Little Big City 2 Para Hileli MOD APK [v9.4.1]

Puan: 4.00 (Oylar: 3)
Little Big City 2 Para Hileli MOD APK [v9.4.1] 1 Little Big City 2 Para Hileli MOD APK [v9.4.1] 2 Little Big City 2 Para Hileli MOD APK [v9.4.1] 3 Little Big City 2 Para Hileli MOD APK [v9.4.1] 4 Little Big City 2 Para Hileli MOD APK [v9.4.1] 5 Little Big City 2 Para Hileli MOD APK [v9.4.1] 6

Little Big City 2 Para Hileli MOD APK [9.4.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Evler inşa etmeyi ve kendi tarzınızda hareketli bir şehir inşa etmeyi içeren bir oyundur.


Little Big City 2 9.4.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız altın hilesi
  3. Sınırsız elmas hilesi

Tasarım ve inşaat konusunda tutkuluysanız, sizi tanıdık bir oyunla tanıştıracağım. Bu Little Big City 2 - Gameloft tarafından ve Ordinary kategorisi altında piyasaya sürüldü. Bu, evler inşa etmeyi ve kendi tarzınızda hareketli bir şehir inşa etmeyi içeren bir oyundur. Oyuna Katıl; evler inşa etmeyi, fabrikalar, fabrikalar yapmayı veya eğlence alanları inşa etmeyi deneyimleyeceksiniz. Hepsi güzel ve gelişen bir şehir manzarası yaratacak. Birçok farklı araziye sahip geniş bir arazi elde edeceksiniz ve size tercihlerinize göre düzenleme ve planlama yapma özgürlüğü verecektir. Bu oyun kesinlikle deneyimlemeniz için değerli bir seçim!


Little Big City 2 v9.4.1 MOD APK


Little Big City 2 oyununun amacı gerçekten gelişen bir şehir inşa etmektir. Orada insanların ihtiyaçlarına hizmet edecek tüm çalışma ve eğlence alanları ile çok çeşitli yüksek binalar. Hızlı bir şekilde yüksek katlı evler inşa etmek için istediğiniz evleri seçmeniz gerekiyor. Bundan sonra, inşa etmek istediğiniz yeri planlayın ve doğru miktarda malzeme sağlayın. Sonunda koltuklar hemen ve her zaman bir anda dikilecek ve muhteşem bir güzellik getirecek.


Little Big City 2 9.4.1 Para Hile Apk


Benzer şekilde, konut alanlarından, apartmanlardan veya daha geniş bir şekilde üretim fabrikalarından ve ticaret merkezlerinden, eğlence alanlarından diğer büyük binaları inşa etmek için yukarıdaki adımları da uyguluyorsunuz. Ev inşa etmek için kullanılan malzemeler kum, çakıl, tuğla ve taştan çok yeterli bir şekilde sağlanmıştır. Aynı zamanda, bir projeyi tamamlamak için gereken işçilik ve inşaat süresi gerçeklere göre tahmin edilmiştir, böylece çok otantik bir deneyim yaşayacaksınız.


little big city 2 apk 9.2.4 hile


Kendinize ait benzersiz bir tasarım stiline sahip bir şehir yaratmak için, bulduğunuz diğer modeller üzerine inşa edebilirsiniz. Her şey basit ve hızlı. Sadece birkaç dakika sonra, modern bir şehir, tüm olanaklarla gözlerinizin önüne çıktı. Bu oyuna katılarak inşaat planının nasıl olduğunu, ne hazırlanacağını ve nasıl yapılacağını bileceksiniz. Bir simülasyon oyunu olmasına rağmen kesinlikle zenginleştirici bir deneyim yaşıyorsunuz.


little big city 2 9.4.1 hile


Oyununuz boyunca göreviniz oldukça yorucu. Hem herkesin kişisel yaşam tarzına uygun, hem de kar elde etmek için ticaret ticareti yapan bir şehir yaratmak için birçok şey yapmanız gerektiğinden, bu, özellikle kentsel inşaat planlarının oluşturulmasında ve tasarımında akıllı bir hesaplama zihnine sahip olmanızı gerektirir. en güzel ve etkileyici konut işleri.


Little Big City 2 9.4.1 Hile Apk


Şehir için görkemli bir görünüme sahip yüksek katlı bir bina inşa etmenin yanı sıra, üst yapıların iyileştirilmesine ve geliştirilmesine de dikkat etmeniz gerekiyor. Bu, yol sisteminin tamamlanması, trafik yolculuğu için uygun koşullar yaratılması, drenaj sistemlerinin, kanalizasyonların ve insanların günlük ihtiyaçlarına hizmet edecek diğer gerekli hizmetlerin tasarlanmasıdır. Bunlar sadece oyundaki faydalı deneyimler değil, aynı zamanda yaşamda gerçek değeri olan deneyimlerdir.


Little Big City 2 APK DAYI


Bir şehrin sadece cansız evleri değil, aynı zamanda insanları da olması gerekir. Bu şehrin sadece arkadaşları değil, aynı zamanda orada pek çok insanı var: işçiler, öğrenciler, memurlar, işadamları ... ve sayısız diğer konular. Sizin işiniz şehri tasarlamak, inşa etmek ve planlamaktır, böylece herkesin ihtiyaçları en iyi şekilde karşılanır!


Little Big City 2 Apk Oyun İndir Club


Güzel ve modern bir şehir inşa etmek önemlidir, ancak aynı derecede önemlidir, bir iş planınız ve oldukça etkili bir iş stratejiniz olmalıdır. Para kaynağı yaratmak için insanlara eğlence, eğlence, alışveriş gibi ihtiyaçlara hizmet eden hizmet çalışmaları yaratmanız gerekiyor. Gerçekte, ticari faaliyetler mal sahibi ile müşteri arasında alışveriş ve satın alma faaliyetleridir. Bu da şehrin karmaşasına ve canlılığına katkıda bulunur.


Little Big City 2 Altın Hilesi


Ayrıca sınırsız parayla oyun oynamak istiyorsanız Mod özellikli sürümünü indirebilirsiniz. Bu özellik, bir eksiklik konusunda endişelenmeden veya endişelenmeden güven oluşturmanıza, güven oluşturmanıza yardımcı olur.


Little Big City 2 Apk Hile 2021


Böylece, küçük bir telefon ekranında, inşaat, tasarım ve iş hissini olduğu gibi deneyimleme fırsatına sahipsiniz. Bir şehri daha da iyi hale getirmek için hayal gücünüzü, yaratıcılığınızı ve mantıksal düşüncenizi kendi ve yaratıcı şekilde kullanın!


Little Big City 2'yi İndirin (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Merge Tower Bots APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar