Merge Master Blue Monster Mega Hileli MOD APK [v2.4]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Merge Master Blue Monster Mega Hileli MOD APK [v2.4] 1 Merge Master Blue Monster Mega Hileli MOD APK [v2.4] 2 Merge Master Blue Monster Mega Hileli MOD APK [v2.4] 3 Merge Master Blue Monster Mega Hileli MOD APK [v2.4] 4 Merge Master Blue Monster Mega Hileli MOD APK [v2.4] 5

Merge Master Blue Monster Mega Hileli MOD APK [2.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Birçok beceriye sahip oyuncular gerektiren bir strateji ile birleştirilmiş bir bulmaca türü oyunudur. Ekibi mantıklı bir şekilde düzenleyin ve zorlu düşmanlarla savaşın.


Merge Master Blue Monster 2.4 APK AÇIKLAMASI

Merge Master Blue Monster Merge Master Blue Monster

MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Tanrı modu / God Mode
  3. Para Hilesi.1 Hit Kill & Yüksek Altın Ödülü
  4. Reklamsız

Merge Master Blue Monster sadece basit bir bulmaca oyunu değil, aynı zamanda uzun bir günün ardından eğlenmeniz ve eğlenmeniz için de bir yer. Oyuncular, düşmana karşı savaşmak için canavarlarını birleştirmek ve güçlendirmek için akıllı stratejiler geliştirmek zorunda kalacaklar.


Merge Master Blue Monster v2.4 MOD APK


Üst düzey bir komutan olacaksın ve tüm güç senin elinde olacak, bu yüzden en iyi savaşan ordunu yönet. Merge Master Blue Monster'a ilk girdiğinizde, satranç tahtasına benzeyen birçok kareyle tasarlanmış bir oyun alanına götürüleceksiniz.


Merge Master Blue Monster Para Hilesi


Sistem önce size 1. seviye bir canavar birimi verecek ve düşman tarafında aynı seviyedeki başka bir canavarla savaşacak. Başlangıçta, her iki taraf da aynı anda birbirine saldıracak ve maçlarda canavarlar otomatik olarak vuracak ve hareket edecek. Kadroyu makul bir şekilde ayarlamanız ve tek bir nota içinde düşmanın yenilmesini beklemeniz gerekiyor.


Merge Master Blue Monster Altın Hilesi


Erken aşamalar oyuncu için oldukça kolay olabilir, ancak zorluk daha sonra artacak ve daha fazla beceri gerektirecektir. Bir seviyede sürekli başarısızlık yaşayacağınız zamanlar vardır, ancak cesaretiniz kırılmasın çünkü bu, bir sonraki oynayışınızda pratik yapmanıza ve öğrenmenize yardımcı olacaktır.


Merge Master Blue Monster Apk Hile


Her seviyeden sonra kazanırsanız, belirli miktarda altın alacak ve ordunuza daha fazla birim satın almak için kullanacaksınız. Merge Master Blue Monster'ı kolayca kazanmanın ve fethetmenin tek yolu akıllı stratejiler geliştirmektir.


Merge Master Blue Monster Apk indir


Sahip olduğunuz canavarların sayısı, ancak birimlerin haritadaki düzeni de savaşın zaferini veya yenilgisini belirler. Sağlam saldırı ve savunmaya sahip canavarları en üste ve vasat askerleri veya menzilli silahları destek için arka sıraya koymak en iyisidir.


Merge Master Blue Monster Apk Son Sürüm


Ayrıca, daha sağlam ve üstün bir yıldız yaratığı yaratmak için savaş sırasında iki veya daha fazla aynı canavarı birleştirebilirsiniz. Yüksek yıldız seviyesine sahip birimler, düşmanı hızla yok etmenize ve seviyeleri daha verimli bir şekilde kazanmanıza yardımcı olacaktır. Seviye atlamaktan daha önemli bir şey yoktur, bu yüzden ordunuzu güçlendirmenin yollarını bulun.


Merge Master Blue Monster indir (MOD, Para / Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun Nicotom 23 Draft + Pack Opener APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar