Parkour Flight Para Hileli MOD APK [v3.12]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Parkour Flight Para Hileli MOD APK [v3.12] 1 Parkour Flight Para Hileli MOD APK [v3.12] 2 Parkour Flight Para Hileli MOD APK [v3.12] 3 Parkour Flight Para Hileli MOD APK [v3.12] 4 Parkour Flight Para Hileli MOD APK [v3.12] 5 Parkour Flight Para Hileli MOD APK [v3.12] 6

Parkour Flight Para Hileli MOD APK [3.12] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çeşitli engellerin üzerinden büyük bir yükseklikten atlamanız ve birçok muhteşem numara gerçekleştirmeniz gereken parkour unsurlarına sahip modern bir oyundur.


Parkour Flight 3.12 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Alışveriş Hilesi
Parkour Flight, oyuncuların deneyimlemeye başlaması için araziyle ilgili birçok zorluk yaratır. İşiniz, el becerisi ve dayanıklılık testimizi geçerek güvenli bir şekilde inmek. Her oyun, yeni bir arazi türüyle güncellendiğinizde oynanır. Oyun, birçok farklı hamleyi ve hamlelerin doğruluğu ile ilgili gereksinimleri birleştirmenizi gerektiriyor. Puanlar, skor tablosunda en üst sırayı korumanıza yardımcı olacaktır.


Parkour Flight v3.12 MOD APK


Oyuncuların Parkour Flight'ın akrobatik topluluğuna katılırken karşılaşacakları zorluklar arasında irtifa mücadelesi de yer alıyor. Makul bir zorluk düzenlemesine sahip bir seviye sistemi oluşturduk. Seviye arttıkça, oyuncu daha karmaşık zorluklarla karşı karşıya kalacaktır. Teşviklerimiz, başarısız olursa sunumunuzu yeniden yapabilmenizi içerir. Yerden çok yüksek olan yatay direkler, tahta bloklar arasındaki mesafe ve daha birçok zorluk var.


Parkour Flight Para Hilesi


Oyuncunun görevi, vücuda herhangi bir zarar vermeden güvenli bir şekilde yere inmektir. Her hareketin doğruluğu için bunları diğer gereksinimlerle birleştireceğiz. Bu, askeri askerlerin eğitim faaliyetlerini simüle eden bir oyundur. Güvenli bir şekilde inmeniz gerekecek, ancak engelin yok olmasına neden olmayın. Çevredeki engellere her dokunduğunuzda faul olarak sayılacaksınız. Oyun, sağlamlığınızdan ve becerinizden daha fazlasına ihtiyaç duyuyor.


Parkour Flight Hile Apk


Parkour Flight'a katılırken, oyuncuların karakterlerinin nasıl çalıştığını gözlemlemelerine izin verilir. Her hareket profesyonelce denetlenir ve yürütülür. Ana ekran, aktivitelerinizi daha iyi kontrol etmenize yardımcı olmak için sanal anahtarları görüntüleyecektir. Yüksek bir mesafeden atlama, belirtilen tur sayısı için akrobatik olmanızı gerektirir. Meydan okumayı bir mola için mükemmel bir egzersiz olarak düşünün. Skor, skor tablosundaki konumunuzu belirler. Ama merak etmeyin; araziyi detaylı bir şekilde gözlemlerseniz ve elinize verilen gücü kontrol ederseniz, zorluğun üstesinden kolayca gelirsiniz. Yeni eklenen içerik, spor kombinasyon formülünün seviyesi veya değişimi ile ilgili olacak ve bu resmi uygulamanın başarısına bağlı olarak puan kazanacağız. Vücudunuzu gevşetin ve en maceralı aktiviteye hazır olun!


Parkour Flight Apk indir


Oyuncunun her Parkour Flight oyunundaki puanı önemlidir ve seviye atlamanıza ve gerekli deneyimi kazanmanıza yardımcı olacaktır. Seviye yükseldikçe değerlendirme kriterleri de daha titiz hale gelir. Ama merak etmeyin, skor tablosunun görünümü sizin motivasyonunuz olacak. Yeni bir başarı, liderlik tablosunda birçok insanı geçmenize de yardımcı olabilir. Ayrıca, iyi başarı seviyelerine ulaştıklarında, oyuncular aynı zamanda ilgili ödülleri de alırlar. Ödüller, henüz yapmadığınız bazı hareketler için madeni paralar ve temel ipuçlarını içerir. Oyunun zirvesini fethetme sürecinde size yardımcı olacaklar.


Parkour Flight Apk Son Sürüm


Parkour Flight en maceralı içeriklerde size meydan okuyacak. Hareketlerle ilgili katı gereksinimlerle, oyuncular ekranda parmak manipülasyonunun en temel hareketlerini kolayca uygulayabilirler. Her seviyenin belirli zorlukları vardır; yeni seviyelerin ve deneyimin kilidini açmak için zorluğun üstesinden gelmelisiniz. Ancak, bu hareketleri tekrarladığımız için başarısızlık sizi durduramaz. Madeni paralar ve prestijli skor tablolarında tanınma, tamamladığınız görevler için en değerli ödüller olacaktır.


Parkour Flight indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun World Tanks War APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar