Android için Akinator VIP FULL APK [v8.2.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Android için Akinator VIP FULL APK [v8.2.0] 1 Android için Akinator VIP FULL APK [v8.2.0] 2 Android için Akinator VIP FULL APK [v8.2.0] 3 Android için Akinator VIP FULL APK [v8.2.0] 4 Android için Akinator VIP FULL APK [v8.2.0] 5 Android için Akinator VIP FULL APK [v8.2.0] 6

Akinator VIP FULL APK [8.2.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin! Akinator zihnindeki sorulara cevap verebilir ve sana soru sorarak kimi düşündüğünü bilir.Akinator VIP 8.2.0 FULL APK AÇIKLAMASIOyuncunun hangi karakteri düşündüğünü onlara bir dizi soru sorarak belirlemeye çalışabilen Twenty Questions'a dayanan bir internet oyunu ve mobil uygulamadır. Oyuncuya sorulacak en iyi soruları bulup öğrenebilen yapay zeka programıdır. Google Trendler'e göre 2007'de üç Fransız programcı tarafından oluşturulan program Kasım 2008'de dünya çapında popüler oldu. Avrupa'da popülerlik zirvesine 2009'da, Fransız mobil şirketi SCIMOB tarafından mobil uygulamaların piyasaya sürülmesiyle 2010'da Japonya'da ulaşıldı ve uygulama mağazasında en üst sıralara ulaştı. “Akinator” oynarken sorular bir çizgi film cini tarafından sorulur.


Akinator 8.2.0 MOD APKYeni Akinometer'ı keşfedin, kimin en iyi olduğunu kanıtlamak için lider tablolarında arkadaşlarınıza meydan okuyun. Çocuklarınızın güvenle oynamasına izin vermek için çocuk filtresini açın.


Akinator Apk Oyun İndir ClubAkinator sizi kalıpların dışında düşünmeye davet ediyor. Bildiğiniz gibi, karakterleri tahmin etmeyi seviyor ve her zamankinden daha zor mücadelelere girişiyor. Bunu yapmak için, çok uzun süredir oynanmayan unutulmuş karakterleri tahmin etmesini sağlayın. Kupalarınızı Facebook Oyunlarında arkadaşlarınızla karşılaştırın.


Akinator Apk indir


Akinator'ın yetenekleri asla bitmez! Genie'den bir başka sürpriz: MyWorld ile yeni bir oyun tarzı keşfedin. Akinator'a daha da fazla meydan okuyun: akrabalarınızın ve arkadaşlarınızın kim olduğunu tahmin etmesini sağlayın ve hepsini kendi MyWorld galerinizde toplayın. Akinator, siz oynamasanız bile arkadaşlarınızı ve akrabalarınızı tahmin edebilir. Cep telefonunuzu arkadaşlarınıza verin ve MyWorld deneyimini deneyin… ve şaşkınlığa hazır olun!

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar