Crash Bandicoot Mobile Skin Hileli MOD APK [v1.160.31]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Crash Bandicoot Mobile Skin Hileli MOD APK [v1.160.31] 1 Crash Bandicoot Mobile Skin Hileli MOD APK [v1.160.31] 2 Crash Bandicoot Mobile Skin Hileli MOD APK [v1.160.31] 3 Crash Bandicoot Mobile Skin Hileli MOD APK [v1.160.31] 4 Crash Bandicoot Mobile Skin Hileli MOD APK [v1.160.31] 5 Crash Bandicoot Mobile Skin Hileli MOD APK [v1.160.31] 6

Crash Bandicoot Mobile Skin Hileli MOD APK [1.160.31] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun aynı zamanda diğer ilgili evrenleri birbirine bağlayarak oyuncuların sayısız ödül almaları için çeşitli görevleri yerine getirmelerini sağlar.


Crash Bandicoot Mobile 1.160.31 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kostüm hilesi.Tüm kostümler açık;
  2. Oyuna başladıktan sonra, ölümsüzlük ve yüksek atlayışları etkinleştirebileceğiniz mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın.
Crash Bandicoot, birçok farklı platformda popüler bir oyun franchise'ıdır ve şimdi mobil için ayrı bir sürümü vardır. Crash Bandicoot Mobile, Coco'nun sonsuz bir dünyada heyecan verici ve heyecan verici bir macerası hakkında ve oyuncular onunla krallıklarını kuracaklar. Ayrıca, bu oyun diğer oyunlara göre tamamen farklı bir oynanışa sahip, günümüz piyasa trendlerini takip ediyor ve oyuncuların eğlenmesi için sonsuz bir arcade oyununu seçti. Daha spesifik olarak, oynanışı sonsuz koşuyor ve oyuncu yoldaki sayısız engeli aşmak ve her şeyi toplamak için Coco'yu kontrol edecek.


Crash Bandicoot Mobile v1.160.31 MOD APK


Oyunun basit bir oynanışı var ve alışması çok fazla zaman almıyor ve ayrıca oyuncuların bu oyunla daha iyi bir deneyim yaşamaları için birçok heyecan verici özelliğe sahip. Oyun aynı zamanda diğer ilgili evrenleri birbirine bağlayarak oyuncuların sayısız ödül almaları için çeşitli görevleri yerine getirmelerini sağlar. Dahası, oyuncular farklı karakterlerin kilidini açabilir ve kullanabilir.


Crash Bandicoot Mobile ne zaman çıkacak


Her karakterin benzersiz bir özelliği vardır ve bu, oyuncuların her koşuda eğlenmesi için birçok heyecan verici şey getirecektir. Crash Bandicoot Mobile oyuncuların sırayla hareket etmesi için birçok aşamaya ayrılmıyor. Bunun yerine, sonsuz bir koşu yolu tasarlayacak ve üç kola ayrılmıştır. Ve bu yolda, engeller, madeni paralar, güçlendiriciler ve diğer bazı şeyler gibi oyuncuların aşması gereken birçok farklı şey var.


Crash Bandicoot Mobile Skin Hilesi


Oyun sonsuzdur, bu nedenle oyuncuların en yüksek puanı almak için sadece uzağa ve uzun süre koşması gerekir. Ve tabii ki, koşma hızı, zorluğu artırmak ve oyuncunun reflekslerine meydan okumak için giderek daha hızlı olacaktır. Oyuncular Coco'yu basit bir kontrol mekanizmasıyla engellerden kaçmak için kontrol edebilir, sadece belirli bir yöne kaydırarak atlatabilirsiniz. Oyun aynı zamanda kontrol mekanizmasını daha esnek hale getirecek ve oyuncunun Coco'yu daha verimli bir şekilde ve herhangi bir gecikme olmaksızın kontrol etmesini sağlayacak. Parkur üç bölüme ayrılmıştır ve koşu sırasında her dal oyuncuyu başka bir yere götürebilir. Oyuncuların deneyimlemesi için birçok farklı konum var ve her konumun kendine özgü özellikleri ve yeni bir atmosferi ve engelleri olacak.


Crash Bandicoot Mobile APK indir


Karakter çeşitliliği de bu oyunla ilgili ilginç bir şey. Her karakterin özel bir yeteneği vardır. Özel beceriler, oyuncuların koşudaki engelleri sabote etmek için belirli eylemleri gerçekleştirmesine izin verir. Oyuncunun kullandığı karaktere bağlı olarak, özel becerileri etkinleştirmenin farklı yolları olacaktır. Özel becerilerin sınırlamaları yoktur ve ayrıca bekleme süreleri yoktur, bu nedenle oyuncular engelleri aşmak için sürekli olarak kullanabilir. Oyun, karakter çeşitliliğinin yanı sıra her karakter için özel bir yükseltme sistemine de sahip.


Crash Bandicoot On the Run indir


Yükseltme sistemi karakterin istatistiklerini değiştirmedi ve koşu parkuruyla ilgili herhangi bir değişiklik olmadı. Bunun yerine, yükseltme sistemi, oyuncuların güçlendiricinin süresini uzatmasına ve bir anda muazzam miktarda puanı artırmasına olanak tanır. Güçlendirici genellikle koşuda rastgele görünür ve etkileri çeşitli ve komiktir. Oyuncular ayrıca koşuya iyi bir başlangıç ​​yapmak için bazı benzersiz güçlendiriciler kullanabilirler. Bu oyunda oyuncuların keşfetmesi gereken pek çok ilginç şey var ve eğer bitmek bilmeyen bir hayranıysanız, "Crash Bandicoot Mobile" sizin için yeni bir deneyim olabilir.


Crash Bandicoot Mobile indir (MOD, Ölümsüz / Yüksek Atlama)


Bir önceki android oyun Radiation Island APK sayfasını ziyaret ediniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar