Airports Idle Tycoon - Idle Planes Manager Para Hileli MOD APK [v0.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Airports Idle Tycoon - Idle Planes Manager Para Hileli MOD APK [v0.7] 1 Airports Idle Tycoon - Idle Planes Manager Para Hileli MOD APK [v0.7] 2 Airports Idle Tycoon - Idle Planes Manager Para Hileli MOD APK [v0.7] 3 Airports Idle Tycoon - Idle Planes Manager Para Hileli MOD APK [v0.7] 4 Airports Idle Tycoon - Idle Planes Manager Para Hileli MOD APK [v0.7] 5 Airports Idle Tycoon - Idle Planes Manager Para Hileli MOD APK [v0.7] 6

Airports Idle Tycoon - Idle Planes Manager Para Hileli MOD APK [0.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir hava imparatorluğu kurun, havaalanlarını ve uçakları yönetin ve bir Aircraft Tycoon olun.


Airports Idle Tycoon 0.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Reklamsız
Size tamamen yeni bir oyun deneyimi ve boş zamanlarınızdan çok sayıda hoş izlenim vermek için gerekli tüm niteliklere sahip, android cihazlar için oldukça yüksek kaliteli bir simülatör. Airports Idle Tycoon - Idle Planes Manager sonunda bu heyecan verici alanda uluslararası bir iş adamı olmak için tüm bir havalimanının yönetimini üstlenmeniz, genel müdür gibi hissetmeniz, sadece doğru kararlar almanız ve kendi havayolu işinizi geliştirmeniz için eşsiz bir fırsat sağlayacaktır.


Airports Idle Tycoon v0.7 MOD APK


Airports Idle Tycoon - Idle Planes Manager mal ve yolcu taşımacılığına katılacak birçok uçak modeline sahip olacaksınız, her başarılı uçuş ek altın paradır, yatırım yaparken bunları akıllıca kullanmak önemlidir ve sonra başarı sizi bekletmez. Yeni havaalanları inşa etmek, ekipman satın almak, yeni rotalar düzenlemek - birinci sınıf bir hava kampanyası oluşturmak için yapmanız gereken bu ve çok daha fazlası. Harika bir atmosfer, öğrenmesi kolay oyun ve Boşta oyun öğeleri - tüm bunlar Airports: Idle Tycoon - Idle Planes Manager'da sizi bekliyor!


Airports Idle Tycoon Para Hilesi


Sizin için dünyanın her yerinde uçacak yeni uçaklar alın ve boşta kalan havaalanı imparatorluğunuzu kurun, boşta kalan altınları toplayın ve bir uçak kralı olun. Birçok farklı uçak ve kule alabilir, para kazanabilir ve bir hava kralı olabilirsiniz. boş havaalanlarınızı sizin için çalıştırın, altın para kazanın ve nakit para toplayın. Artımlı oyunları seviyorsanız - bu sizin için!


Airports Idle Tycoon - Idle Planes Manager hile apk


Yolcularınıza iyi bakın ve onlara en iyi seyahat deneyimini sunun. Mutlu turistler, havalimanınızı ve uçağınızı iyileştirmeye devam etmek için gereken kaynakları satın almak ve geliştirmek için daha fazla para getirir. Dünyanın en popüler havalimanını yaratmak için havalimanı tesislerini ve hizmetlerini yükseltin! Yolcuları mutlu tutarken ve kârı artırırken taşımacılık işinizin gelişmesine yardımcı olacak bir iş stratejisi geliştirin. Havaalanı hizmetlerini iyileştirmenize ve onu turistler arasında en popüler hale getirmenize yardımcı olacağından araştırma departmanınıza yatırım yaptığınızdan emin olun.


Airports Idle Tycoon hile nasıl yapılır?


Ama eğlence burada bitmiyor. Havaalanınızı satarak ve yeni bir tane inşa ederek kralı maceranıza devam edin. Baştan başlayacaksınız, ancak bu sefer daha önce edindiğiniz tüm ticari bilgi birikimi ile. Birikmiş tecrübeniz sayesinde yeni havalimanı daha hızlı büyüyecek ve daha karlı olacak. Akıllı havalimanı yöneticileri her zaman akıllı kararlar verir. Hangi yeni hizmetleri kullanıma sunacağınıza karar verin ve uçak filonuzu geliştirmek için yeni uçaklar satın alın. Daha fazla para kazanmak için yeni tasarımların ve daha büyük uçakların kilidini açın. Havaalanınızı bir uzay limanına yükseltin ve uzay turizmi endüstrisini fethedin


Airports Idle Tycoon apk indir


Diğer tıklama oyunlarında olduğu gibi, turistleri çekmek için yeni teknolojileri araştırmaktan ve daha iyi uçak satın almaktan havaalanı hizmetlerini geliştirmeye kadar her zaman yapacak bir şeyler vardır. Ayrıca, yeni havalimanınızla daha fazla para kazanmanıza yardımcı olacak daha önce edindiğiniz tüm yönetim deneyiminizle havalimanınızı satabilir ve baştan (prestij) başlayabilirsiniz.


Airports Idle Tycoon - Idle Planes Manager indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Two Guys and Zombies 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar