geldiğini görebilirsiniz. Her oyuncunun seveceği heyecan verici bir duygu uyandırır ve savaşı oyuncular için daha çekici ve etkileyici hale getirmeye katkıda bulunur. Bu oyunda oyuncular oyunu 2 boyutlu bir ortamda deneyimleyecek ve savaşlarını ve düşman birliklerini görecekler. Aynı zamanda, bu, bazı durumlarda oyun ekranını kazanmak veya üslerini korumak için uygun taktikler bulmak için makul bir bakış açısı olarak kabul edilebilir. Buna ek olarak, oyun ayrıca daha benzersiz unsurlara sahiptir ve gözlerini bu oyundan alamazlar.


Age of War 2 APK -- PARA hilesi


Age of War 2 size tamamen anlaşılır ama aynı derecede zorlu ve benzersiz bir oyun deneyimi sunuyor. Spesifik olarak, ekranın sol köşesinde bulunan belirli bir orduya sahip olacaksınız ve işiniz düşmanla savaşmak için belirli sayıda birlik satın alabilmek için altınlarınızı kullanmaktır. Tüm saldırılar otomatik olarak yapılır, bu yüzden bu oyundaki göreviniz orduya karşı savaşta aldığınız altınları doğru kullanmaktır. Düşman parçalarını yendiğinizde altın miktarı artacak ve üssünüze ilerlemelerini durdurmak için hemen birlikler satın alabileceksiniz. Her iki tarafın da bir sağlık çubuğu var ve yapmanız gereken tek iş düşmanın sağlığını ordunuzdan çıkarmak. Aynı zamanda bu iş basit değil çünkü birçok faktör maçın zamanını etkiliyor. Örneğin, düşmanın gücü zamanla artacaktır.


Çağlar boyu savaş 2 apk


Mevcut bazı birliklerin yanı sıra, bazen bazı durumlarda kilitli birlikleri görebileceksiniz, bu yüzden işiniz onları açmak için belirli bir miktar para harcamak. Daha sonra hemen maça katılabilirler ve her şey para ve paranın doğru kullanımı ile ilgilidir. Miktarın altında kazanabileceğiniz parça sayısını görebilirsiniz ve bu da dikkat etmeniz gereken bir limittir. Age of War 2 size kullanılmak üzere mevcut veya kilidinin açılması gereken birlikler verir ve gerçekleştirilecek birliklerin çağrılmasını manipüle etmek için her zaman paraya ihtiyaçları vardır. Ama hepsi bu değil; seviyeyi kazanmak için başka birçok şey harcamanız gerekecek. İlk öğe bir çağ yükseltmesidir ve bu mekanik, birçok değişiklikle yeni bir gelişme elde edebileceğiniz Age of Empire'dakine benzer.


Age of War 2 APK Dayı


Her zaman dolu olan mavi bir çubuk göreceksiniz ve belirli bir çubuk sayısına ulaşıldığında bir sonraki çağa geçmek için düğmeye basabilirsiniz. Her çağın kendine özgü becerilere sahip özellikleri vardır. Aynı zamanda sahip olduğunuz birlik türleri tamamen yükseltilmiş güçle dönüşecek. Bu, düşmana karşı koymak için yeni güç kazanmanın yollarından biridir. Bir sonraki çağa geçmek için yeterli enerjinizin olmadığını düşünüyorsanız, her bir birlik türü için güç yükseltmesini deneyimleyebilirsiniz. Ekranın sağ tarafındadır ve her tür birimin kendi iki tür stat yükseltmesi vardır. Bu nedenle, her karakter grubu için hangi istatistiklerin faydalı olduğunu düşünmeniz gerekecek çünkü daha sonra yükseltme daha fazla altına mal olacak. Oyun sırasında, her bir parça türü için hangi istatistiklere öncelik vermeniz gerektiğini bileceksiniz.


Age of War 2 Apk Hile


Normal birliklerin yanı sıra, kalenize yaklaşan düşmanlara saldırmak için bazı taretleri de kullanabilirsiniz. Aynı zamanda, istatistiklerini artırarak ve bir sonraki çağa geçerek gücü de yükseltilir. Ayrıca upgrade butonunun yanında her periyoda karşılık gelen bir saldırı olacağını görebilirsiniz. Böylece, büyük ölçekte düşmanlara saldırarak büyük miktarda para kazanmanıza yardımcı olabilir, ancak yaşı yükseltmek için enerji tüketecektir.


Age of War 2 Apk indir


Age of War 2, bu oyunda seçilebilir düşmanlara sahiptir ve her düşmanın kendine has özellikleri vardır. Karşılaştığınız düşmanlar, seçtiğiniz moda göre, Klasik veya Generaller olarak değişir. İlk mod için size benzer donanıma sahip düşmanlarla karşılaşacaksınız ve ikisi, rakiplerinden önce güçlerini artırmanın yollarını bulmaya çalışacaklar. Generaller modu için orduları ile belirli karakterlerle karşı karşıya kalacaksınız.


Age of War 2 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Bus Simulator 2015 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar