Granny Hileli MOD APK [v1.7.9.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 9)
Granny Hileli MOD APK [v1.7.9.3] 1 Granny Hileli MOD APK [v1.7.9.3] 2 Granny Hileli MOD APK [v1.7.9.3] 3 Granny Hileli MOD APK [v1.7.9.3] 4 Granny Hileli MOD APK [v1.7.9.3] 5 Granny Hileli MOD APK [v1.7.9.3] 6 Granny Hileli MOD APK [v1.7.9.3] 7 Granny Hileli MOD APK [v1.7.9.3] 8 Granny Hileli MOD APK [v1.7.9.3] 9

Granny Ölümsüzlük Hileli MOD Menü APK [1.7.9.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Korku oyunlarını seviyorsanız tam size göre bir oyun. MOD menüsü aktiftir. İstediğinizi yapabilirsiniz.


Granny 1.7.9.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri :

  1. Büyükanne size saldırmaz.
  2. Mod menüsü vardır. Hileleri aktif edebilirsiniz.

Granny apk. Oyunun nasıl oynanacağı konusunda, oldukça korkutucu bir bağlamda ayarlanmış. Bir yeğen gibi davranacak ve "sorunlu bir büyükanne" nin yanında kalacaksınız. Yani oyunun amacı ondan kaçabilmeniz. Ancak her şey sandığınız kadar kolay değil. Her hareket ettiğinizde ve ses çıkardığınızda, sizi avlayacak ve sizi cezalandırmak için her zaman bir beyzbol sopası taşıyacak. Buradaki ceza çok daha fazla korku, popoya vurmayacak ama tam kafasına vuracak ve düşmenize neden olacak. Ve eğer öğrenirsen, tekrar oynamalısın. Ancak yeniden denemeleriniz sınırlıdır, bu nedenle beş günden fazla oynayamazsınız. Bir günü bitirmek, öldüğünüzde veya büyükanneniz tarafından dövüldüğünüzde önemlidir. Bu beş gün içinde, kapıyı açmak için anahtarı bulmaya çalışmalısınız. Ve senden önce, kapıyı açmak için birden fazla anahtar diyorum. Durumlar ve hedefler zordur.


Granny v1.7.9.3 MOD APK


Oyun, oyuncunun kararının yanı sıra çok fazla deneyim gerektirir. Açıkça herhangi bir işlemi yapmak imkansızdır çünkü Granny'ye taşınabilir. Ayrıca, Büyükanne ile yüz yüze tanışır ve kaçmak isterseniz, deneyebileceğiniz yol arbaleti ve anestezik oku bulmaktır. Bu sayede Granny'den kaçmak ve kapıyı açmak için anahtarı bulmak için bir dakikanız olacak. Ve 1 dakika sonra sizi takip etmeye devam edecek. Bir başka heyecan verici şey de o yaylı yayını alıp tekrar kullanabilmeniz. Bu yüzden, tavşanın büyükanne tarafından öldürülmemesini ne kadar sürdürebileceğine dikkat et.


Granny 1.7.9.3 Can Hile Apk


İkincisi, grafiklerle ilgili olarak, bu bir korku oyunudur çünkü her şeyi olduğu gibi arka plandaki karanlığı da görebilirsiniz. Tüm eşyalar doğru yerleştirilmemiş, temizlenmemiş veya mutfakta hiçbir şey yok. Ayrıca, büyükanne “canım” imajı da korkutucu bir şekilde tasarlandı. Ağzının sadece birkaç dişi vardı ve ağzı açıktı. Kafasında sadece birkaç gümüş kıl ve torununu cezalandıracak bir sopayla beyaz bir elbise giymişti. Bu oyun hem çok fazla korkutucu duygu yaratacak hem de oyunun bir parçası haline getirecek.


Granny Türkçe Mod indir, Apk


Makale sayesinde, bu oyunun başlığından ilginç olduğu kadar korkutucu da görebilirsiniz. Lütfen yükleyin ve en eksiksiz deneyimi yaşayacaksınız. "Güzel" bir büyükanne sizi bekliyor.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 9 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar